Wszystko o Lazio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:50

nie wiem jak Simone wymyślił, żeby dać na ten mecz de Vrija i grać na własne życzenie 10 na 12... :facepalm: fajnie gra to Lazio ale przegrali LM na własne życzenie... głupia czerwona kapitana + zdjęcie napastnika na utrzymanie wyniku + wspomniany de Vrij

mimo to mam wrażenie, że Inzaghi z lepszymi zawodnikami potrafiłby ugrać bardzo dużo, kto wie czy nie pójdzie do Napoli po Sarrim, kontra na 2-1 to coś czego w Juve nie widziano od meczu w Monachium a takie prostopadłe podanie otwierające od nie wiem kiedy...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 08:59

Powiedzmy sobie szczerze, że Lazio roztrwoniło szansę na LM już w ubiegłej kolejce, bo po dość niespodziewanej porażce Interu z Sassuolo mieli kwestię awansu w swoich rękach. Rzymianie mogli definitywnie zakończyć ten temat (szczególnie, że wiedzieli, iż bez 3 pkt z Crotone wszystko rozegra się w ostatnim meczu), ale remisując na wyjeździe dali Mediolańczykom ogromny prezent, z którego Inter zresztą skorzystał. Wiadomo, że teraz łatwo się wypowiadać, bo Crotone walczyło o utrzymanie i nam też odebrali punkty, ale samobójstwem było zostawienie kwestii awansu do LM na bezpośredni pojedynek (nawet jeśli Lazio wystarczał remis).
Nie oglądałem spotkania Lazio-Inter, ale może ktoś powiedzieć czy rzeczywiście de Vrij sabotował grę Rzymian i realnie pomógł ekipie z Mediolanu? Jeśli tak to bardzo mądrze postąpił Inzaghi wystawiając go na ten mecz, gdy Holender miał sprzeczność interesów w zwycięstwie swojej obecnej drużyny. Z drugiej strony, to Simone znalazł się między młotem a kowadłem, bo jeśli posadziłby Stefana na ławie i jego zastępca popełniłby błędy dające zwycięstwo Interowi, to dziś byłby krytykowany za taką decyzję nawet mocniej niż za wystawienie de Vrija. Niestety, ale przewiduje mały rozpad Lazio w najbliższym okienku (de Vrij, SMS, Luis Alberto). Szkoda, bo nadciągał lekki powiew świeżości dla Serie A i przy ewentualnym awansie do CL nawet przy jakichś odejściach Lotito mógłby zainwestować znaczną sumkę w transfery, a tak chyba 5 miejsce będzie dla nich maksimum w przyszłym sezonie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 10:54

ciężko powiedzieć jak wyglądał cały mecz w jego wykonaniu ale na pewno brakowało go przy akcji Icardiego w 1 połowie gdzie miał sam na sam oraz ten karny... kompletnie bezsensowne wejście moim zdaniem w najgorszym dla nich czasie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 23:59

Widzę, że Lazio buduje morale na nowy sezon wlepiając jakimś ogórkom 20 bramek :D
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2018, 00:25 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 00:04

O kurde o.O a my w rodzinnej wsi, w B-klasie w naszym debiucie dostaliśmy zaledwie 16-0


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2018, 01:29

prezes3c pisze:O kurde o.O a my w rodzinnej wsi, w B-klasie w naszym debiucie dostaliśmy zaledwie 16-0
Tak jak znam a, b i c klasę to nie jest nic szczególnego xD


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 21:00

Ależ brameczka Immobile. ObrońcyZMiastaŚmieci frajersko objechani jak Cancelo przez Gacka :-)
Adrian27th pisze:Wnoszę o kartkę.
Wnieś lepiej Jezusa do swojego serca ziomeczku.
Adrian27th pisze:Obraza innej drużyny.
Widziałeś kiedyś posty alessandro/MRN dotyczące Interu? :-) Z resztą forma stosowana od dawna nigdy nie ukarana.
Adrian27th pisze:Chłopak potrzebuje odpoczynku.
Potrzebuję, żebyś przestał pisać posty nie związane z tematem.
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2018, 00:08 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2018, 00:14

@up
Obrazek

Lazio na przestrzeni całego meczu dużo gorsze od przeciwnika. SMS nie zaprezentował nic ciekawego, chyba że któraś sytuacja mi umknęła. Mogło się tak zdarzyć. Znacznie lepiej Luis Alberto.

EkipaZMiastaŚmieci cisnęła, cisnęła aż weszło. Za często ich nie oglądam, więc dziwnie wyglądał Hamsik ustawiony i operujący tak głęboko.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2018, 01:16

Nic ciekawego? Ciężko mi sobie przypomnieć JAKIKOLWIEK mecz w którym przy tak beznadziejnym występie, trener trzyma zawodnika do końca :shock: Lazio (grające w 9,5 zawodnika bo SMS był sabotażystą) dziś niemal na poziomie Chievo. Taktyka 'grajmy na Immobile' top4 im nie da, a mimo to mogli zremisować, obrona Napoli baaaardzo niepewna.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2018, 17:47

Maly pisze:nie wiem jak Simone wymyślił, żeby dać na ten mecz de Vrija i grać na własne życzenie 10 na 12... :facepalm:
Sugerujesz, że Holender zaryzykowałby swoją karierą i próbował niesportowo pomóc swojemu (wtedy) przyszłemu pracodawcy?
dimebag11 pisze:Powiedzmy sobie szczerze, że Lazio roztrwoniło szansę na LM już w ubiegłej kolejce, bo po dość niespodziewanej porażce Interu z Sassuolo mieli kwestię awansu w swoich rękach.
Z jednej strony zgadzam się, że CL przegraliśmy spotkaniami z Atalaną i Crotone, a w nich zabrakło nam graczy, który stanowili opokę naszej drużyny - tj. Parolo, Immobile oraz Luisa Alberto (fakt, byli eksploatowani, ale jednak nie spodziewałem się, że wypadną w tym samym czasie), a z drugiej to warto pamiętać, że od gry w pucharach najwyższego sortu dzieliło nas kilkanaście minut. Moglibyśmy obwiniać stronniczy i wybiórczy VAR, kumulację kontuzji, błędy indywidualne w finale sezonu, ale brakowało tak niewiele, że nie wydaje mi się to słusznym podejściem.
dimebag11 pisze:Niestety, ale przewiduje mały rozpad Lazio w najbliższym okienku (de Vrij, SMS, Luis Alberto).
To akurat jak co sezon powtarza włoskie środowisko okołopiłkarskie i kolejny raz mylnie.
Volto pisze:Nic ciekawego? Ciężko mi sobie przypomnieć JAKIKOLWIEK mecz w którym przy tak beznadziejnym występie, trener trzyma zawodnika do końca :shock: Lazio (grające w 9,5 zawodnika bo SMS był sabotażystą) dziś niemal na poziomie Chievo. Taktyka 'grajmy na Immobile' top4 im nie da, a mimo to mogli zremisować, obrona Napoli baaaardzo niepewna.
Zamiast Siergieja w tym spotkaniu miał wystąpić Berisha, ale Kosowianin nabawił się urazu i dlatego też ostatecznie zagrał właśnie Serb.
Ogólnie brak koncentracji i przegraną walkę w środku pola można tłumaczyć letnimi przygotowaniami, w których nie wszyscy nasi zawodnicy wzięli pełny udział, a także wykluczeniami (absencje Leivy i Lulicia).
Kalendarzowo trudny start, ale nie ma się co dziwić, że po ubiegłosezonowym finiszu sztab zdecydował się na przygotowanie drużyny do gry (miejmy nadzieję) na pełnych obrotach na wiosnę.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2018, 17:49

Włoskie media podały albo hiszpańskie, ze Lotito odrzucił 95 baniek od RM za SMSa. Może w głowie Sergiej już poza Italią.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2018, 21:51

Akha72 pisze:
Maly pisze:nie wiem jak Simone wymyślił, żeby dać na ten mecz de Vrija i grać na własne życzenie 10 na 12... :facepalm:
Sugerujesz, że Holender zaryzykowałby swoją karierą i próbował niesportowo pomóc swojemu (wtedy) przyszłemu pracodawcy?
ryzykował karierę? w jaki sposób? miał praktycznie podpisany 5 (?) letni kontrakt z Interem więc zagrał dla swojego (przyszłego) pracodawcy ;] nie zrozum mnie źle ale głupota było oczekiwać od niego że mając do wyboru grę w przyszłym sezonie w LM lub w LE wybierze LE i honorowo zrobi wszystko by w niej wystąpić... nie wiem czy ze współczesnych piłkarzy 1 na 10 by tak zrobił
Maly pisze:mam wrażenie, że Inzaghi z lepszymi zawodnikami potrafiłby ugrać bardzo dużo, kto wie czy nie pójdzie do Napoli po Sarrim
korzystając z okazji wrzucam jak niewiele się pomyliłem bo jak powiedzieli komentatorzy wczoraj Inzaghi był pierwszym wyborem ADL


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2018, 15:57

Maly pisze: ryzykował karierę? w jaki sposób? miał praktycznie podpisany 5 (?) letni kontrakt z Interem więc zagrał dla swojego (przyszłego) pracodawcy ;] nie zrozum mnie źle ale głupota było oczekiwać od niego że mając do wyboru grę w przyszłym sezonie w LM lub w LE wybierze LE i honorowo zrobi wszystko by w niej wystąpić... nie wiem czy ze współczesnych piłkarzy 1 na 10 by tak zrobił
Z jednej strony tak, a z drugiej nie do końca. De Vrij zawsze zachowywał się profesjonalnie, więc nie wydaje mi się, żeby próbował grać nie fair w ostatnim meczu sezonu - raz, że takim ewentualnym zachowaniem dałby do myślenia nie tylko kibicom i obecnym pracodawcom, ale również przyszłym (jeżeli podłożył się raz, to przecież może powtórzyć to również w dajmy na to, meczu z Juve/Napoli zanim do nich dołączy - już w barwach Interu), a dwa, że wszystkie oczy zwrócone były na niego, więc jeżeli miał zamiar pomóc swoim przyszłym kolegom to mógł to zrobić dużo dyskretniej w którymś z poprzednich spotkań.

Natomiast ten argument o wyższości LM nad LE jest oczywiście celny, ale warto zaznaczyć, że przez 4 lata w Rzymie nie przeszkadzał mu brak gry w najwyższej europejskiej klasie rozgrywkowej, a w momencie, w którym podpisał kontrakt z Interem drużyna z Mediolanu nie była pewna uczestnictwa w tych pucharach.

Pozdrawiam


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 15:17

Adrian27th pisze:
29 maja 2021, 15:02
Wystarczy wam trener który zagra na miarę możliwości kadry i tam będziecie : )

A usprawiedliwianie remisu z Bruggią przez nieobecność zawodników pokazuje po prostu jakich wymówek trzeba szukać by naciągnąć Inzaghiego do poziomu super trenera.
No niestety nie mogę się zgodzić, Lazio miało taki szpital, że w porównaniu z Juve, to nasza sytuacja z absencjami ... była komfortowa. To tak gwoli sprawiedliwości.

Co do Inzaghiego - ten sezon prawdę nam powie. Ja uważam, że Simone wyciągał wynik ponad stan, weryfikacja nastąpi w Interze, o ile nie rozsprzedadzą kompletnie drużyny, ale nie sądzę by tak się stało.

Odpisuję tutaj, bo temat zszedł na Lazio.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ODPOWIEDZ