HaxBall // Kadra JuvePoland

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2012, 22:38

Cześć. Jako że jestem od dziecka fanem Juventusu, na JuvePoland zaglądam często. Forum również czasem przeglądam, choć od dłuższego czasu sam nic tu nie pisałem. To tak tytułem wstępu, żebym nie został odebrany jako sezonowiec bądź intruz nie mający nic wspólnego z Juve (zresztą, data rejestracji też mówi sporo).

Widzę, że na forum istniała forumowa liga HaxBall, a wielu użytkowników grało w tą grę. Wychodzę więc (jako zapalony gracz HB, znany na polskiej scenie) z propozycją utworzenia reprezentacji forum, która mogłaby rywalizować w rozlicznych międzyforumowych rozgrywkach. Reprezentacje takie ma chyba większość kibicowskich społeczności największych klubów - dlaczego nasze kochane Juve ma być gorsze?

Chętnie ogarnąłbym takie przedsięwzięcie i przygotował reprezentację JP do występów na różnych turniejach, a z naszych osiągnięć zdawał relację na forum.

Jeżeli ktokolwiek jest chętny do występowania takiej reprezentacji, proszę o kontakt na GG: 1120801, ewentualnie na forumowe PW.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2012, 22:56

Najpierw pogadaj z administracją o pozwolenie na występ pod nazwą JuvePoland.


fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2012, 23:06

Hm, właściwie racja.

edit1: Czy ktoś zechciałby poradzić, do kogo konkretnie najlepiej napisać w tej sprawie?

edit2: Napisałem do administracji, czekamy na odpowiedź.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 08:58

liga JotPe (bo liga JuvePoland była zakazana wtedy :C ) to była liga 3vs3, zakończyła się jedna edycja, drugą już nie rozegraliśmy, sam byłem organizatorem tych rozgrywek, a dałem plamy bo wyjechałem z kraju "na jakiś czas" i po powrocie nie było już zapału to ogarnąć.
Liga 1vs1 odbyło się 8 na 11 kolejek, prawie rozegrali tam panowie całą ligę, widać po tabeli kto wymiata.
Jaki format gry przewidujesz?

Miałem oko na paru zawodników, wymiatali tam głównie IGI, zibi, Radek_88, mateelv i niejaki pan Zambrotta :prochno:
Wiem też, kogo nie polecać: klik!, pochodzi z Kaczor, gdzie prąd jest tylko w niedzielę, a sołtys dysponuje jedyną kafejką internetową z modemem 56 kbps. Laguje strasznie, zero skillsa gry do przodu, na bramce jaku-taku, no chyba że ruszy się z niej, to wtedy gola traciliśmy


:prochno:


fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 12:25

martin pisze:Jako fani Juve możecie, jako JP nie.
Pozdrawiam.
Jeżeli będą więc chętni, to możemy wystartować jako nie wiem, JuvePolska Haxball Team czy coś w tym stylu. Piszcie do mnie, zrobimy jakieś treningi/sparingi i skopiemy tyłki milanistom ;)

Na GG jestem na niewidoku wiecznie jak coś :D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 12:48

pan Zambrotta pisze: Wiem też, kogo nie polecać: klik!, pochodzi z Kaczor, gdzie prąd jest tylko w niedzielę, a sołtys dysponuje jedyną kafejką internetową z modemem 56 kbps. Laguje strasznie, zero skillsa gry do przodu, na bramce jaku-taku, no chyba że ruszy się z niej, to wtedy gola traciliśmy
Całą grę robiłem, a Ty tylko biegałeś w górę i dół z przodu. Z resztą to Negri w swojej dziczy raz w tygodniu dostawał Internet na dyskietce i wtedy mógł grać. Nie sap, proszę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 12:57

stahoo pisze:
pan Zambrotta pisze: Wiem też, kogo nie polecać: klik!, pochodzi z Kaczor, gdzie prąd jest tylko w niedzielę, a sołtys dysponuje jedyną kafejką internetową z modemem 56 kbps. Laguje strasznie, zero skillsa gry do przodu, na bramce jaku-taku, no chyba że ruszy się z niej, to wtedy gola traciliśmy
Całą grę robiłem, a Ty tylko biegałeś w górę i dół z przodu. Z resztą to Negri w swojej dziczy raz w tygodniu dostawał Internet na dyskietce i wtedy mógł grać. Nie sap, proszę.
staszkoo, przecież Ty miałeś takiego laga, że jak zaczynałeś swoją grę, to u nas była 1:50 gry :smile: *
No i nie wytykaj najlepszemu strzelcowi drużyny jakiś błędów. A od Negriego się odczep, to maskotka drużyny była :D


* - droczę się tylko, przecież to Negri grał na windowsie 98 i internet explorerze :***


kakaniel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2012
Posty: 9
Rejestracja: 31 lipca 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 13:50

JuveKings pisze: Na GG jestem na niewidoku wiecznie jak coś :D
Ojojoj, kolego! :naughty: Po co wyrzuty sumienia, kiedy marnujesz czas - skoro wiesz, że w nim wszystko jest marnością? Każda chwila jest stracona dla wieczności.


Już? Tak prędko? Co to było?
Coś strwonione? Pierzchło skrycie?
Czy nie młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?
fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 13:51

Naszym 'fap plejerem' zgodził się zostać Pan Zambrotta, wszystkich chętnych do opalenia się w blasku jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> proszę o kontakt! Chciałbym zgłosić nas do Stream Champion Cup, rozgrywanego w systemie 4v4 - potrzeba więc jeszcze co najmniej kilku zawodników.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 13:53

Jestem Dobrym Staszkiem, a więc nie będę robić złej opinii koledze z forum, tak więc sie wstrzymam przed napisaniem, że pan Zambrotta w ogóle się nie cofa, czeka tylko z przodu na piłki, na mecze się spóźnia, albo czasami nie dociera - bo mu auto nawala na pustyni w Nevadzie... Ajaja, wygadałem się.


fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 14:01

Pażywiom, uwidim. Staszku, zapraszam Ciebie również - chcę być częściej świadkiem waszych błyskotliwych wymian zdań ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 14:02

stahoo pisze:Jestem Dobrym Staszkiem, a więc nie będę robić złej opinii koledze z forum, tak więc sie wstrzymam przed napisaniem, że pan Zambrotta w ogóle się nie cofa, czeka tylko z przodu na piłki, na mecze się spóźnia, albo czasami nie dociera - bo mu auto nawala na pustyni w Nevadzie... Ajaja, wygadałem się.
staszkoo, dawaj do reprezentacji JotPe! niech będzie tak, jak dawniej :*


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 14:14

Od października chętnie, teraz na kaczorskim necie może być ciężko. A jeszcze jestem w opozycji przeciwko wójtowi - poszło o Orlika, to mi wyłącza prąd skubaniec, to Internet. Tak jak mówi P.Z.

Ale kiedyś chętnie, niech będzie jak dawniej :*


fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 14:16

Zgłaszam nas na Stream Champion Cup. Skład:

fefek
Pan Zambrotta
mateelv
IGI
lisciozercia

Jeżeli ktoś jeszcze chce się załapać, to są miejsca - termin rejestracji zawodników mija ósmego sierpnia.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 15:00

Rzućcie info jak będziecie się zbierać na jakiś trening, żebym mógł zobczyć czy się nadaje, nie wiem czy te kilka h spędzonych w robocie na haxie coś dało :P


Zablokowany