Milan - Roma 1:1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Domin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 7
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 23:15

Pieknie się stało...remis. Porażka Juve trochę więc mniej boli. Nie sadziłem że roma cokolwiek ugra, przecież oni ledwo co żyją (sądze że skończą jak Fiorentina 5(?) lat temu)...
Forza Juve!!


Domin
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 23:22

Tak, to jest jakieś pocieszenie. Milan nie mógł wygrać z Romą, którą Juventus pokonał 2-0, chociaż nie można tak porównywać. Do tego żeby Roma skończyła jak Viola jeszcze trochę brakuje, najpierw by posprzedawali wszystkie gwiazdy, a jak widać to na razie tylko Cassano szykuje się do przeprowadzki i to raczej nie z powodów finansowych 8)
I najważniejsze przewaga zmalała tylko o jeden punkt 8)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Małysz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 23:23

Ufff. Odetchnąłem. 4 punkty różnicy to dalej dobrze, jakby zmalało do 2, to już by nie wyglądało tak różowo, bo wtedy 1 wpadka i pa, pa scudetto. A tak dalej trzymamy dystans. :)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 23:27

Małysz pisze:Ufff. Odetchnąłem. 4 punkty różnicy to dalej dobrze, jakby zmalało do 2, to już by nie wyglądało tak różowo, bo wtedy 1 wpadka i pa, pa scudetto. A tak dalej trzymamy dystans. :)
Bez przesady, 1 wpadka nie przekreśli naszych szans na Scudetto, to dopiero 10 kolejka :roll: . Ale nie możemy sobie pozwalać na tak przykre wpadki, potem na końcu sezonu może zrobić się straszna nerwówka. Bardzo dobrze, że Roma nie dała się ograć Milanowi, to chyba najlepszy dla nas rezultat, wątpie, żeby Roma w obecnej formie była wstanie pokonać Milan. 4 punkty to duża przewaga, która pozwoli nam zachować spokój.


:roll:
CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 09:42

Mialn i Roma maja w skladzie pilkarza ktory prowadzi ich do zwyciestw badz remisow mowa o Szewie i Montelli ja nawet nie mysle jakby oni w tych zespolach nie grali nie wiem czy mialn byl by taki dobry.4 punkty to jeszcze nie przewaga zeby wygrac scudetto jeszcze jest tyle meczy do rozegrania ale najwazniejsze beda mecze milan - juve to one moim zdanie przesadza o scudetto


"II" ([]) ([]) II_
lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 10:08

do scudetta jeszcze daleka droga ale zawsze lepsza jesli ma sie przewage gdyby juve wygralo powiekszyloby przewage do 7 pkt :? ale najwazniejsze ze nadal jestesmy na 1 miejscu roma zaczyna grac dobrze jesli zremisowali z milanem pozostaje czekac na mecze Juve-Milan napewno te mecze beda rostrzygajace


Obrazek
Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 11:10

dobrze ze milan zremisował chociaz byłem prawie pewny z milan pokona rome ale na szczęście jest remis


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 11:43

remis no i bardzo dobrze ale gdyby Juve wygrało było by juz 7 punktow przewagi :-D a tak jest juz tylko 4 :cry: trzeba poczekac na popjedynek miedzy Juve i milanem wtedy wszystko sie rostrzygnie i zobaczymy kto jest silniejszy ;]


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 15:55

No taki wynik nie jest najgorszy... Milan nie nadrobił tyle nad nami !!!
I to cieszy ! Teraz go trzeba bedzie pokonac w bezposrednim pojedynku i skupic siem na tym aby nie przydarzaly sie takie wpady jak z Reginna...
A co do meczu Roma- Milan to widac ze z Roma nie ma znow takiego wielkiego kryzysu, remis to z ich punktu widzenia bardzo dobry rezultat....


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 15:59

Jak zobaczyłem ten wynik to nie wierzłem. :shock: :shock:
Pierwszy raz w tym meczu kibicowałem... Romie. :roll: Juve nie stracił przewagi i to jest najważniejsze. :wink:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 16:19

Mecz na szczycie Serie A zakończył sie remisem :)
Jest to napewno dla Juve najlepszy z możliwych rezultatów(juz po raz drugi wygrał Juventus tak jak to było w derbach milanu)
Mimo naszej porażki zachowaliśmy bezpieczną różnice :D
Roma skazywana z góry na porażke walczyła bardzo dzielnie i wywiozła punkt z gorącego terenu.
Co mnie zadziwia to Szewczenko :shock: Co mecz to bramka. Nienawidze go i uważam że wszystkie jego bramy to fuksy, ale jego skuteczność jest niesamowita.
Milan więc miał szanse na dogonienie Juve ale jej nie wykorzystał i bardzo dobrze się stało.
Mecz ten przynajmniej nie był nudny tak jak derby mediolanu :?


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 16:39

LeniuP najlepsza była by chyba wygrana Romy
No według mnie nic bardziej nie mogło nas ucieszyc jak remis milanu. dzieki temu mamy dalej przewage, tylko o jeden punkt mniej bo teraz wynosi ona 4 punkty
widziałem bramki no i powiem ze bramka Szewczenki nie musiała paść bo bład obrony był nie do wybaczenia... a bramka Montelli po dobitce. jedynie podobał mi sie ten strzal, który lobował dide...poprzeczka a po przy dobitce bylo jzu pewne ze roma wyrówna.
LeniuP z tym ze szewczenko co mecz brama i fuksy to sie zgadzam. Co zobacze jego bramke to albo dobijana na pusta bramke albo z pieciu metrów sam na sam z bramkarzem. no ale cóz po to własnie jest napastnik.
Milan według mnie ma bardzo słaby okres i trzeba to wykorzystac, ponieważ Rossoneri moga sie jeszcze nie raz podktnac w najbliższych tygodniach.


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 16:52

Szewczenko i fuksiarskie bramki? panowie troche obiektywizmu, to jest jeden z najlepszych napastnikow! no i dla mnie jeden z dwoch grzczy milanu ktorych jestem w stanie docenic (drugim jest kaka). proponuje zapoznac sie z innymi bramami szewy procz dwoch ostatnich w serie a. remis nie jest zaskoczeniem, wiadomo ze takie zespoly jak roma zawsze sa grozne. tym bardziej cieszy wygrana JUVE z nimi.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 18:02

chociaż raz się na coś przydali... b. dobry wynik zwłaszcza że mecz był na Giuseppe Meazza. Najbardziej niesamowite jest to, że nad 3im zespołem Juve ma 10 oczek. Jak żyję nie pamiętam takiego wyniku po 10 kolejkach. Nawet w lidze Czadu!!

ale mimo wszystko i tak cieniutko roma skończy.


ACMichał

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 18:11

LeniuP z tym ze szewczenko co mecz brama i fuksy to sie zgadzam. Co zobacze jego bramke to albo dobijana na pusta bramke albo z pieciu metrów sam na sam z bramkarzem.
Uśmiałem się jak nigdy, ile ty masz lat? Chciałeś być zabawny czy żałosny? Mecz lepszy od derbowego, remis sprawiedliwy-szkoda 2 możliwych do odrobienia punktów


ODPOWIEDZ