Wisła 2-0 Legia

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

kto wygra mecz Wisła - Legia

Czas głosowania minął 29 października 2004, 20:22

Wisła
27
68%
Legia
13
33%
remis
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 40
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:23

stawiam 2-0 dla wisły bramki kłosa w 2 minucie po podaniu zieńczuka i żurawskiego z :wink: karnego


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:45

Shickit: Ty to chyba na jasnowidza idź ;)

Wolałem Wisłe niz Legie. Wole niech Wisła wygra niż ma wygrywać Legia. Zero radości po tym meczu ponieważ tych dwóch klubów nie symatią ani szacunkiem..

Pzdr..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:52

Wisła miała od początku meczu olbrzymią przewage i już w drugiej minucie strzeliła gola.Zaraz po strzeleniu gola Wiślacy chcieli strzelić kolejne,ale zawiodła ich skuteczność,a w bramce Legii świetnie spisywał się Boruc.Akcje ofensywne Legii nie były zbyt udane,mieli oni zaledwie kilka sytuacji w całym spotkaniu.Wisła podwyższyła na 2-0 dzięki kontrowersyjnej decyzji sędziego który podyktował karnego z kapelusza,skutecznym egzekutorem był Żurawski.Mimo to Wisła wygrała zasłużenie a wynik 2-0 to najniższy wymiar kary dla Legionistów.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 12:30

Teraz ja wypowiem to co lezy mi na sercu po wczorajszym meczu.

Przegranej bylem niemal pewien ale do konca wierzylem ze moze nie bedzie tak zle.Niestety zawiodlem sie.Obecnie pilkarze grajacy w Legii nie sa druzyna lecz 11 gosci latajacych po bosiku.Niektorzy nie zasluguja aby nosic ta koszulke.Od pierwszych minut przewage miala Wisla i gdyby nie najlepszy na boisku Boruc to... :roll:
Boruc robil Franka jak chcial,szkoda ze cala druzyna nie potrafila dostosowac sie do poziomu bramkarza.Legia miala moze 3 sytuacje ale obecny atak nie wiem czy do pustej bramki potrafilby strzelic.Dobrze zaprezentowala sie mlodziez (Rzezniczak Smolinski).Jedynym plusem tej porazki jest to ze moze wladcy ITI przejrza na oczy i wreszcie zrobia porzadek z Zygo i Bednarzem(wywalic ich :evil: )i zatrudnia nowego dobrego trenera bo juz nie moge patrzec jak Zielu meczy sie z tymi kopaczami.Teraz po kolei napisze kilka zdan o pilkarzach grajacych w koszulkach Legii :roll:

Boruc-Moim zdaniem najlepszy na boisku,Wisla wygrala ale gdyby nie bramkarz Legii mogloby to sie gorzej skonczyc.Wyjal kilka 99% sytuacji a przy tym nie pozwolil postrzelac Frankowskiemu 8)

Szala-Ten przecinak nic nie potrafi i nie wiem co on jeszcze tam robi??
Przebudowac trzeba defensywa od od niego trzeba zaczac

Jozwiak-Lata mlodosci juz minely i stary Beret Legii sie juz nie przyda,czas pozegnac sie panie Marku.Kasa jest wazna ale dobro klubu wazniejsze.

Rzezniczak-Najlepszy obronca w Legii.Mlody i bardzo zdolny.Moze brak mu doswiadczenia ale nie pozwolil pograc Zurawskiemu

Kielbowicz-Zaden z niego obronca a i pomocnikiem najlepszym nie jest.

Surma-Nic nic nic.Moze i jest dobrym pilkarzem ale zupelnie bez formy.

Smolinski-Mlody i zdolny.Staral sie jak mogl ale w kilka osob meczu z silna Wisla wygrac nie mozna

Sokolowski1-zagral niezle aczkolwiek czas powoli konczyc

Sokolowski2-Nie wiem co on robi w Legii.Totalna beznadzieja,znow nic nie pokazal

Wroblewski-Poza szybkoscia nic.

Saganowski-Zupelnie bez formy wraz z Wlodarczykiem powinni odpoczac od futbolu.

zmiany

Wlodarczyk-to samo co Sagan

Kowalski- :lol: skad on sie wzial.Gosciu gral 30min a przez ten czas zdolal dwa razy podac do tego niecelnie.Jeden z pierwszych do wywalenia.Wspanaily transfer pana Zygo :lol:

Dudek-nic :/

Pierwsza bramka padla po bledzie obrony,druga po kretynskim faulu Surmy :roll:
W tym momencie mozna juz pogratulowac Wisle mistrzostwa bo zadne Grocliny ani Amici szans nie maja.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ