[FF] Fantasy Serie A 2012/13 (tabela ligi H2H w I poście)

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 19:28

Zapowiadało się dobrze, skończyło się poniżej oczekiwań. Ale w przyszłym sezonie będzie lepiej, dzięki wszystkim za rywalizacje i gz dla triumfatora :)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 19:46

Jak obiecywałem, tak zrobiłem - efekt 6-godzinnej pracy w Adobe Photoshop CS6 :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gratki dla zwycięzców, sam wrzuciłbym sobie do podpisu, ale hellena ma tylko 3 kolory (smaki). Do zobaczenia w nowym sezonie i pamiętajcie - "za Januszostwo się płaci" :ok:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 19:51

Ostatnie kolejki to wyniki ponad 60. Wreszcie zacząłem trafiać z kapitanem, szkoda że tak późno. 39 miejsce w Fantasy, mogło byś dużo lepiej.
Mój sztab jednak już działa konsultując transfery z Beppe także przyjdzie top i podium pewne.
Gratki dla tych z piedestału :bravo:


★ ★ ★
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 19:57

pan Zambrotta pisze:Obrazek
Ej, to nie są szklanki od nutelli :x Filtr mi tego nie przepuści


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 20:03

To są szklanki od butelki, synek. Wiem, ze w monitorze CRT źle kolory odbiera, ,musisz wierzyć na słowo.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 20:11

Zambro, szykuj jeszcze sygnaturki dla ligi h2h. Wyniki podam trochę później, bo po naszych początkowych trudnościach z ustaleniem liczby uczestników i kolejek dopiero teraz mi się przypomniało, że to nie wychodzi równo po trzy kolejki ligi h2h na jedną kolejkę rzeczywistą. Jak do tej pory każdy rozegrał (37*3) 111 meczów. Uczestników jest 120, więc każdy powinien mieć po 119 meczów. Zatem na ostatnią kolejkę przypadnie aż osiem spotkań. Mogłem to rozłożyć bardziej równomiernie pod koniec, ale zapomniałem. Zatem w tabeli h2h są jeszcze możliwe duże zmiany.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 20:29

Vimes pisze:Zatem na ostatnią kolejkę przypadnie aż osiem spotkań. Mogłem to rozłożyć bardziej równomiernie pod koniec, ale zapomniałem. Zatem w tabeli h2h są jeszcze możliwe duże zmiany.
Jaja sobie robisz synku? Miałem pewne podium, a Ty mi wyjeżdżasz, że sobie zapomniałeś? Veto.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 20:38

Tutaj panuje władza absolutna szczypku. Liberum veto nie przewidziano w konstytucji. Mogłem to rozłożyć bardziej równomiernie i od 34 kolejki brać cztery kolejki na rundę zamiast trzech, ale zapomniałem. Poza tym, proponowałem przejęcie obliczeń kilku osobom, m. in. Tobie, ale odmówiłeś:
szczypek pisze:Chciałem, naprawdę chciałem to zrobić, ale mi się nie chce. Jak ktoś chce mogę wysłać te instrukcje jak to zrobić.
Zatem teraz nie narzekaj.

Tabeli jeszcze nie robię, bo widzę, że Lichtsteiner nie powinien dostać ujemnego punktu za trzy stracone bramki, ponieważ grał krócej niż 45 minut. Napisałem już do twórców gry i czekam na korektę.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 20:52

Phi. Nie no, to jest lepsze niż Calciopoli. Za kilka lat wyjdzie na jaw, że to Ouh_Storari nie mógł się pogodzić z przegraną w głównych zawodach. Coś Wam to przypomina? Vimes szybko zmienia zasady, Zambrotta jeszcze szybciej zrobi sygnatury, Ouh_Storari powie, że to zwycięstwo jest tak samo ważne jak gdyby zasady nie uległy zmianie, mi się zamknie usta i tyle. Minie rok, dwa, sprawa ucichnie i się okaże, że wszystkie kolejki były jak trzeba... Mafia, wszędzie mafia.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 21:21

Sorry ale to Vimes wlozyl trud w liczenie h2h takze jego glos powinien byc decydujacy w przypadku tej zaistnialej sytuacji.

Nie powiem ze nie cieszy mnie to bo to oznacza 8 wygranych :twisted:


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 21:24

What? Dopiero co wytrzeźwiałem po świętowaniu zwycięstwa w h2h tu takie szopki wychodzą, no istne farsopoli :naughty:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 22:45

TABELA LIGI H2H (plik Excela do pobrania): http://www45.zippyshare.com/v/85536318/file.html.

Najlepszym zespołem 38 kolejki został Batorego walczy z wynikiem 95 punktów.

Klasyfikacja ligi h2h:

1. The Beach Boys
2. Vecchia Signora 1897
3. Wujkowie Marco Motty

Wujkowie Marco Motty i Zebry zdobyły taką samą liczbę punktów, czyli 258. Zatem przyjąłem regułę stosowaną w takich przypadkach w Serie A. O miejscu w końcowej klasyfikacji decyduje wynik bezpośredniego meczu, który zakończył się rezultatem Wujkowie Marco Motty-Zebry 67:54.

szczypek i meca

Zdecydowałem się na takie rozwiązanie, ponieważ w lidze h2h chodziło o to, żeby każdy zagrał z każdym, więc musiało się odbyć 119 kolejek. W naszej lidze są użytkownicy, którzy na bieżąco interesowali się grą i dobrze punktowali i tacy, którzy stracili zainteresowanie i punktowali kiepsko. Jeżeli uciąłbym kolejki 115-119 to część drużyn byłaby uprzywilejowana, bo zagrała już z outsiderami gromadzącymi po kilkanaście punktów, a nie zagrała z silnymi przeciwnikami. Podobnie inni byliby pokrzywdzeni, bo zagrali już z silnymi, a nie mieli okazji punktować na outsiderach. Porównując sytuację do realnego świata to tak jakby część zespołów Serie A spotkała się z Pescarą i mogła zebrać na niej punkty, a część nie. Uważam, że wybrałem sprawiedliwe rozwiązanie.


Obrazek
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 22:55

Spoko Vimes, zabawa była przednia i dzięki za wysiłek jaki włożyłeś w ogarnięcie tego wszystkiego :ok: No i gratki dla zwycięzców :bravo: Widzimy się w przyszłym sezonie bogatsi w doświadczenia, więc będzie jeszcze ciekawiej.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 23:13

Vimes pisze:TABELA LIGI H2H

Klasyfikacja ligi h2h:

1. The Beach Boys
2. Vecchia Signora 1897
3. Wujkowie Marco Motty

Wujkowie Marco Motty i Zebry zdobyły taką samą liczbę punktów, czyli 258. Zatem przyjąłem regułę stosowaną w takich przypadkach w Serie A. O miejscu w końcowej klasyfikacji decyduje wynik bezpośredniego meczu, który zakończył się rezultatem Wujkowie Marco Motty-Zebry
Nawet nie wiedziałem, że miałem szansę na podium w lidze h2h. Wyszły dwa czwarte miejsca :roll: w następnej edycji powalczymy o podium :smile: . Gratulacje dla zwycięzców :ok:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2013, 23:19

Sygnaturki dla zwycięzców h2h jutro. Skończył mi się trial w adobe cs6 muszę ściągnąć nowy :prochno: Vimes organizował h2h i ma pełne moje poparcie co do zasad, trzeba jemu tez oddać propsy za poświęcenie się i prowadzenie zabawy. Durniow nie słuchać, zawsze będą jeczec.


Zablokowany