Baros w Knurowie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 12:56

Znakomity napastnik reprezentacji Czech i Liverpoolu, Milan Baros, wystąpi 19 czerwca na stadionie miejskim w Knurowie podczas meczu "Jerzy Dudek i przyjaciele

Mecz, w którym zagra wiele piłkarskich gwiazd, będzie głównym punktem obchodów 700-lecia Knurowa. Planowany jest przyjazd kilku kolegów Dudka z FC Liverpool: napastnika Milana Barosa i jego rodaka Vladimira Smicera, Senegalczyka Salifa Diao (niedawno wypożyczonego do Birmingham City) i Chorwata Igora Biscana.

Jerzy Dudek, wychowanek Concordii Knurów, zaprosił również najlepszych polskich piłkarzy, m.in.: Jacka Krzynówka, Macieja Żurawskiego, Kamila Kosowskiego, Radosława Gilewicza, Tomasza Rząsę, Marcina Baszczyńskiego, Pawła Kryszałowicza, Tomasza Hajto, Marka Saganowskiego i Sebastiana Milę. Przed głównym meczem odbędzie się spotkanie oldboyów Concordii Knurów z zespołem Henryka Bałuszyńskiego.

Największą gwiazdą w Knurowie będzie oczywiście 24-letni Baros - król strzelców Euro 2004. Czech jest obecnie najlepszym strzelcem Liverpoolu. Ma na koncie 12 bramek (9 w Premiership, 2 w Pucharze Ligi i 1 w Lidze Mistrzów).

http://sport.onet.pl/1056567,wiadomosci.html
Do tego będzie koncert Bajmu i Kate Rayan. Zapraszam.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2005, 13:11 przez Juve The Best, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 13:09

A gdzie Grzesiek Rasiak? :D Ale na serio, na wyspach nieźle mu idzie, to mogli go zaprosić. Pewnie fajna impreza, ale ja nie przyjadę, bo mam szkołe i mieszkam w Wawie


Z Juve na dobre i złe!
Marelinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 12
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 13:11

dobrze ze chociaz naszemu Jurkowi sie powiodlo i gra w bardzo dobrym klubie z bardzo dobrymi zawodnikami, zeby nie to to w Polsce pewnie nigdy w tego typu meczu nie wystapil by Baros i inni takiego kalibru zawodnicy!


Juve zawsze wierni
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 13:38

hehehe... to jest troche śmieszne, ale respect dla Dudka że udało mu sie namówić te gwiazdy!!!! Przekonają się jak wielką drogę musiał pokonać z Knurowa do Liverpoolu :-D
pozdroo


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 14:39

Kurde fajny będzie musiłbyc ten mecz !! Ja chcę do Knurowa żeby zobaczyć samego Barosa!! Dudek obok Krzynówka to najlepsi Polscy gracze graja w jednych z najlepszych firm w Europie!! Taki Dudek jest z Knurowa , nie jest to miasto znane na cała Polskę ale okazuje sieże i tam można zrobić karierę!! a swoją droga mógł zaprosić jeszcze Owena!! no przecież ma wtyki jeszcze z nim nie?? :wink:


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 14:51

Kurcze fajna impreza będzie ale raczej sie nie pojawie chociaż bardzobym chciał :( Dudek zaprosił wielkie postaci jak Baros i polskie "gwiazdy" jak Krzynówek czy Żurawski. Napewno będzie niesamowite widowisko i szampńska zabawa czego z całego serca życze!!!


Grande Juve, Vinci Per Noi
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 15:39

a mugłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest Knurów (nie jestem za dobry z Geografii :lol: )


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 17:40

Jest to miasteczko liczące 42 tys.mieszkańców. Jest w województwie Śląskim w powiecie gliwickim.
A co do meczu to gdybym miał czas i troche pieniedzy to bym się przejechał żeby zobaczyć w akcji Barosa i innych zawodników Liverpoolu. Może bym zdobył autograf. Ładny prezent sprawił Dudek swojemu miastu naprawde. Brawa.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:23

Na ostatnim takim meczu było tak. Były to urodziny Dudka i Jegora.
http://www.concordia.knurow.biz/galeria/gal3.htm


Obrazek
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:39

Tak se mysle ze fajnie byloby pojechac na ten mecz. W koncu Knorow to pare km od mojego rodzinnego miasta - Rybnika , gdzie takze Dudek sie urodzil,i wlasciwie od urodzenia tamtedy przejezdzam. Szkoda ze nie w maju ten mecz bo akurat pare imprez rodzinnych mi sie odbywa i bylabym w poblizu. Ale w sumie fajnie ze taki mecz w miasteczku sie odbywa no iw koncu jakies korzysci dla kibicow ze Dudek w premier ship gra (lub nie;) )


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:57

Bardzo prawdopodobne że się pojawie na tym meczyku :D
I takie pytanko: Wejście bedzie darmowe, czy trzeba bedzie zakupić bilet :?: (Jeżeli ktoś się orientuje, to jaka cena)


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:58

Seiru pisze:Bardzo prawdopodobne że się pojawie na tym meczyku :D
I takie pytanko: Wejście bedzie darmowe, czy trzeba bedzie zakupić bilet :?: (Jeżeli ktoś się orientuje, to jaka cena)
Ostatnio było darmowe i przypuszczam że teraz też tak będzie


Obrazek
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 21:49

Ciekawe! To może nas wybić do góry na arenie międzynarodowej. Jestem za i oby jak najwięcej takich meczy :!: :wink:


ODPOWIEDZ