Wszystko o Lazio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2018, 16:00

taki sposób na biznes:
działacze Lazio przelali pieniądze na wskazane konto. Niestety, po kontakcie mailowym okazało się, że na koncie Feyenoordu wcale nie ma tych pieniędzy, a cała suma znalazła się w rękach oszustów.
http://www.sport.pl/pilka/7,65083,23205 ... elali.html


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 16:19

Benevento grające od 9 minuty w dziesiątkę strzela dwa gole Lazio w Rzymie :shock:.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 16:38

Vimes pisze:Benevento grające od 9 minuty w dziesiątkę strzela dwa gole Lazio w Rzymie :shock:.
Spokojnie, już jest 4-2. :) Nie miałbym nic przeciwko takim meczom od czasu do czasu - jeżeli zakończyły by się oczywiście zwycięstwem. Lepszy taki mecz - jak i chociażby nasz z Genoą z jesieni ubiegłego roku - niż tegoroczne kopaniny z Cagliari, Genoa, Chievo i ze SPALem...

Ciro 25 goli już. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 17:12

W Turynie nigdy by takiego wyniku nie wykręcił i nie dlatego, że jest za słaby bo jak widać bramki strzelać umie tylko w Turynie Max nazwałby go pierwszym obrońcą i koniec z graniem na napastnika.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 17:29

Shadow Marshall pisze:W Turynie nigdy by takiego wyniku nie wykręcił i nie dlatego, że jest za słaby bo jak widać bramki strzelać umie tylko w Turynie Max nazwałby go pierwszym obrońcą i koniec z graniem na napastnika.
Wiem i nie neguje tego. Jednak jest to napastnik co potrafi wykorzystać nadarzającą się okazję. Gdyby był u nas powiedzmy na ławce, to te 10 bramek w lidze by spokojnie zapewnił.

Lazio straciło może i 2 gole, ale za to strzeliło 6!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 17:30

Shadow Marshall pisze:W Turynie nigdy by takiego wyniku nie wykręcił i nie dlatego, że jest za słaby bo jak widać bramki strzelać umie tylko w Turynie Max nazwałby go pierwszym obrońcą i koniec z graniem na napastnika.
@ForzaItanimulli3vujcm @Shadow Marshall
Jakoś w Dortmundzie i Sevilli też nigdy nie wykręcił takiego wyniku, a przecież tamtych zespołów nie trenował Allegri. Nie umniejszam Immobile, bo to dobry napastnik, ale nie sprawdził się w większych klubach, dlatego wątpię w to czy poradziłby sobie w Juve (chociaż może problemem była aklimatyzacja poza Włochami i dlatego sobie nie poradził). Jeśli niektórzy z nas narzekają czasami na nieskuteczność Higuaina, to oglądając parę spotkań Lazio w tym sezonie śmiem twierdzić, że Ciro zostałby tu zbluzgany po prawie każdym meczu, bo potrafi zmarnować tyle 100% sytuacji, że głowa mała. Jestem pewny, że gdyby poprawił nieco skuteczność, to obecnie miałby na koncie około 35 bramek w samej Serie A.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 17:36

Jeżeli chodzi o Immobile to mogę powtórzyć to co napisałem o nim kilka miesięcy temu. Moim zdaniem, Immobile to może być zawodnik na miarę Antonio Di Natale. Nigdy nie zabłyśnie w czołowym klubie, ale może się stać legendą jednego ze średniaków. Przyznaję, że po tym jak został królem strzelców Serie A miałem żal do Marotty, że nie dostał szansy sprawdzenia się w Juve, zwłaszcza, że wtedy mieliśmy chyba pierwszeństwo co do transferu. Jednak jego występy w takich klubach jak Borussia i Sevilla dowiodły, że to nie jest piłkarz dla klubu aspirującego do czegoś więcej niż przeciętność. Być może to problem z mentalnością. W Lazio nie ma aż tak dużej presji na wynik, więc Immobile może tam błyszczeć. Dla Immobile najlepiej byłoby chyba pozostać w Rzymie i pracować na status klubowej legendy niż próbować zagranicznych wojaży. Podobnie uważam, że tak jak Di Natale nie odegra on większej roli w reprezentacji.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 17:59

Słuchajcie ale Lazio to nie jest w tym momencie średniak, to raczej porównywalna drużyna na ten moment z tamtą Sevillą czy nawet tamtą Borussią. Jest to czołowy włoski klub, umówmy się. W zeszłym sezonie Ciro też spisywał się nieźle - więc moim zdaniem to jest jeden z tych zawodników - a takich było sporo - którzy dobrze się czują grając w swej ojczyźnie. Sądzę że on prędzej by sobie poradził u Nas czy w Napoli, aniżeli w jakiejś Gironie czy Metz.

@Vimes Mam nadzieję i tak myślę, że gdy odegra większą rolę w reprezentacji, oddasz mu to, a nie będziesz brnął jak Makiavel w swoich teoriach, byleby tylko postawić na swoim. Pozdro!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2018, 18:19

@ForzaItanimulli3vujcm
W tym sezonie Lazio się trochę odbudowało, ale z całym szacunkiem do Rzymian, to są przynajmniej o pół klasy niżej niż Sevilla. Hiszpanie regularnie grają w LM, często wychodzą z grupy bądź zajmują 3 miejsce i daleko dochodzą w rozgrywkach LE. O BVB ciężko się teraz wypowiadać, bo po świetnym okresie uwieńczonym grą w finale LM trochę podupadli i zobaczymy czy to tylko przejściowa sytuacja czy dłuższa stagnacja. Jestem ciekaw jak poradzi sobie Lazio w przyszłym sezonie, gdy prawdopodobnie odejdą minimum ich dwa filary, tzn. SMS oraz de Vrij. O ile za Serba zainkasują niezłą kwotę, którą mam nadzieję w większości poświęcą na wzmocnienia, to Holender nie da im zarobić (a szkoda, bo Anglicy spokojnie mogliby zaoferować 30-40 mln €, gdyby miał ważny kontrakt chociaż z rok dłużej).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2018, 01:05

pierwszy problem jest taki, że poszedł do BVB by zastąpić Lewego co z góry było skazane na porażkę, był przede wszystkim zdecydowanie za mało doświadczony by wejść w buty gościa, który stanowił o sile finalistów LM, liga i styl gry czy język to już tylko dodatki, mimo wszystko strzelił 10 goli czyli więcej niż Lewy w pierwszym sezonie dla BVB ;)

ogólnie to fajny chłopak, widać różnicę w jego grze teraz a nawet 2-3 lata temu, zrobił duże postępy z piłką przy nodze ale pewnego poziomu jednak nie przeskoczy i wyraźnie widać to w kadrze na tle silnych rywali gdy nie można z nimi pograć z kontry

natomiast nie zgodzę się, że w lepszym zespole by się nie sprawdził - wydaje mi się, że w Anglii miałby spore szanse, tam jest dużo miejsca i mógłby wykorzystać swoją dynamikę choćby w takim Liverpoolu o Tottenhamie nie wspominając... oczywiście zakładam, że grałby w tych klubach 1 skrzypce a nie zostałby sprowadzony by zmieniać Kane, ale gdyby ten odszedł tego lata to czemu Ciro miałby nie podołać? wydaje mi się, że z Eriksenem szybko znaleźliby wspólny język


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2018, 05:00

Mi osobiście Immobile kojarzy się z Vierim. Patrząc na jego grę to przypomina mi się ten legendarny napastnik Italii. Jasne, zaraz mnie fani tradycji zjadą, bo jak ja śmiem porównywać tą ikonę, ale takie są moje prywatne odczucia.

Szczerze? Można i w drugą stronę. Sądzę że w takim PSG też mógłby sobie poradzić, gdzie koledzy robili by mu dużo miejsca, podawali by mu pod nos, miałby sporo okazji do postrzelania sobie. Przecież nie tylko on absorbował by obronę rywali. Nie zapominajmy że we Włoszech jest najtrudniej zdobywać gole. W ogóle to i w takiej Barcelonie, Realu M, Bayernie grając jako podstawowa "9" miałby świetne statystyki - czemu? Bo konkurencja w tych ligach nie jest duża, często padają jednostronne hokejowe wyniki, więc miałby łatwiej. Oczywiście mówię tylko teoretycznie, bo w takich klubach wymaga się jednak bardziej kompletnych napastników.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2018, 22:42

No i remis w meczu na szczycie Serie A, w derbach Rzymu 0-0. Ciekawa walka będzie o 2 pozostałe z 4 miejsc w CL: Roma i Lazio po 61, Inter 60. Milan 53 już odpadł raczej.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2018, 23:01

warto wspomnieć o doliczonym czasie gry. 3 sytuacje Romy, a dokładniej Dzeko i na koniec strzał Sergeja zza połowy boiska, który mógł zaskoczyć Allisona!


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 21:10

Dzieje się w meczu Lazio - Fiora, 14 minuta i oba zespoły zdążyły zarobić już po czerwonej kartce :prochno:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2018, 21:45

Tony Montana pisze:Dzieje się w meczu Lazio - Fiora, 14 minuta i oba zespoły zdążyły zarobić już po czerwonej kartce :prochno:
Fiorentina prowadzila 2-0 ale przed przerwa LAzio doprowadzilo do remisu po bramce Caceresa.


ODPOWIEDZ