[Fantasy F] Fantasy Serie A 2013/14

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 21:31

Początek rozgrywek ligowych dopiero za miesiąc, ale już dzisiaj wystartowała nowa edycja Fantasy Serie A, więc zapraszam wszystkich chętnych do zdobycia tytułu najlepszego eksperta forum JuvePoland w sezonie 2013/14 do udziału.

Adres strony: http://fantasyseriea.com
Nazwa ligi: JuvePolska
Kod dostępu: WtG6jqqmrtdZ

Uczestnicy poprzedniej edycji wiedzą o co chodzi, a nowym polecam lekturę zasad i punktacji. W punktacji zaszły pewne drobne zmiany np. dodano punkty za wywalczenie i spowodowanie rzutu karnego, a także za bramki samobójcze. Twórcy gry umożliwili również tworzenie lig h2h, ale liczba ich uczestników jest ograniczona do 20 osób. W każdym bądź razie nie przewiduję prowadzenia ligi h2h dla wszystkich tak jak to miało miejsce w poprzedniej edycji. Jednak najważniejszą zmianą jest wprowadzenie wirtualnych żetonów, za które możemy dokonywać pewnych czynności w grze. Każdy na początek za darmo otrzymuje 50 takich żetonów. Utworzenie klasycznej ligi kosztuje 10 żetonów, a dołączenie do niej 5 żetonów. Utworzenie ligi h2h kosztuje 20 żetonów, a dołączenie 10 żetonów. O innych funkcjach żetonów możecie sobie przeczytać w zasadach gry. Zatem zapraszam do kompletowania składów i dołączenia do naszej ligi.

Krótki ekstrakt z regulaminu dla ułatwienia dla nowych graczy, ale sugeruję przeczytanie całości.

Obrazek

* Tam, gdzie jest gwiazdka oznacza, że zawodnik musi przebywać na boisku przez co najmniej 45 minut, żeby dostać te punkty. Od razu wyjaśniam, że nawet jak piłkarz zdobędzie zwycięską bramkę, ale był na boisku przez krótszy czas niż 45 minut to punktów za zwycięstwo nie dostanie.

Punkty zdobyte przez kapitana są mnożone razy dwa, czyli należy wybrać zawodnika, którym Waszym zdaniem najlepiej zapunktuje w danej kolejce. Jeżeli kapitan z jakiegoś powodu nie zagra, wtedy razy dwa są mnożone punkty wicekapitana.

Piłkarze rezerwowi punktują tylko wtedy, gdy nie zagrał ktoś z podstawowego składu. Zmiany są dokonywane automatycznie. Z tym, że obrońcę może zastąpiąc tylko obrońca, pomocnika pomocnik, a napastnika napastnik.

Przed startem pierwszej kolejki możecie wykonać dowolną liczbę transferów. Potem możecie robić transfery pomiędzy kolejkami. Z tym, że pierwszy transfer w każdym okienku jest za darmo, a każdy kolejny oznacza odjęcie 4 punktów z Waszego dorobku. Ceny zawodników będą się zmieniać w zależności od tego jak dobrze punktują.

Każdy gracz dysponuje dziką kartą, którą może uruchomić w dowolnym okienku transferowym i wykonać dowolną liczbę transferów bez odejmowania punktów.

Gracz może dokupić drugą dziką kartę przy pomocy żetonów (coins). Każdy na starcie dostaje za darmo 50 żetonów. Czynności takie jak zakładanie lig prywatnych i przystępowanie do nich kosztuje określoną liczbę żetonów. Utworzenie klasycznej ligi kosztuje 10 żetonów, a dołączenie do niej 5 żetonów. Utworzenie ligi h2h kosztuje 20 żetonów, a dołączenie 10 żetonów. Dzika karta kosztuje 40 żetonów. O innych funkcjach żetonów możecie sobie przeczytać w zasadach gry.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2013, 12:08 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Rommanov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 121
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 21:51

Patrze wszyscy się na Gomeza rzucili, a wszystkie moje miśki z poprzedniej edycji w ciul drodzy, jak ja teraz team uklepię :prochno:

Transfery w tej chwili są bez ograniczeń czy lepiej poczekać do końcówki okienka?


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 21:53

Przez jeden sezon było ładnie, prosto i konkretnie, to musieli wprowadzić jakieś kurcze żetony, konta premium i rozbudowane statystyki z telegazety. No nic, januszowe eldorado musi rozpocząć się na nowo, budujemy team.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 21:54

Rommanov pisze:Transfery w tej chwili są bez ograniczeń czy lepiej poczekać do końcówki okienka?
Przed startem pierwszej kolejki transfery są bez ograniczeń.

Jeżeli graliście w poprzednią edycję to można używać tych samych loginów i haseł.
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2013, 21:57 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 21:57

Wcześniej nie grałem, ale teraz zamierzam z wami zagrać. Odnalazłem twoją lige co założyłeś Vimes, ale gdzie tu sie wpisuje ten kod dostępu? (pewnie głupie pytanie, ale trudno)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 22:06

Bazyliszek pisze:Odnalazłem twoją lige co założyłeś Vimes, ale gdzie tu sie wpisuje ten kod dostępu? (pewnie głupie pytanie, ale trudno)
Obrazek

Najpierw musisz utworzyć swoją drużnę, a potem zakładka Leagues=>My Leagues, wpisać kod i kliknąć "join".


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 22:21

Widzę, że ten sam organizator zrobił fantasy bundesligę. Są chętni na zabawę?

Przypominam, że w lidze naszych zachodnich sąsiadów gra wielu Polaków, a także kilku Polaków, więc zabawa powinna być przednia! :dance:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 22:23

bendzamin pisze:Przypominam, że w lidze naszych zachodnich sąsiadów gra wielu Polaków
Nie wiem czy wszyscy wiedza, ale w Borussii jest ich aż trzech: Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski.

Podziwiam pierwsze kociaki, które już ułożyły swoje jedenastki tymczasem nie wiadomo jeszcze jak wygląda terminarz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 22:35

bendzamin pisze:Widzę, że ten sam organizator zrobił fantasy bundesligę. Są chętni na zabawę?
Oni uruchomili także fantasy dla Primera Division, ale ja sobie daruję ligę hiszpańską i niemiecką. Pamiętaj, że potem będzie jeszcze Fantasy Champions League na oficjalnej stronie UEFA. Wystartuję w Serie A, Lidze Mistrzów i teraz się bawię w Ekstraklasę. Trzy mi wystarczą, bo co za dużo to niezdrowo.
szczypek pisze:Podziwiam pierwsze kociaki, które już ułożyły swoje jedenastki tymczasem nie wiadomo jeszcze jak wygląda terminarz.
Ale w czym problem? Przed startem pierwszej kolejki możesz robić transfery bez ograniczeń, więc jak będzie chciał to sobie pozmieniasz.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 22:49

Dolączyłem ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 23:16

Ciężko złożyć drużynę, mając w pamięci koksów z poprzedniego sezonu. Jestem kompletnie niezadowolony z tego co mi wyszło. Cóż, trzeba nasłuchiwać, jak poszczególnym piłkarzom idzie na sparingach, czekać na nowe transfery. Z beniaminków też ktoś pewnie się na ławkę nada, ale na razie prawie nikogo nie znam :C
Ja tam wole Llorente na dzień dzisiejszy, zamiast Gomeza. Reszta ataku mało gwiazdorska :prochno:

PS: Niestety nie ma już na bramce ulubieńca wszystkich janków, Dżjanluki Jankolo :D

EDIT: Tylko jedna dzika karta? :roll:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 23:58



Rommanov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 121
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 00:15

Camporese na wypożyczeniu w Cesenie :prochno:
I polecam na ławkę dać graczy, którzy będą grywać regularnie w swoich teamach. Na pewno się znajdą tacy w niskich cenach. Zawsze lepiej mieć 2pkty niż 0 :)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 00:48

Brakowało mi tego tematu, gdzie można w spokoju powyzywać od Januszy całą śmietankę towarzyską. Hellena znów leje się hektolitrami, telegazeta odpalona, eldorado trwa w najlepsze :ok:

Poprzednie gwiazdy fantasy ligi dużo kosztują, czas znaleźć nowe gwiazdy - na pierwszy ogień moja propozycja to Mertens za psi pieniądz. Też myślę nad Berardim/Zazą :prochno:
Bazyliszek pisze:coś skleilem :P
nobody cares.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 07:56

Marat87 pisze:Tylko jedna dzika karta? :roll:
Czytaj regulamin, bo jak chcesz to możesz mieć drugą. Przy rejestracji otrzymujesz za darmo 50 żetonów, które możesz wykorzystać do określonych czynności. Zakup drugiej dzikiej karty kosztuje 40 żetonów, żeby to zrobić musisz się zalogować i kliknąć Upgrade, a potem Store i będziesz mógł wybrać na co chcesz wydać swoje żetony. Tylko radzę się dobrze zastanowić, bo założenie ligi klasycznej kosztuje 10 żetonów, a przystąpienie do takiej ligi 5 żetonów. Założenie ligi h2h kosztuje 20 żetonów, a przystąpienie do takiej ligi 10 żetonów. Ja założyłem ligę prywatną dla naszego forum i zostało mi 40 żetonów. Teraz zastanawiam się czy założyć ligę h2h skoro może w niej wziąć udział maksymalnie tylko 20 osób czy zostawić sobie żetony na drugą dziką kartę.


Obrazek
Zablokowany