Wszystko o Lazio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 13:14

W ostatnim meczu 17. kolejki włoskiej ekstraklasy Lazio pokonało w derbach stolicy Włoch Romę 3:1.

Pierwszego gola zdobył po niespełna pół godzinie gry Paolo di Canio. 37-letni napastnik znalazł się między dwoma obrońcami, otrzymał dokładne podanie od Fabio Liveraniego i z 14 metrów uderzył mocno z powietrza.

Po przerwie Roma zabrała się do odrabiania strat. Nim jednak im się to udało, w roli głównej wystąpili kibice Lazio. Petarda rzucona na murawę przez jednego z nich ogłuszyła Francesco Tottiego. Kapitan Romy musiał na kilka minut opuścić plac gry.

Gdy powrócił, goście wyrównali. W 69. minucie dokładne dośrodkowanie Christiano Panucciego na bramkę zamienił Antonio Cassano.

Kolejne gole były już dziełem Lazio. W 74. minucie do siatki trafił Cesar, a pięć minut przed końcem meczu wynik meczu ustalił Tommaso Rocchi.

Lazio zwyciężyło w derbach Rzymu po raz pierwszy od czterech lat. Trzy punkty pozwoliły awansować w tabeli na 12. pozycję. Roma jest ósma, mając 3 punkty więcej niż lokalny rywal. W meczu derbowym w roli szkoleniowca Lazio zadebiutował Giuseppe Papadopulo.

http://sport.onet.pl/1020297,249,220874 ... plina.html

Jestem zadowolony ze zwyciestwa Lazio :) Mimo remisu Juve mialem przynajmniej lekkie powody do radosci :)
Wreszcie Roma dostala a Totti zostal osmieszony 8) Po czterech latach Lazio wreszcie pograzylo pana cfaniaka i klub ktorego z calego serca nie nawidze :D
Gratulacje dla Laziali :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 13:22

Oczywiście ja też jestem zadowolony że Lazio pokonało Romę, w której już się wszystko sypie. A o jej obronie może świadczyć fakt w jakim stylu Di Ciano strzelił gola. To ten stary Di Ciano którego po powrocie do Włoszech skazano praktycznie na pożarcie. Widać że Papadopulo wziął się ostro do pracy bo w pierwszym meczu wygrać derby to prawdziwy wyczyn.
Cieszę się, że Cesar strzelił bramkę, jestem zwolennikiem kupienia go do Juve bo marnuje się w Rzymie.

PS. miałem założyć ten temat jak wrócę ze szkoły, a tu mnie wyprzedziłeś 8)
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2005, 13:26 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 13:23

Bardzo się cieszę z wyniku tego meczu :D Roma, jak dl mnie najbardziej znienawidzony klub dostała baty w derbach. Lepiej być nie może do Laziali :wink: Hehe Totti został ośmieszony :lol:
A raczej ogłuszony :D -Dragon-


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 13:58

Petarda rzucona na murawę przez jednego z nich ogłuszyła Francesco Tottiego. Kapitan Romy musiał na kilka minut opuścić plac gry.
Buehehe ,ten cytat wymiata. Widać ,że w Lazio po zmianie trenera ,jednak nastąpiła zmiana na lepsze. Wygrana 3:1 po raz pierwszy od dawien dawna z lokalnym rywalem to mocne rozpoczęcie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 14:32

Mnie również ten wynik ucieszył i cieszy z Lazio wkoncu zaczeło grac i miejmy nadzieje że podniesie poziom SERIEA wszysyc kibice Romy na forum napalali siena zwycięstow po 1-5 0-4 patrze do przerwy 1-0 dla Laziale patrze na koniec 3-1 fajnie że Roma traci formę :D


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 15:10

pamiętam kiedyś mecz tych drużyn puszczony na Canal+. nie miałem wtedy tego kanału (teraz też nie mam), ale specjalnie na ten mecz odkodowali. wynik był 3-3, a było to chyba 4 czy 5 lat temu. chciałem wtedy, aby mecz zakończył się remisem i tak się stało. we wczorajszym chciałem wygranej Lazio i też tak się stało. nie lubię żadnej z tych drużyn, ale cieszę się, że to Lazio wygrało...


Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 15:14

Bardzo dobrze że Lazio wygrało przynajmniej jest to jakas osłoda po stracie punktów przez Juve :D Nowy trener widać zmobilizował piłkarzy, a di Canio zrobił kawał dobrej roboty przy tym golu. Roma jak widać dalej w kryzysie a zwycięstwa z drużynami z dolnych rejonów tabeli nie świadczą o jej sile.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 15:43

Liczy się przede wszystkim to, że ośmieszyli Romę i Tottiego - reszta idzie na drugi plan ;)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 15:54

Mnie nie wiem czy ten wynik ucieszyl, ale na pewno mocno zainteresowal... :roll: Wszedlem z ciekawosci na strone www.asroma.pl gdzie az kipi nienawiscia do Lazio i przeczytalem komentarze z newsow i forum... :roll: hieh hieh... po 5 latach Lazio pokonalo Rome.. ogolny szok na tamtejszym forum, jeden user nawet sie wypowiedzial, ze "wstydzil sie ze w tamten wieczor mial na sobie koszulke Romy"... :| Nie ma co prawdziwy kibic...


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 16:03

no nie wiem czy kiedys w przyszlosci obejdzie sie bez takich incydentow na stadio olimpico w rzymie jak gra roma z lazio. ja sie ciesze ze wygralo lazio, bo nie lubie romy :wink: . ale ich strata do Juve i milanu jest znyt duza do odrobienia, juz chyba nie beda sie liczyly obydwa zespoly w walce o scudetto :twisted: :P :wink: :ball:


Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2005, 16:16

juve niestety rozczarowalo, ale za to humor wlasnie troche polepszylo mi lazio, bardzo sie ciesze ze wygrali i gratuluje di canio strzelonej bramki, bo w pojedynku z tottim okazal sie lepszy, brawo


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 00:28

Lazio przeprowadziło kilka ciekawych transferów.

Za Lichtsteinera kupili Konko, ale też do ostatniej chwili negocjowali z Palermo Mattie Cassaniego, co potwierdzał Zamparini.
Za Muslere przyszedł Marchetti, którego oceniam jako bardzo przeciętnego bramkarza, ale Urugwajczyk też nigdy mi nie imponował.
Z Young Boys Berno przybył obrońca Senad Lulić, zna ktoś może?
Do pomocy dołączy Lorik Cana, którego nigdy w akcji nie widziałem, ale naczytałem się o nim sporo dobrych rzeczy. Podobno niezły rzeźnik. Może ktoś coś o nim powiedzieć?
A do ataku dołączył Miroslav Klose, a za chwilę - co jest już praktycznie pewną informacją - przyjdzie Djibril Cisse.


Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 18:47

No Lazio się porządnie wzmacnia, ciekawe co z tego wyjdzie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 18:48

Mateo21 pisze:No Lazio się porządnie wzmacnia, ciekawe co z tego wyjdzie.
To samo co z Genoi rok temu.

Po co w ogóle ktoś wykopał ten temat sprzed lat?


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 19:09

A po co miałbyć zakładany drugi o Lazio ? :/


Obrazek
ODPOWIEDZ