1/4 LM

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Hashologik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 12:40

Ja sobie marzę o ćwiercfinale Juve-PSV, chociaz mysle ze z taką gra jaka Juve zaprezentował z Realem i gdy jeszcze dojdzie Nedved wszystkie klubypowinny się bać Juve. pozdro dla wszystkich prawdziwych fanów !


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 13:51

Ja bym osobiście sobie życzył, aby był to zespół The Reds. Nie tylko ze względu na Dudka, czyli jedynego polskiego piłkarza pozostającego w grze (co ma oczywiście swoje przełożenie względem TVP), ale także ze względu na Heysel. Byłaby to doskonała okazja wskrzeszenia tamtych wydarzeń, mecz z wieloma podtekstami, ostatecznie: klasyk, pomiędzy najbardziej utytułowanymi drużynami Anglii i Włoch. Tymbardziej, że jest to stosunkowo łatwy przeciwnik na tle innych, bardziej wymagających ekip z Londynu i Mediolanu. To jest potrzeba serca. Jeśli jednak miałbym podejść do tego losowania względem rozumu, to odrzuciłbym obawy i spokojnie przyjął nawet wylosowanie Chelsea z Mourinho. Pytacie się dlaczego? ano dlatego, iż naszym celem jest przede wszystkim, Puchar Mistrzów, a nie dojście do półfinału czy kolejne upokorzenie w samym finale. Lepiej jest więc rywalizować z tymi, którzy mogą nam w tym najbardziej przeszkodzić, podczas trwającego 180 minut dwumeczu, aniżeli ledwie 90-ciu minut na neutralnym boisku w Stambule, gdzie decydujący czynnik będzie odgrywała, dyspozycja dnia. Tak też, na kogo byśmy nie trafili, musimy to wygrać. jo.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 14:31

Pelson pisze: Liverpool Nie jest to znowu taka świetna drużyna i myśle że dalibyśmy im spokojnie radę

Lyon Fenomenalna gra w fazie grupowej wyprzedzili MU pokonali Werder w 2-meczu 10-2 ale myśle że na Juventus by wymiękli :D
o_0

brak kablówki robi swoje. Akurat wybrałeś te dwie drużyny, które na wyjeździe ciężko pokonać. Co tam Ligue 1, przecież to badziewie. Co tam The Reds, 5 w Premiership.... w dodatku mają fanatycznych kibiców, na Champions League przychodzą tłumy, ale co tam...w dodatku oba zespoły grają szybszą piłkę od Realu...


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 14:48

pan Zambrotta pisze:
Pelson pisze: Liverpool Nie jest to znowu taka świetna drużyna i myśle że dalibyśmy im spokojnie radę

Lyon Fenomenalna gra w fazie grupowej wyprzedzili MU pokonali Werder w 2-meczu 10-2 ale myśle że na Juventus by wymiękli :D
o_0

brak kablówki robi swoje. Akurat wybrałeś te dwie drużyny, które na wyjeździe ciężko pokonać. Co tam Ligue 1, przecież to badziewie. Co tam The Reds, 5 w Premiership.... w dodatku mają fanatycznych kibiców, na Champions League przychodzą tłumy, ale co tam...w dodatku oba zespoły grają szybszą piłkę od Realu...
To niech przyjadą i nam pokarzą tą szybką piłkę na Delle Alpi. Takie gadanie, beznadziejne. Real jest słaby? to czemu w ostatnich 3 latach tylko nam i Monaco udało się ich wyeliminować?. Zwolnij. Nie powinniśmy się nikogo obawiać.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 15:21

_Jah pisze:To niech przyjadą i nam pokarzą tą szybką piłkę na Delle Alpi.
Ja mówiłem o grze na wyjeździe, a nie na Delle Alpi.
_Jah pisze: Real jest słaby?
nic takiego nie mówiłem. To, że jakaś drużyna gra szybciej od Realu, nie znaczy że Królewscy są słabi.
_Jah pisze:Zwolnij. Nie powinniśmy się nikogo obawiać.
a czy ja się obawiam jakiegos klubu? Tylko powiedziałem Pelsonowi, że mecze akurat z Liverpoolem i Lyonem nie będą takie proste jak on myśli...
_Jah pisze:To niech przyjadą i nam pokarzą tą szybką piłkę na Delle Alpi.
o_O
takie pisanie, beznadziejne....
Ostatnio zmieniony 10 marca 2005, 15:30 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 3 razy.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 15:26

Nie obchodzi mnie na kogo Juventus trafi w 1/4 finału. Chcąc zdobyć Puchar Mistrzów musimy pokonywać najlepszych, obojętnie czy to będzie w grupie czy w finale. Juventus wczoraj pokazał, że jest niezwylke groźny i to inne kluby powinny się modlić, żeby nas nie wylosować.
Pelson pisze:NIE OBAWIAJMY SIĘ NIKOGO , TO ONI POWINNI SIĘ NAS OBAWIAĆ
I tego się trzymajmy.


:roll:
Ole(k)Juve!

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 92
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 15:43

pisaliscie o swoich przeczuciach. ja mam przeczucie ze trafimy na chelsea
(ja to zawsze cos dowale, nie??) ale serio tak cos czuje. ale gdybysmy zagrali tak jak wczoraj i doszedlby nedved ( moze DP gralby lepiej ) to mysle ze to oni powinni sie nas bac
a w finale mam przeczucia ze nie bedzie the blues. raczej milan albo bedzie niespodzianka- lyon, no i oczywiscie juve :D


Rób zakupy w dobrym sklepie z grami.
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 16:03

Dla mnie najlepsze bylo by Chelsea bo cholernie chcialem po meczu z Barca by im teraz JUVE dokopalo. A aby wygrac LM trzeba wygrywac z najlepszymi bo tylko to wzmacnia zespol i dodaje wiary w siebie. Z PSV niech wygrywa Milan i niech sie cieszy ze idzie dalej ale na koncu i tak lepszy bedzie JUVENTUS!!!!


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 16:06

ja mam nadzieje ze trafimy na PSV.Nie jest to jakas mega druzyna ale nie chcialbym tez zeby PSV sprawilo niespodzianke i wyeliminowalo Juve Lepiej trafic na cos lepszego np. Bayern albo Liverpool ale to tylko moje zdanie

P.S. Jak bedzie po wlosku Kocham JUVENTUS ?? 8)


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 16:26

Po tak piekielnie trudnym przeciwniku,teraz powinien być ktoś łatwiejszy.Wkońcu pokonaliśmy jednego z 3-4 murowanych faworytów do wygranej.Teorytycznie na tym szczeblu nie ma łatwych drużyn,ale wg mnie najmniej zdrowia i nerwów stracilibyśmy w potyczce z PSV.Wiem,wiem że niby nie doceniam tej drużyny,ale jest najmniej doświadczoną i mającą najsłabszy potencjał ludzki.Z każdym innym będzie coraz ciężej.


nopone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2003
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 16:37

znajac zycie trafimy na pana Romana , badz ktoras z mediolanskich ekip ... z jednej strony daremnie ale z drugiej to bedziemy mieli pewnosc ze nie zagramy z nimi w Finale :) Francuzów bym na straty nie spisywal bo oni moga okazac sie czyms a'la porto/monaco rok temu . Ale tak czy siak mysle ze wolal bym Abramowiczow bo by przynajmniej w TVP nam mecz pokazali ;)

na dzien dzisiejszy dostajemy jedna pileczke :ball: za Real czas na kolejne dwie ! :)


myśl. wierz. marz. miej odwage - Walt Disnay ;)
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 16:38

pan Zambrotta
Po pierwsze to nie cytuj każdego mojego pojedynczego zdania, bo sobie tego nie życzę. Głupia i modna zabawa, wielce rozpowszechniona tu na tym forum, która może się ciągnąć w nieskończoność przy odpowiedniej chęci, z obydwu stron. Na dodatek, zajmuje zbyt dużo miejsca i do niczego nie prowadzi.
Pelson wyraził swoją opinię, w której zawarł, że nie ma podstaw, aby obawiać się Lyonu i The Reds. Ja się pod tym jak najbardziej podpisuję. Ty z kolei zalecasz ostrożność, a za główny argument, podajesz to, że gracze tychże drużyn prezentują szybszą piłkę od Realu. Dlatego proste, że na tej podstawie miałem prawo sądzić, iż traktujesz Królewskich niżej, gdyż szybkość to kluczowa cecha w ofensywie, która to też jest najlepszą stroną Realu. Nikt też nie powiedział, że mecze ćwierćfinałowe będą dla nas łatwe, ale też wszystkie ewentualne wyjazdowe wpadki, jesteśmy w stanie odrobić u siebie. Czego dowód, daliśmy wczoraj. jo.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2005, 18:03 przez _Jah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Hashologik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 16:56

W sumie to myslę że każda drużynę Juventus jest w stanie pokonac i czas pokaże kogo wylosujemy. osobiście chciałbym, aby w finale Juve pokonał Chelsea ! taka poraka napewno bardziej zaboli pana Romka. Pytanko. Czy mozliwy jest występ Mutu w finale ? :D pozdrowienia


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 17:46

Nie chcialbym trafic na:
Milan ktory jest niezwykle grozny choc z drugiej strony jezeli pragniemy miec puchar mistrzow musimy wygrywac z najlepszymi :]

Bayern- w fazie grupowej mielismy sporo szczecia w meczach z nimi, nie chce juz rewanzu :>

Lyon- druzyna na pierwszy rzut oka slaba lecz przy glebszym spojrzeniu nieprzewidywalna.

Najchetniej zagralbym ze zwierzetami, kogo jak kogo ale ich zawsze milo pokonac.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2005, 18:02

oto moje wymarzone pary:

Bayern - Liverpool

Inter - Milan

Chelsea - Lyon

Juventus - PSV

W pierwszej parze wszystko mze sie zdarzyc, Bayern wyeliminowal Arsenal, a Liverpool Bayer, jednak to Liverpoll w 2-meczu wydawal sie solidniejsza druzyna. Inter - Milan no coz swiete derby Mediolanu, wieksze szanse dla swietnie grajacego w tym sezonie Milanu, choc wszystko sie moze zdarzyc... Chelsea - Lyon: Lyon w tej edycji LM to druzyna na wzor Monaco z zeszlego seonu, strzela duzo bramek, gra szybki futbol, i co najwazniejsze Monaco rok temu ogralo Chelsea, moze Lyon w tym roku to powtorzy? Ostatnia para Juve - PSV : Juve powinno wygrac przekonujaco, nawet nie angazujac sie w 100 %.


Juve per Sempre
Zablokowany