od 2006 roku nie bedzie spalonych...

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 08:25

http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=27614

nie wyobrazam sobie tego.... :shock: :shock: :x
chyba ze to prima-aprilisowy zart....

/EDIT nastepnym razem skorzystaj z opcji CYTUJ /martin


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 08:29

Prima Aprilis :D Bo jak nie to ja sobie nie wyobrazam teraz meczy-bez spalonych :shock: Zarcik na pewno-dziennikarze dzisiaj maja swoj dzien, zobaczymy co jeszcze wymysla :D


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 08:41

Z reszta u gory jest napisane "[01-04-2005 07:55], Krasus, źródło: własne / FIFA", podejrzewam, ze wlasnie jest to bardziej zrodlo 'wlasne' niz 'Fifa'.. :roll: Dajcie spokoj to jest niemozliwe. Myslmy logicznie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 12:51

Cieszę się, że w końcu ta zasada zostanie zniesiona. Naprawdę jest to bardzo kontrowersyjny element, który wywołuje wiele sprzeczności, a czasem dochodzi nawet do bójek. Napewno lepiej dla widowiska, będzie padało wiećej goli i gra będzie wyglądała całkiem inaczej, można się spodziewać pod własną bramką, ,,podwórkowego sępa'' :D Obrońcy będą musili łapać krycie już na 5 metrze! Ale będą mieli roboty. W wielu drużynach zmieni się ustawienie taktyczne.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i chwalę tę decyzję Fifa.










Chyba nie myślicie, że pisałem to poważnie:> 8) :D
-Jutro temacik zostanie zamknięty.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 13:23

hehehe :lol: Prima Aprilis :-D a tak co do Prima Aprilis to w tamtym roku na TVP2 powiedzieli że Beckham przechodzi do Legi :lol: :lol: :lol: bo Kubicki widzi w nim następce Svitlicy i pokazali wywiad zarówno z Kubickim jak i Beckhamem :lol: Beckham zdaje się powiedział że słyszał o zaintersowniu ze strony Legii jednak z Legią będzie mógł walczyć jedynie o Puchar i mistrzostwo Polski a o lidze mistrzó nie mógłby nawet pomarzyć :lol:


ketchupinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 13:40

Shickit pisze:hehehe :lol: Prima Aprilis :-D a tak co do Prima Aprilis to w tamtym roku na TVP2 powiedzieli że Beckham przechodzi do Legi :lol: :lol: :lol: bo Kubicki widzi w nim następce Svitlicy i pokazali wywiad zarówno z Kubickim jak i Beckhamem :lol: Beckham zdaje się powiedział że słyszał o zaintersowniu ze strony Legii jednak z Legią będzie mógł walczyć jedynie o Puchar i mistrzostwo Polski a o lidze mistrzó nie mógłby nawet pomarzyć :lol:
Ja pamietam jak kiedys dali scieme ze Janusz Wojcik zostanie trenerem Juve :D


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 13:49

hehe...... a co do zniesienia spalonych to wyobrażam sobie Ronaldo w Realu jak stoi cały mecz pod bramką i czeka na podania z obrony :lol:

Ciekawe jakie jeszcze jajca krążą po necie :-D

Ale coś dzisiaj bez humoru od rana jestem :(

pozdro


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:11

ketchupinho pisze:
Shickit pisze:hehehe :lol: Prima Aprilis :-D a tak co do Prima Aprilis to w tamtym roku na TVP2 powiedzieli że Beckham przechodzi do Legi :lol: :lol: :lol: bo Kubicki widzi w nim następce Svitlicy i pokazali wywiad zarówno z Kubickim jak i Beckhamem :lol: Beckham zdaje się powiedział że słyszał o zaintersowniu ze strony Legii jednak z Legią będzie mógł walczyć jedynie o Puchar i mistrzostwo Polski a o lidze mistrzó nie mógłby nawet pomarzyć :lol:
Ja pamietam jak kiedys dali scieme ze Janusz Wojcik zostanie trenerem Juve :D
Nie pamietam juz kiedy, ale kilka lat temu (chyba 2, czy 3) powiedzieli, że z powodu słabych wyników polskiej reprezentacji do gry powróci Zbigniew Boniek.

A co do samej wiadomości, to może potraktowałbym ja poważnie, gdybyb nie PrimaAprilis.
A juz gdybając bardziej, to ja wcale nie byłbym za zniesieniem spalonego. To według mnie wcale nie uatrakcyjniło by gry. Efekt mógłby byc zupwłnie odwrotny. Ataki były by przeprowadzane mniejszą iloscią zawodników, bo ktos musi zawsze zostać na obronie. Obroncy zostawali by przy własnej bramce, czyli gra z kontry zniknęła prawie wcale, albo bardzo się zmniejszyła.
A poza tym juz przyzwyczaiłem sie do spalonych, to prawda, że często sa kontrowersyjne, ale takie jest piekno futbolu, zawsze to ryzyko, to czekanie z wyjściem na pozycje, ja sobie obecnie nie wyobrażam zniesienia spalonego, co prawda piłka stałąby się wtedy bardziej sprawiedliwa, nie byłoby błędów sedziowskich, ale zarazem wymagałoby to całkowitej zmiany taktyki gry.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:13

a tam, a ja na serio bym chcial zeby spalonego wyrzucili. graliscie kiedys na spalone? z sedziami i w ogole? to porazka. moim zdaniem mecze bylyby ciekawsze, byloby przez to wiecej goli, bramkarze czesciej musieliby sie wykazywac. po co w ogole ktos wprowadzal ten przepis? i zniesc jeszcze silver gola!! ma byc tak jak kiedys i juz i jeszcze bramki domowe i wyjazdowe - o bezsens... czemu druzyna ktora strzelila tyle samo bramek, nie przegrala - a ma odpasc? bezsens... a co sie tyczy sedziow , to mysle ze mecz mogliby prowadzic 5 sedziow - 4 liniowych i jeden glowny. 2 za bramkami, 2 przy liniach bocznych i glowny.


Juve per Sempre
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:22

To zwykły żart primaaprilisowy :D:D Bez spalonego piłka nożna nie była by juz tym czym obecnie jest.


ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:27

Fajny zarcik na prima aprilis , to poprostu nierealne :D


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 15:43

Shickit pisze:hehehe :lol: Prima Aprilis :-D a tak co do Prima Aprilis to w tamtym roku na TVP2 powiedzieli że Beckham przechodzi do Legi :lol: :lol: :lol: bo Kubicki widzi w nim następce Svitlicy i pokazali wywiad zarówno z Kubickim jak i Beckhamem :lol: Beckham zdaje się powiedział że słyszał o zaintersowniu ze strony Legii jednak z Legią będzie mógł walczyć jedynie o Puchar i mistrzostwo Polski a o lidze mistrzó nie mógłby nawet pomarzyć :lol:
Jak juz o Prima Aprilis to wejdzie na www.fcb.deObrazek

Pierwszy news :)

Beckham w Bayernie

Po moim trupie Obrazek :wink:


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 16:26

O boshe nie wiem jak oni to sobie wyobrazaja piłkę nożna bez spalonych :roll: :shock: przecież na mecz będzie padać okolo 10 bramke czyli tak jak gramy na naszym osiedlowym boisku :? nie wyobrażam sobie tego jest to raczej Prima Aprilisowy żart :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
ODPOWIEDZ