Kto powinien dostac Zlota Pilke ????

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 12:11

Juz za kilka dni zostanie ogłoszona lista nominowanych do Złotej Piłki. W zeszłorocznej edycji plebiscytu organizowanego przez francuski dziennik sportowy France Football nagrodą uhonorowano jak wszyscy wiemy naszego Pavla Nedveda :D

A kto Waszym zdaniem teraz zasluguje na ta prestizowa nagrode ???
Moim zdaniem faworytami sa: Ronaldinho, Deco, Adriano, Szewczenko i moim zdaniem Buffon :D


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 12:29

W pełni sie z toba zgadzam co do nominacji do zlotej pilki. watpliwosci mam jedynie do adriano :? Jako kibic Juve wolalbym aby zwyciezyl ktorys z bianconerich, a nie szczegolnie szewczenko. Patrzac obiektywnie Zlota Pilka nalezy sie albo Deco albo Ronaldinho, czyli zawodnik z blaugrany powinien wygrac.

Moja Trojka:
1. Ronaldinho
2. Buffon
3. Deco


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
piotrek256

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2004
Posty: 15
Rejestracja: 04 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 12:39

Moja trójka faworytów to:
1 Lampard
2 Ronaldinho
3 Szewczenko


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 12:46

MOim faworytem jest Ronaldinho chociaz Buffon zasłuzył na tą nagrode. DECO TESH BEDZIE SIE Liczył no i szewa:D oczywiscie


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 12:49

Faworytów jest 2-óch są nimi GiGi Buffon i Szewczenko jednak myślę że minimalnie wygram Buffon :wink:


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 13:13

Nagrodę powinien dostac albo Buffon albo Adriano. To co Adriano wyprawia w serie a i LM to juz przechodzi wszelkie pojecie. Jest teraz najleprzym brazylijskim napastnikiem, kto wie czy tez nie europejskim. A Gigi jak to Gigi wylapuje pilki ktorych nie ma prawa wylapac, nic dodac nic ujac :P


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 13:31

Według mnie Złotą Piłkę dostanie ktoś z trójki:
1. Szewczenko
2. Adriano
3. Lampard
Szewa może dostać ją za całokształt, Adriano świetnie grał na Copa America, a Lampard świetnie kierował Anglikami na Euro, kapitalnie gra teraz w Chelsea. Buffon teraz grani znakomicie, jednak początek roku nie był najlepszy (zresztą jak i całego Juventusu) :roll: . Zupełnie nie rozumiem co Wy widzicie w Deco. Dla mnie jest to strasznie przereklamowany piłkarz. Na Euro niczym się nie wyróżnił, teraz w Barcie też nic wielkiego nie pokazuje. Nie próbuje przeprowadzać żadnych ciekawych akcji ofensywnych, stać go tylko na podanie piłki do najbliższego kolegi z drużyny. Deco to dla mnie drugi Beckham, tyle, że Anglik chociaż ma dobrą technikę :roll: .


:roll:
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 13:57

Diego pisze:Według mnie Złotą Piłkę dostanie ktoś z trójki:
1. Szewczenko
2. Adriano
3. Lampard
Szewa może dostać ją za całokształt, Adriano świetnie grał na Copa America, a Lampard świetnie kierował Anglikami na Euro, kapitalnie gra teraz w Chelsea. Buffon teraz grani znakomicie, jednak początek roku nie był najlepszy (zresztą jak i całego Juventusu) :roll: . Zupełnie nie rozumiem co Wy widzicie w Deco. Dla mnie jest to strasznie przereklamowany piłkarz. Na Euro niczym się nie wyróżnił, teraz w Barcie też nic wielkiego nie pokazuje. Nie próbuje przeprowadzać żadnych ciekawych akcji ofensywnych, stać go tylko na podanie piłki do najbliższego kolegi z drużyny. Deco to dla mnie drugi Beckham, tyle, że Anglik chociaż ma dobrą technikę :roll: .
ja sie z toba nie zgadzam :!: widziales w deco w barcelonie :?: mi sie wydaje ze nie :!: popierwsze deco gra bardziej defensywnie niz to robil w porto. po drugie poprowadzil porto do zwyciezca w LM a portugalie do finalu ME, po trzecie: on tez ma bajeczna technike a co ty widzisz w lampardzie. owwszem potrafi rozegrac pilke., ale w tym sezonie nic nie wygral.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 14:18

Pemek pisze:
Diego pisze:Według mnie Złotą Piłkę dostanie ktoś z trójki:
1. Szewczenko
2. Adriano
3. Lampard
Szewa może dostać ją za całokształt, Adriano świetnie grał na Copa America, a Lampard świetnie kierował Anglikami na Euro, kapitalnie gra teraz w Chelsea. Buffon teraz grani znakomicie, jednak początek roku nie był najlepszy (zresztą jak i całego Juventusu) :roll: . Zupełnie nie rozumiem co Wy widzicie w Deco. Dla mnie jest to strasznie przereklamowany piłkarz. Na Euro niczym się nie wyróżnił, teraz w Barcie też nic wielkiego nie pokazuje. Nie próbuje przeprowadzać żadnych ciekawych akcji ofensywnych, stać go tylko na podanie piłki do najbliższego kolegi z drużyny. Deco to dla mnie drugi Beckham, tyle, że Anglik chociaż ma dobrą technikę :roll: .
ja sie z toba nie zgadzam :!: widziales w deco w barcelonie :?: mi sie wydaje ze nie :!: popierwsze deco gra bardziej defensywnie niz to robil w porto. po drugie poprowadzil porto do zwyciezca w LM a portugalie do finalu ME, po trzecie: on tez ma bajeczna technike a co ty widzisz w lampardzie. owwszem potrafi rozegrac pilke., ale w tym sezonie nic nie wygral.
Oczywiście, że widziłem Deco w Barcie. Rzeczywiście gra tam bardziej defensywnie niż w Porto i według mnie stał się typowym rzemieślnikiem. Na Euro również zagrał słabo, nie został wybrany nawet do 23 osobowej kadry All Stars. Bardziej Portugalię do finału poprowadzili Figo, Maniche i Ronaldo. Lampard zagrał bardzo dobrze podczas tego turnieju i przez wiele osobistości był wybierany do 11 tego turnieju.


:roll:
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 14:30

Według mnie mogą to być:Ayala, Lampard i Morientes..
Ale jednak najbardziej prawdopodobne jest to, że piłke dostanie ten pierwszy..
Wygrał z Valencją wiele pucharów i napewno będzie nominowany.Na wp pisało, że wielu trenerów ma zamiar na niego zagłosować..

I myśle, zę to będzie trafny wybór..
Ktoś kto osiągnął wiele w piłkarskim świecie... :wink: :wink:


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 14:40

Szczerze mówiąc nie ma jakiegoś wielkiego faworyta. Impreza na podstawie której często przyznaję się tą nagrodę ,raczej nam nie pomogła. Ogólnie najlepiej prezentują się :Ronaldinho ,Lampard ,no i w dalszej kolejności Buffon i Adriano. W Deco nigdy jakoś specjalnie wielkiego piłkarza nie widziałem. Coś tam umię ,ale jego gra mnie nie zachwyca. Dlatego w tej kwestii zgadzam się z Diego.
Moim zdaniem piłkę powinien dostać Ronaldinho. Zasługuję na nią chyba najbardziej.
Oczywiście wolałbym ,by nasz golkiper ją dostał ,ale raczej nie wygra. Rok temu został on uznany najlepszym graczem LM 02/03.
Lampard - cały czas prezentuję się więcej niż solidnie ,jednak wątpie ,by elektorzy France Football go jakoś znacznie docenili.
Adriano ,praktycznie dopiero teraz o nim głośno. Fantastyczna forma. Podobnie kiedyś złotego buta dostał Owen.


dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 14:44

Wedlug mnie zasluguje na ta nagrode:
Adriano
Szewczenko
Lampard
Ronaldinho
Buffon

z tym ze Buffon na poczatku roku nie gral za dobrze, a lampard i Ronaldinho nie wiele osiagneli ze swoimi druzynami. Ale ja tych pilkarzy w akcji widze tylko podczas meczow ligi mistrzow wiec nie wiele moge o nich powiedziec.

Zwycięzca powinien zostac Szewczenko...i chyba nie musze pisac dlaczego.


Forza Juventus
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 14:49

Mam nadzieje że w końcu to bramkarz dostanie nagrodę FF. Mówie tu oczywiście o Gigim Buffonie któremu ta nagroda się oczywiście należy.
Jednak szanse na dostanie jej przez Buffona są minimalne bo to własnie bramkarz. A pewnie zgranie tą nagrodę albo pomocnik albo napastnik. A szkoda :(


Obrazek
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 15:20

1.Adriano
2.Szewczenko
3.nie wiem :D

Tak to widze !!


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2004, 15:40

a moim zdaniem szewa zaslugoje na zlota pilke w mialnie gra fenomenalnie strzela na zawolanie i dwa razy mial w dorobku 24 gole w lidze tylko z reprezentacja nic nie osiagnal i to moze mu odebrac nagrode drugi w kolejce gigi poczatek mial slaby ale teraz pokazuje klase w sumie gdy obrone nie byla taka dziurawa w na poczatku roku to by bylo pewnie lepiej . A najbardziej bym sie cieszyl jakby ja dostal pilkarz legenda Paolo Maldini jemu sie najbardziej nalezy tyle lat co on gra na najwyzszym poziomie to pozazdroscic moze.
1.Maldini
2.Szewa
3.Gigi
Ale jak bedzie tego nie wiem


"II" ([]) ([]) II_
ODPOWIEDZ