[Fantasy F] Fantasy Champions League 2012/2013

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 249
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 06 listopada 2012, 17:39

Vimes pisze: Chyba każdy tam chce być internetowym Mourinho :prochno:.
Faktycznie... dużo ludzi wspierających Benficę. Sam klub nie ma aż tak dużo punktów a tutaj to wygląda na... umysł zbiorowy :lol:

Za to w pierwszej 20tce wsparcia Juve jest tylko 4 Włochów... Prowadzi Irańczyk (Vidal + Pirlo), potem Serb (Vidal + Bonucci) i Irlandczyk z Północy (tylko Vidal). I u wszystkich Arturo za poprzednią kolejkę na ławce...

Ciekawe :roll:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:19

Zakup El Shaarawy'ego się nie opłacił, ale chyba go zostawię jeszcze na mecz z Anderlechtem. Dzisiaj moi juventini mogliby w końcu zapunktować, bo we wczorajszych meczach za dużo punktów nie wpadło. W dodatku Krystyna na kapitanie nic nie zdziałała.


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 249
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 09 listopada 2012, 12:52

Vimes pisze:Zakup El Shaarawy'ego się nie opłacił, ale chyba go zostawię jeszcze na mecz z Anderlechtem. Dzisiaj moi juventini mogliby w końcu zapunktować, bo we wczorajszych meczach za dużo punktów nie wpadło. W dodatku Krystyna na kapitanie nic nie zdziałała.
A ja zrobiłem większe przetasowanie, wyrzuciłem Vidala i Gio (7+6), wstawiłem Silvę i RvP (7+5) ale myślę, że na dłuższą metę to będzie lepsze, bo... mimo wszystko nie widzę Juve w tym sezonie w 1/16.

Albo inaczej, w kontekście FF - nie widzę by w dwóch ostatnich meczach ci zawodnicy dostarczyli sporo punktów. Nawet jeśli zespół przejdzie.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2012, 23:24

Obrazek

W tej kolejce postawiłem na kapitana Vidala Obrazek.


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 249
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 16:04

Trzeba by podsumować rundę grupową. 37 miejsce na 64 grających w naszej lidze... ogólnie idzie mi duużo gorzej niż rok temu, kiedy wygrałem swoją towarzyską grupę.

Po grupowych meczach mogę sobie posypać głowę popiołem, że po 2 kolejkach (może 3) zdjąłem ze składu Vidala i Giovinco. No, zwątpiłem :oops:
W gruncie rzeczy pomyślałem sobie, że nawet Juve może nie wyjść, bo... drugi rok grania bez napastnika, ważniejsza liga, pomysł na budowanie zespołu (bez napastnika :prochno: ), więc na LM przyjdzie czas w sezonie 2013/14.

A tu taki psikus.
No i teraz zastanawiam się czy brać ich znowu do składu? Celtic mogą ograć do 0, ale to drużyna, która pokonała Barcę u siebie. Jasne że na gazie wywołanym urodzinami klubu, ale jednak.
I jeszcze pytanie co potem? W ćwierćfinałach?

Trzeba się zastanowić...


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 16:46

Skład skompletowany, zakładam, że przed ćwierćfinałami będę mógł znowu kompletnie go zmienić.
Udało mi się kupić trzech graczy Barcelony, więc albo się pojawiła taka możliwość, albo wystąpił jakiś błąd. :prochno:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2013, 17:38

Juras_Senat pisze:zakładam, że przed ćwierćfinałami będę mógł znowu kompletnie go zmienić.
O ile dobrze pamiętam to przed ćwierćfinałami można zrobić 6 transferów. Swoją drużynę oparłem głównie na Juve i PSG. O ile na naszych się nie zawiodłem, to Ibra mnie wkurzył tą czerwienią, ale i tak dobrze, że nie zrobiłem go kapitanem. Zresztą dopiero w ostatniej kolejce się zorientowałem, że tutaj można robić zmiany i wprowadzić piłkarza, który dopiero ma zagrać za tego, który już zagrał i nie jest się z niego zadowolonym, o ile nie dostał czerwonej kartki. Ciekawe czy uda się utrzymać prowadzenie do finału.


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 14:24

Kolejna runda za nami. 14 miejsce nie jest złe, trochę jestem zły na siebie iż tak późno odkryłem "zmiany kapitana" i wystawiałem skład olewając czy zawodnik jest zawieszony czy kontuzjowany :roll: . Poczekam na losowanie i się przeprowadzi jakieś drobne zmiany (bo wszyscy piłkarze wraz ze swoimi drużynami przeszli dalej).


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 249
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:29

Od 37 miejsca awansowałem na 24... znowu piłkarze Juve w składzie, nawet ich zostawiłem na Bayern.

Osobiście... chociaż wszyscy (poza fanami J) stawiają na awans Bayernu to... jak żaden inny ćwierćfinał - nie umiem przewidzieć wyniku.
Może się zdarzyć wszystko i chyba już dawno nie czekałem tak na mecz Bianconerich :roll:


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 249
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 15:49

Vimes pisze: Juventus w tym sezonie Ligi Mistrzów nie wygra, ale ja wciąż mam szanse zdobyć puchar :prochno:. .
Może wygra jak kupi sobie ze dwóch prawdziwych napastników. I będzie jednego z nich można wstawić do Fantasy :wink:

Ja się przebijałem od tyłów, 10 obecnie, zawsze pucharowa drabinka szła mi lepiej. Zobaczymy jak to się skończy.


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 249
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 16:19

maniaczka90 pisze:I jak wam idzie?
Jestem 12 przed finałem... biorąc pod uwagę z jakiego miejsca zaczynałem i jak ogólnie idzie mi gorzej niż poprzednio... jest :ok:

Obstawiłem Bayern na finał i Mullera na kapitanie.


Obrazek
Zablokowany