Del Neri Podał Sie Do Dymisji

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 13:10

Szkoleniowiec AS Romy, Luigi Del Neri, podał się dziś do dymisji. Powodem takiej decyzji, były fatalne wyniki Giallorossi w ostanich meczach ligowych.

Nieoficjalnie mówi się, że Del Neriego zastąpi duet Sella-Conti. Dziś w godzinach popołudniowych ma dojśc do podpisania umowy.

www.asroma.pl - strona główna

No to widzimy że Roma staje siedrugim Realem Madryt pod względem zmiany trenerów w tym sezonie!! w sumie to dobra dwecyzja Del Neri nic nie wykrzesał z gry Romy gdy przyszedł , no a ta porażka z Cagliari 3-0 to już żenująca!


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 13:22

Rzeczywiście Roma podobnie jak Real ma poważne kłopoty tyle, że Roma w przeciwieństwie do Realu ma ogromne długi, które z pewnością wzrosną jeśli Giallarossi nie zakwalifikują się na przyszły sezon do Champions League.

Wątpie aby Roma w biężącym sezonie pokazała się jescze z bardzo dobrej strony.

A co do Del Neriego to jest on dobrym trenerem i według mnie nie ponosi odpowiedzialaności za osiągane wyniki.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2005, 13:23 przez Gotti, łącznie zmieniany 1 raz.


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 13:22

Dodam jeszcze że Del Neri najprawdopodobniej wraca do Chievo. A teraz kiedy Del Neri odszedł nikt nie trzyma Cassano w Rzymie :P


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 13:27

Heh.. ta 'przymusowa' zmiana trenera na pewno z poczatku przynajmniej nie wplynie pozytywnie na gre Romy.. chyba ze ci dwaj to jakies nadzwyczajne talenty trenerskie- zobaczymy. :roll:
jesli mieliby zadebiutowac juz od nastepnego meczu, no to niezle- Roma podejmuje w nastepnej kolejce... AC MILAN.. :?
Miejmy nadzieje ze uda jej sie urwac punkty Milanowi, bylby to naprawde niezly debiut tej dwojki trenerskiej. Czego sobie i Wam zycze :D
Antoni Napierski pisze:A teraz kiedy Del Neri odszedł nikt nie trzyma Cassano w Rzymie :P
Na forum Romy juz wrze, ze "Cassano jest juz w Juve" (oczywiscie umuja to mniej cenzuralnie :? )


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 15:11

Del Neiri osiągnął wielkie rzeczy w Chievo, z którym awansował do Serie A, a potem walczył z najlepszymi o wysokie miejsca, co mu się udawało. Teraz w Romie Del Neriemu się nie udało, powtórzyć tego samego wyczynu. Ciekawe gdzie teraz znajdzie pracę. Coś Romie nie idzie w tym sezonie. :D


Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 15:23

no nie ma sie co dziwic ze zrezygnowal, bo roma ostatnio ponosi kleske po klesce. a z tego co ja wiem to Ci poanowie beda co najwyzej trenerami tylko do konca sazonu, a potem ma nim zostac.. zemman


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 16:24

Łuahahah Zemman w Romie? No to upadek Romy bedzie jeszcze przyjemniejszy :twisted: .
Co do Casano to naprawde nie wiem z czego sie cieszycie... no ale nie wszyscy musza mniec takie uczulenie na czerwonych rzymina jak ja.
A jesli chodzi o sama zmiane trenera to od samego poczatku bylo pewne ze predzej czy pozniej trener zacznie dusic sie atmosfera, ktora tam panuje. Moim zdaniem i tak dlugo pociagnal.


calma calma
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 16:25

widocznie tak musiało być,a szkoda bo to bardzo dobry trener.zawodnicy się obijali i przesto podał się do dymisji,nie wytrzymał psychicznie.


JESTEM OSZUSTEM
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 16:40

Myślę że nie jest to wina trenera. Roma ma kilku naprawdę dobrych piłkarzy (żeby nie powiedzieć świetnych 8) ). O zmianę trenera z Rzymskim klubie zanosiło się juz od dawna. Del Neri to dobry fachowiec, ale po odejściu Capello piłkarze romy się "rozkokosili".
mnowomiejsky pisze:Miejmy nadzieje ze uda jej sie urwac punkty Milanowi, bylby to naprawde niezly debiut tej dwojki trenerskiej. Czego sobie i Wam zycze
Nie tylko ty im tego zyczysz :D


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2005, 17:05

Nie wiem który to juz trener w tym sezonie który odszedł zaczynając od Capello. Nie wiem czy ktoś jest jeszcze w stanie utrzymać Romę tak jaka bła jeszcze rok, dwa lata temu, ten zespuł już się rozpada niedługo odejdą najwiękrze gwiazdy od Tottiego zaczynając, bo działacze nie będą mieli kasy żeby im płacić, Cassano pewnie przejdze do nas, ale zobaczymy jak się wszystko potoczy.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 10:38

Ja powiem bezczelnie..ciesze sie..bo zazwyczaj kiedy nastepuje zmiana trenera to druzyna nie gra dobrze zaraz po jego przyjsciu..a Romy tak nienawidze ze kazda ich porazka jest dla mnie wspanialym wydarzeniem :twisted: miejmy nadzieje ze zaczna sprzedawac zawodnikow i stana sie ligowym sredniakiem i ze chamstwo na boiskach Serie A ciut sie zmniejszy... :roll:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 10:57

A więc oficjalnie: Bruno Conti trenerem AS Romy.
Romy nie lubie chyba bardziej niż Milanu, także każde ich potknięcie mnie cieszy (i niech ktoś gada co chce). Oczywiście jestem kibicem Juventusu, a nie Anty-romanistą 8)
Mimo mojej niechęci do Giallorossi mam nadzieję na udany debiut Conti'ego na ławce Romy. Mecz z Milanem :) Nie jest regułą że drużyna nie gra dobrze zaraz po przybyciu nowego szkoleniowca, nie trzeba szukać daleko, SS Lazio zaraz po przybyciu Papadoupulo ( :?: ) wygrało rzymskie derby :D


non mollare mai
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 11:33

Po tym co Del Neri zrobił w Chievo byłem pełen uznania dla tego szkoleniowca. Ze słabej drużyny zrobił groźnego przeciwnika dla potentatów Serie A. Jednak jego praca w Rzymie według mnie od samego początku nie miała sensu. Klub jest zadłużony, nie ma co liczyć na żadne wzmocnienia, drużyna sprzedawała najlepszych piłkarzy. Z kim Del Neri miał osiągnąć sukces? Z Tottim, który nie wiadomo jak się zachowa? Z Cassano, który otwarcie deklaruje, że chciałby przejść do innego klubu? Roma ma wielkie możliwości, świadczy o tym mecz z Juventusem, w którym się solidnie zaprezentowali. Jednak w innych spotkaniach rozkapryszone gwiazdy grały fatalnie. Szkoda mi Del Neriego, jest dobrym trenerem. Miejmy nadzieję, że jego następcy pokonają Milan :twisted: .


:roll:
romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 11:43

No i pięknie, że odszedł a to dlatego, że przyjdzie nowy na jego miejsce. A to dla tego dobrze, że teraz mamy Roma -Milan i najczęściej z nowym trenerem pierwszego meczu się nie przegrywa :P
Oby to się z Milanem potwierdziło :D :D :D i żeby Milan dostał baty.


Obrazek
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2005, 14:26

Roma fatalnie sie zaprezentowala w meczu z Cagliari. Widac bylo, ze ten zespol nie ma charakteru i zapalu zeby waczyc. Pierwszy celny strzal Rzymianie oddali w drugiej polowie, gdy juz przegrywali 0-3. Z takim zspolem Milan raczej spokojnie by sobie poradzil. Teraz jednak w Rzymie nastapila zmiana trenera i Del Neriego zastapil Conti. Na mecz z rossonerimi wyjdzie wiec zupelnie inna Roma. Nie bardzo wiadomo czego bedzie sie mozna po niej spodziewac. Conti na pewno bedzie sie staral wykorzystac element zaskoczenia. Czy mu sie uda? Zobaczymy niebawem.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
ODPOWIEDZ