[FF] Fantasy Serie A 2012/13 (tabela ligi H2H w I poście)

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2013, 08:18

Vimes pisze:3. Wujkowie Marco Motty

Wujkowie Marco Motty i Zebry zdobyły taką samą liczbę punktów, czyli 258. Zatem przyjąłem regułę stosowaną w takich przypadkach w Serie A. O miejscu w końcowej klasyfikacji decyduje wynik bezpośredniego meczu, który zakończył się rezultatem Wujkowie Marco Motty-Zebry 67:54.
:ok: Podaj numer konta, jutro pójdzie przelew.

2x podium w jednym sezonie. Jestem jak Małysz na IO 2002. Szyja mi nie wytrzyma od nadmiaru medali 8)


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2013, 09:46

Vimes pisze:Jeżeli uciąłbym kolejki 115-119 to część drużyn byłaby uprzywilejowana, bo zagrała już z outsiderami gromadzącymi po kilkanaście punktów, a nie zagrała z silnymi przeciwnikami. Podobnie inni byliby pokrzywdzeni, bo zagrali już z silnymi, a nie mieli okazji punktować na outsiderach. Porównując sytuację do realnego świata to tak jakby część zespołów Serie A spotkała się z Pescarą i mogła zebrać na niej punkty, a część nie. Uważam, że wybrałem sprawiedliwe rozwiązanie.
Z Pescarą niejeden punkty stracił. Czasami gromadzisz mało punktów, kolejka nie siądzie, ale akurat grasz z tymi, którzy nie śledzą gry na bieżąco i wygrywasz, inni też mają słabszy czas, ale grają z tymi, którzy ustawili swój skład i ostro punktują. Cholerna niesprawiedliwość. Przecież ten, który uchodzi za silnego nie zawsze musi mocno punktować a czasami przegrać można i z outsiderami. Kwestia tego jak się wszystko ułoży. Oczywiście grając z tymi z dołu tabeli o zwycięstwo jest łatwiej, ale tak samo niesprawiedliwe jak odpuszczanie tych kolejek jest pakowanie wszystko do jednej, w której może komuś, kto regularnie fajnie punktował, raz nie wyszło i teraz leci na łeb na szyje.

Rozważana jest opcja degradacji lub ujemnych punktów dla mnie w przyszłym sezonie?


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 12:41

pan Zambrotta 20 maja pisze:Sygnaturki dla zwycięzców h2h jutro.
:|


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 12:49

sorry, mam urwanie głowy. Może uda mi się dzisiaj zrobić, koncept już mam.

Tak się dopominasz, a za zwykłą ligę sygnaturki nie nosisz 8)


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 11:25

Odswiezam temat, ponieważ na seriea.pl pojawiła sie nowa opcja dotyczaca Fantasy Ligi, jest o tyle ciekawsza że przewidywane sa nagrody pieniezne dla najlepszych graczy :) Na moje można sprobować i tak jak i przy starym Fantasy.

Link:http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=253678


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 16:42

zarejestrowałem się, warto spróbować.


Zablokowany