Champions League - Matchday 2 - Faza grupowa

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 22:15

Myśle, że jeden temat wystarczy, zeby pisać o drugich meczach w fazie grupowej. 8) Dla mnie ta kolejka nie zapowiada sie za bardzo emocjonująco... Czekam na trzecią, ktora bedzie wypaśna :D

28/09/2004 - Wtorek

Olympiacos 20:45 Liverpool - 0-2 - Liverpool jest w formie - Baros i Cisse po golu 8)
Monaco 20:45 Deportivo - 1-1 - Jakos nie mają obie druzyny formy, remis sie szykuje
Dynamo Kyiv 20:45 Leverkusen - 1-3 Krzyniu i Franca - rządzą :D
Real Madrid 20:45 Roma - 0-0 - Czekam na remis, jakikolwiek...
Bayern 20:45 Ajax - 1-1 - Najlepiej remis :D Wtedy Juve wychodzi na 100 % !! :twisted:
Juventus 20:45 M. Tel-Aviv - 4-0 - Czekam zdecydowanie na pierwszy, większy pogromek... :twisted: 4-0 wystarczy :D :wink:
Man. United 20:45 Fenerbahçe - 2-1 - Anglicy wygrają.
Sparta 20:45 Lyon - 0-1 - Lyon powinno przejsc Sparte.

29/09/2004 - Środa

CSKA Moskva 18:30 PSG - 0-1 - Znowu nasza Moskiewka... :wink: i te wczesniejsze meczyki. PSG wygra.
Chelsea 20:45 Porto - 2-0 Zdecydowanie lepsze przygotowanie Chelsea. Mourinho pokaze swoim byłym jak sie trenuje :wink:
PSV 20:45 Panathinaikos - 2-0 - Nie ma Kezmana, ale wygrają :D
Rosenborg 20:45 Arsenal - 0-2 Arsenal powinien sobie poradzic zwlaszcza, ze są w dobrej formie i mają utalentowanych graczy.
Barcelona 20:45 Shakhtar - 3-0 - Barca, pomimo kontuzji powinna bezproblemowo pyknąć Szachtar. 8)
Milan 20:45 Celtic - 1-0 - Milanek pewnie tradycyjne 1-0 pyknie... :?
Bremen 20:45 Valencia - 0-3 - No ! Di Vaio znowu pewnie cos strzeli. :D Valencia ogolnie wymiata... 5-1 z Depo mowi samo za siebie. A Marco ładnie strzelił tak nawiasem :D
Anderlecht 20:45 Internazionale - 1-3 - Zdecydowanie lepiej im idzie tu niż w Serie A. Adriano... :wink: Bo kto inny?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 23:03

JUVE 5-0 MACCABI :D


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 23:15

dp10 pisze:JUVE 5-0 MACCABI :D
To się nazywa wyczerpująca wypowiedź...


Co do meczów to praktycznie w każdym (prócz Bayern-Ajax oraz Real-Roma) meczu można wskazać faworyta... Myśle że typy jakie podał Wojtom wiele nie różnią się od wyników jakie padną a tych meczach... Licze że Juventus znów pokarze się z dobrej storny i ogra Maccabi bez strary bramki i jakichkolwiek większych problemów... Jednak jak wiadomo to jest Liga Mistrzów i tutaj wszystko się może zdarzyć... Ciekawi mnie jak zaprezentuje się ManU który jak wiadomo nie jest jeszcze w swojej najwyższej formie... Mam malutką nadzieje że Fenerbahce urwie punkty Czerwonym Diabłom... Co do drógiego meczu w 'naszej' grupie to myśle że Ajax wygra w Monachium i obok Juve awansuje do dalszych rozgrywek zostawiając w tyle Bayern którego nie cierpie na równi z Realem i ManU...


★ ★ ★
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 07:35

Monaco 2 - 0 Deportivo (Spa) - tu się mocno zdziwiłem :shock: , ponieważ dla mnie faworytem tego meczu było deportivo
Olympiakos (Gre) 1 - 0 Liverpool (Eng)- tu to jescze większe rozczarowanie :shock: Liverpool przegrał z olympiakosem... nie jest dobrze, nie bede sie wiecej wypowiadał bo nie widzałem skladu o bu drużyn.
Dynamo Kyiv (Ukr) 4 - 2 Leverkusen (Ger) według mnie jak najbardziej zasłużenie wygrało Dinamo. Jak ogladałem skrót to zdziwiłem sie że nie padły kolejne bramki, dwa słupki z czego jeden nie trafiony na pusta bramke... DObry mecz takze krzynówka, który popisał sie ładna akcja.
Real Madrid (Spa) 4 - 2 AS Roma (Ita) - czyżby odrodzenie??
Bayern Munich (Ger) 4 - 0 Ajax Amsterd. (Hol) świetny mecz makaya, skompletował hattricka. A najładniesza brmka meczu to bez watpienia strzał makaya za pola karnego.
Juventus (Ita) 1 - 0 Maccabi T-Aviv (Isr) mnie jak najbardziej cieszą trzy punkty, ale jestem troche rozczarowany, ze tylko 1-0...
Coż bramka Camora zupełnie sprezentowana, który wyłożył ręce za jego głową... :lol: :lol: moze piłka przeniknie mu przez głowe?? :lol: :lol:
natomiast byłem zniesmaczony tym co zrobił sędzia po bramce Zlatana, który strzelił jak najbardziej prawidłowo, a ten podyktował rzut wolny, ponieważ był spalony... :lol:
Poźniej doskonała szasne miał tudor ale bramkarz po sztrzale z głwóki zachował sie fantastycznie... szkoda
Manchester U. (Eng) 6 - 2 Fenerbahce (Tur) - powiem tyle kapitalny debiut rooneya
Sparta Prague (Cze) 1 - 2 Lyon (Fra) - bez komentarza...


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 07:57

Andrewtbg pisze:Olympiakos (Gre) 1 - 0 Liverpool (Eng)- tu to jescze większe rozczarowanie :shock: Liverpool przegrał z olympiakosem... nie jest dobrze, nie bede sie wiecej wypowiadał bo nie widzałem skladu o bu drużyn.
Żebyś widział wczoraj moją złość że LIVERPOOL wrypał :evil: 1 mecz mi w STSach nie wszedł i właśnie ten :evil: :( A tak to byłoby 40 zeta :? MOŻE DZISIAJ SIĘ UDA 8)


Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 08:15

CSKA Moskva 18:30 PSG - 2-0-CSKA pokazała w tamtej kolejce ze potrafi grac, tego nie pokazało PSG
Chelsea 20:45 Porto - 1-0 Porto nie gra za dobrze w lidze i remis z CSKA u siebie to tez jednak nie to, Chelsea u siebie nigdy nie szaleje
PSV 20:45 Panathinaikos - 2-0 - PSV dobry mecz w Londynie, moze wreszcie wyjdą z grupy
Barcelona 20:45 Shakhtar - 4-1 -Barca w tym sezonie to ta druzynana ktora sie tu czeka od lat w Katalonii, Shakhtar nie powinien sprawic wiekszych problemow
Milan 20:45 Celtic - 1-1 - Milan gra słabo od początku sezonu, Celtic moze poszukac tu punktów, moze nawet 3
Bremen 20:45 Valencia - 1-2 - W Bremie nie bedzie tak łatwo jak sie wydaje ale pwinny byc 3 punkty, Klose wraca do formy????
Anderlecht 20:45 Internazionale-1-1 Inter gra fatalnie w lidze jak na wzmocnienia dokonane,Anderlecht w tamtym sezonie w LM wygral 2 mecze a 1 zremisowal na wlasnym terenie, byc moze nawet zgarna cala pule


Szczena

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 18:35

Milan-Celtic
Zbyt szybko w tym sezonie skazano Milan na nie powodzenia, oj zbyt szybko, po nie udanym starcie wielu kibiców, nawet kibiców Milanu nie wierzyło że Milan może coś osiągnąć w tym sezonie, ale nastały wreszcie dni radości, Milan wygrywa w LM z Celticem, a zarazem zamyka usta krytykom i daje swoim kibica wiare, nadzieje na lepsze czasy, czasy triumfów, może zbyt daleko się zagalopowałem :wink: ale jestem poprostu w niebo wzięty po wczorajszej wygranej Milanu, jakże pieknej 3:1, Po golach niezawodnego Szewczenki Inzaghiego i Pirlo kibice Rosson-nerrich wreszcie mogą odetchnąć i odeprzeć słowa krytyków których w ostatnim czasie namnożyło się jak grzybów po deszczu, ale do meczu: tak jak można było się spodziewać Milan "siadł" odrazu na Celtic i juz w bodajże 9 minucie objął prowadzenie, ale mimo to nadal napastował "biedny" Celtic no ale niestety nic już nie ustrzelił w pierwszej połowie :( Druga połowa zaczela się od naporów Szkotów którzy to w 74 minucie po rzucie rożnym wreszcie zdobyli upragnioną bramke po czym się cofneli, a to był błąd, błąd kosztujący 3 punkty, najpierw w 89 minucie Inzaghi po dokładnym podaniu Szewy skierował piłke z najblizszej odległości do bramki, a następnie Pirlo po rzucie wolnym (rykoszet, piłka odbita od osoby stojącej w murze) dobił już gwóźdź do trumny.Celtic wrtócił do Szkocji pokonany i z zerową zdobycza punktową, podobnie zresztą jest z Szachtarem, pierwsze miejsce w grupie dzieli Barcelona z Milanem, ale już niedługo to ulegnie zmianie gdyż obie drużyny zagrają przeciwko sobie najpierw na San Siro, a następnie Camp Nou i te mecze powinny rostrzygnąć kto wygra tą grupe... oby był to Milan :wink:


ODPOWIEDZ