Wszystko o Lazio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2012, 12:03

Vimes pisze:Szkoda, że Cesena nie dała rady dowieźć do końca chociażby remisu.
Czy szkoda? :think: Zależy, z której strony się patrzy.
Lazio obecnie jest bezpośrednim rywalem Interu w walce o miejsca 3-6, tak więc niech zbierają punkty a Mediolańczykom będzie trudniej o lepszą lokatę.


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 19:48

Lazio przegrywa po pierwszej połowie z Atletico 1-2. Jak dalej będą tak grali, to nie wywalczą pozytywnego wyniku. Dla dobra włoskiej piłki, liczę na nich :-D


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 21:03

I przegrali 1 do 3. Wlosi cieniuja w LE od dawien dawna i nie zanosi sie na zmiany. :/


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 21:07

Szkoda trochę, Włosi muszą trochę zmienić swój stosunek do LE, bo ona naprawdę dużo punktów daję. Zobaczymy jak sobie poradzi Udine, jeśli przegra z PAOK to będzie naprawdę fatalnie...[/i]


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 13:14

Oglądałem kawałek tego meczu i Lazio wyglądało bardzo słabo. Praktycznie mieli trudność z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Jedynie Klose starał się ciągnąć grę.

Z kolei po stronie Atletico genialny mecz zagrał Diego...
jakku1 pisze:
francois pisze:Oglądałem kawałek tego meczu i Lazio wyglądało bardzo słabo. Praktycznie mieli trudność z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Jedynie Klose starał się ciągnąć grę.

Z kolei po stronie Atletico genialny mecz zagrał Diego...
Przypomnial mi sie post De Rossiego, ktory najpierw napisal, ze co prawda meczu Interu z Palermo nie ogladal, ale ze skrotow wynika, ze Ranocchia wcale nie zagral zle :prochno:
Dla ścisłości oglądałem większość drugiej połowy na Polsat Sport News 8)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2012, 15:42 przez francois, łącznie zmieniany 1 raz.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 14:50

francois pisze:Z kolei po stronie Atletico genialny mecz zagrał Diego...
Hmmm może i zagrał ale ogólnie szału w Atletico nie robi. Dwa gole i jedna asysta w lidze. Zasadniczo Atletico ma podobne problemy ze strzelaniem goli co my więc Diego chyba nieczęsto daje dobrą piłkę Falcao.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 14:59

francois pisze:Oglądałem kawałek tego meczu i Lazio wyglądało bardzo słabo. Praktycznie mieli trudność z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Jedynie Klose starał się ciągnąć grę.

Z kolei po stronie Atletico genialny mecz zagrał Diego...
Przypomnial mi sie post De Rossiego, ktory najpierw napisal, ze co prawda meczu Interu z Palermo nie ogladal, ale ze skrotow wynika, ze Ranocchia wcale nie zagral zle :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 21:59

Niewiedziałem gdzie to napisać czy tu czy w temacie o Palermo. 51 minuta 5-0 dla Palermo każdy celny strzał to bramka :lol: Co się dzieje z Lazio?


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2012, 22:14

Jak widać Lazio nie radzi sobie z kłopotami kadrowymi, na które bardzo narzekał ostatnimi czasy trener Reja. Lazio przegra, oby Udinese nic nie strzeliło i powiększamy przewagę nad kolejnymi drużynami w tabeli.


Izi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 150
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 10:21

5:1 - oj trudno obstawiać Serie A.
Dobrze że spadek formy i kontuzje przyszły po meczu z Milanem.


Franciszek I wydaje się być uroczo pokorny.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 12:52

Akuratnio Palermo banalnie jest obstawiać - 1. Jak grają u siebie to zawsze 1. Jak grają na wyjeździe, z kimkolwiek - to też 1 :D

Punkty stracone przez Lazio/Udine cieszą. Jesteśmy o kolejne dwa punkty bliżej do Champions League.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 13:12

zoff pisze:Akuratnio Palermo banalnie jest obstawiać - 1. Jak grają u siebie to zawsze 1. Jak grają na wyjeździe, z kimkolwiek - to też 1 :D
No niestety ale ta reguła nie zawsze się sprawdza - vide słynne 0:7 z Udinese w zeszłym sezonie. To Palermo to naprawdę dziwny zespół, jak Juventus ma z nimi grać to nigdy nie jestem do końca spokojny bo nie wiadomo czego się po nich spodziewać.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 13:40

Z Palermo jest tak że mając nieprzewidywalnego prezesa całą drużyna jest taka sama.
Co do Lazio to jeżeli będą dalej grać tak a nie inaczej to może warto by się przyjrzeć ich piłkarzom w kontekście wzmocnień, bo ciekawych grajków* mają.


*pana z numerem 8 na koszulce szczególnie.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 13:49

Lazio ma ewidentnie spadek formy i masę kontuzji, ale ciekawa może być też atmosfera w szatni. Skoro klub wydaje takie takie oświadczenie.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 14:13

zahor pisze: No niestety ale ta reguła nie zawsze się sprawdza - vide słynne 0:7 z Udinese w zeszłym sezonie.
Wyjątek potwierdza regułę. W tym sezonie Palermo ma 34 punkty. 30 pkt zdobytych u siebie 4 na wyjeździe. Boję się meczu na Sycylii.


Obrazek
ODPOWIEDZ