Wszystko o Lazio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2013, 20:47

deszczowy pisze: Reja w Lazio, powiadacie? Hmh. Niezły obieży...włoch. Facet ma w karierze więcej klubów, niż ja gaci w szafce :shock: Ale znamienne, że w żadnym nie zagrzał miejsca dłużej, niż dwa lata. Ot, średniak dla średniaka. Cudów nie zrobi.
Możliwe, ale pewnie do tej Ligi Europejskiej ich doprowadzi.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2013, 22:01

Castiel pisze:
deszczowy pisze: Reja w Lazio, powiadacie? Hmh. Niezły obieży...włoch. Facet ma w karierze więcej klubów, niż ja gaci w szafce :shock: Ale znamienne, że w żadnym nie zagrzał miejsca dłużej, niż dwa lata. Ot, średniak dla średniaka. Cudów nie zrobi.
Możliwe, ale pewnie do tej Ligi Europejskiej ich doprowadzi.
Jak dla mnie to ta Liga Europejska nie jest taka oczywista.Nie spodziewam się coś w rodzaju cudotwórstwa w raz z nadejściem Reji.Niedość,że będą musieli wyprzedzić Veronę i Torino co wydaje się być raczej oczywistą sprawą.To wyprzedzenie kogoś z dwójki Inter,Fiora już nie będzie takie proste zważywszy na obecną stratę punktową.No chyba,że pocelują w CI.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2014, 10:16

Kto jest trenerem Lazio Rzym? Pod koniec grudnia pierwsze zajęcia poprowadził już Edy Reja, ale klub nadal nie potwierdził oficjalnie jego zakontraktowania. Vladimir Petkovic tymczasem twierdzi, że wciąż to właśnie on jest odpowiedzialny za przygotowanie piłkarzy do meczów.

Sytuacja jest przynajmniej zaskakująca. Lazio na swojej oficjalnej stronie opublikowało już zdjęcia prowadzącego trening Edy'ego Reji, ale jednocześnie nie potwierdziło oficjalnie rozstania z Petkovicem. Jego prawnik utrzymuje tymczasem, że umowa wciąż obowiązuje.

- Na razie nie było oficjalnego zwolnienia z pracy zgodnego z obowiązującymi przepisami- oświadczył Paco D’Onofrio, prawnik (byłego?) trenera Lazio. - Petkovic czuje zatem dumę z faktu, iż nadal jest trenerem Lazio i będzie prosił o spotkanie w cztery oczy z prezydentem tego klubu, by wyjaśnić całą tą sytuację.

Obecnie niewiele wskazuje jednak na to, że Petkovic na długo pozostanie na stanowisku. Prezydent Lazio zarzuca mu bowiem, że podjął on rozmowy ze Szwajcarską Federacją, nie informując o tym klubu. Claudio Lotito zwolnił chce zatem wyciągnąć wobec niego konsekwencje. Prawnik Petkovica, który selekcjonerem reprezentacji Szwajcarii zostanie w lipcu, gdy umowa z Lazio już wygaśnie, twierdzi jednak, że zasady nie zostały złamane.
źródło

Faktycznie obecna sytuacja w Lazio jest śmieszna. Niby wywalili Petkovica, a teraz trenuje ich Reja. Ale nie było w tej sprawie żadnego oficjalnego oświadczenia. To też nie wpływa zbyt dobrze na atmosferę w szatni. Piłkarze sami nie wiedzą de facto co ich czeka i z jakim trenerem. Według mnie Lotito to niezły cwaniak. On chciał wywalić Petkovica i nie wypłacając mu żadnej odprawy. 400 tysięcy euro jak na możliwości Lazio to jest spora kwota. Chociaż nie wiem też czy Petković zachował się fair. Wydaje mi się jednak, że pewnym jest konflikt pomiędzy nimi dwoma. Zresztą kazusy Pandeva, Zarate pokazały, że jak trudnym człowiekiem jest prezydent Lazio. Kibice Biancocelestich też nie kochają swojego szefuńcia.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2014, 07:34

Po wczorajszym zwycięstwie nad Parmą,Lazio kolejnym cwierćfinalistą coppa Italia.LE staje się coraz bardziej realna i w przypadku odpuszczenia tego pucharu przez Napoli :?: ,półfinał można powiedzieć,że mają już pewny.Odnośnie meczu to można powiedzieć,że rezerwowo- młodzieżowe Lazio pokonało raczej podstawową Parmę(brak tylko Lucarelliego w obronie) na jej własne życzenie.Od momentu straty bramki Parma posiadała zdecydowaną przewagę,czego rezultatem był gol Biabianiego(bądź co bądź zagrał przyzwoite zawody).W drugiej połowie Lazio kompletnie nie istniało(może oprócz końcowych 5 minut) i tylko nieudolności zawodników Parmy zawdzięczają awans.To co zrobił zaś Sansone to lepiej nie komentować.Tak szczerze trzeba powiedzieć,że Lazio może mieć pociechę w przyszłości z takich zawodników jak Balde Keita,Ederson,B.Perea,szczególnie ten ostatni rośnie na naprawdę dobrego napastnika.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2014, 19:24

nie wiem czy ktos widzial ten filmik, chlopak widac na prawde byl przywiazany do barw klubowych. Takich ludzi sie ceni, szkoda, ze wybral akurat Inter. Wydaje mi sie, ze przy okazji spotkan z Lazio bedzie bardzo milo witany na stadionie.


Obrazek
ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2014, 19:48

Wybrał Inter, bo też kibice są bliscy tym kibicom z Rzymu ;) naprawdę szkoda że odszedł z Lazio, szczególnie, ze był przywiązany do tych barw. Lazio dziś wygrało 2-0 ale wielkiej gdy to im nie wróżę, w ataku zawsze półśrodki, pomoc bez Hernanesa nie będzie tak kreatywna. Raczej będą próbować do LE doczłapać, nic więcej po nich nie oczekuje.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 11:21

Obrazek

Joseph Minala, według Lazio 17 latek z ogromnym talentem, wg afrykańskiego źródła chłop ma 42 lata... nieźle.

Uważam, że źródła z Afryki chyba mówią prawdę :wink: .


Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 12:38

Włączam sobie OS, a tu już w 40 sekundzie Catania rozklepała Lazio i Rzymianie przegrywają już od początku. Szykuje się ciekawy mecz ;)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 23:54

Ostatnio grałem zakłady za 100zł żeby wygrywać po 120 czy 130.Przeważnie wchodzą po kilku minutach od momentu postawienia.Jedyne ryzyko to niestety stawka. Głupie ryzykowne granie ale jeden gol za chwilę strachu daje niezły zysk.

Bayern przed 70 - 120
PSG przed 70 - 120
Juve przed 70 - 120
Dortmund przed 80 - 128

Postawiłem w 2 minucie że Lazio strzeli przed 80 . Po 30 minutach gdy spojrzałem na wyniki Serie A a tam tylko dwa mecze na 0-0 to już wiedziałem że tym razem się nie uda.Strasznie mnie zawiodło Lazio. Z tylu spotkań musiałem wybrać akurat to... Jeszcze Candreva czerwień zrobił. Zysk z poprzednich spotkań przepadł. Mieliście tak kiedyś? Czuje się jak ostatni idiota.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 marca 2014, 16:47

Gol kuriozum, stracony przez Lazio...



:doh:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2014, 20:54

Widać nasi ultrasi całkiem spoko podchodzą do tematu transferów Juve... W przeciwieństwie do ultrasów Lazio, których przejście Astoriego do Romy oraz generalnie polityka transferowa doprowadziły do lekkiej furii ;)

http://www.football-italia.net/52627/la ... -gets-radu


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2014, 18:27

Transfer Stefana de Vrija na ostatniej prostej:
http://www.sslazio.pl/index.php?s=news&id=2925

:)

Lepszy kapitan Feyenoordu i podstawowy obrońca reprezentacji Holandii niż Astori.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 16:20

wloski pisze:Obrazek

Joseph Minala, według Lazio 17 latek z ogromnym talentem, wg afrykańskiego źródła chłop ma 42 lata... nieźle.

Uważam, że źródła z Afryki chyba mówią prawdę :wink: .
Jesteś pewien? KLIK :prochno:


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 20:23

Obrazek

Wstyd, wstyd, wstyd! :angry:


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2015, 21:55

Właśnie sobie oglądam mecz Lazio vs Sampdoria i niejaki pan Felipe Anderson zalicza świetne zawody czyżby się w Lazio kolejna perełka objawiała???On ma tak częściej czy jednorazowy wyskok??


ODPOWIEDZ