Top 24 na eurosport

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 17:26

od dzis na antene eurosportu wchdzoi nowy program pilkarski "TOP 24".bedzie to cos w rodzaju listy przebojow-ranking 24 najlepszych klubow europejskich, ktore beda zdobywac punkty swoimi wystepami.lista bedzie sie co tydzien zmieniala i bedzie mozna z niej spasc.program w Polsce prowadzic beda Mateusz Borek i Jacek Laskowski.Pierwszy odcinek juz dzis o 18.miejmy nadzieje ze JUVE bedzie zawsze na 1!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 18:33

Obejrzalem i od razu jedno wielkie ALE.

Forma przyznawania punktow to glupota. Za zwyciestwo w kazdej lide 3 punkty. No i teraz mi powiedzcie kto bedize mial wiecej zwyciestw w lidze. Mistrz Wloch czy moze Mistrz Szkocji. Odpowiedzia sa miejsca Celticu czy Fenerbahce w klasyfikacji. Oczywiscie od fazy pucharowej LM inne druzyny zbliza sie a sporo moze i wyprzedzi tych slabszych, ale i tak uwazam ze kazda liga powinna miec przelicznik, albo liczony powienien byc procent.

Juventus na 13 pozycji, nie za szcesliwa, ale i tak najlepsza ze wszsytkich wloskich druzyn. A na prowadzeniu mamy Arsenal przed Chelsey. Ale ja bym sie tym nie sugerowal. Po prostu niektorzy rozegrali juz kilka meczy wiecej od innych przez co automatycznie maja wiecej punktow.

Generalnie jednak ten program to dobry pomysl


srali muszki będzie wiosna
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 14:54

RadeKas pisze:ale i tak uwazam ze kazda liga powinna miec przelicznik, albo liczony powienien byc procent.
\

Tak tez jest. Borek mowil, ze kazda liga ma swoj przelicznik.


Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 15:20

Pomysł fajny ale żeby wypalił to trzeba sporo jeszcze go dopracować. Przede wszystkim racja kto bedzie co mówią koledzy wyżej. Poza tym liczba meczów w róznych ligach jest rózna w Angli meczów jest zdecydowanie wiecej niz we Włoszech.Poza tym każdy zespół jest na innym etapie.Niektóre ligi już graja dawno, niektóre zaczynają, a nie które nawet nie rozpoczełu, więc tak naprawde ta klasyfikacja nic nie wnosi.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 15:20

Musze przyznać,że to dośc dziwny pomysł:/Mnie interesują wyniki i trofea a nie jakieś dziwne punkty przyznawane w jeszcze dziwniejszym programie :wink:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
banan1984

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2004
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 15:39

zaraz zaraz...fakt ze celtik czy turceckie to troche non sens bo maja duzo pkt, ale z czasem to sie zmieni... wskocza te dobre kluby, Real wyleci z Top25 :D ...i bedzie luz :twisted: ..bledem jest to ze brano pod uwage wszystkie mecze rozegrane...bo angielska ruszylawczesnie od wloskiej... ale mam duza nadziej ze to sie unormuje....no i chyba do konca sezonow nie bedzie to trwac ..ale jakos 25tygodni ligowych chyba...


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:17

Program bardzo mi sie spodobal..mozna sie dowiedziec w skrocie co siedzieje w europejskiej pilce..tak jak innych i mnie nurtuje ot przyznawanie punktow ale nie to w calym programi mnie interesuje ale wlasnie krotkie wywiady z graczami i trenerami...baaardzo dobry program :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:47

Ciekawy pomysl :!: Ciekawe czy nasz juventus zajdzie wysoko- a powinien :!: :!: Z tego co przeczytalem w Waszych wypowiedziach to przyznawanie pkt. jest troche nie tak Juve nie ma szans nadgonic Arsenalu oni juz rozegrali 6 meczy plus CL :!: No coz zobaczymy co z tego bedzie!

P.S. nie wiecie kiedy bedzie powtorka bo chetni bym sobie toi obejrzal :?:


Obrazek
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:52

Iver.pk pisze: P.S. nie wiecie kiedy bedzie powtorka bo chetni bym sobie toi obejrzal :?:
wejdz na stronke eurosportu i sprawdz..tam powinno byc cos o nowym programie no i oczywiscie pewnie podadza godziny transmisji


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 18:01

Iver.pk pisze: Z tego co przeczytalem w Waszych wypowiedziach to przyznawanie pkt. jest troche nie tak Juve nie ma szans nadgonic Arsenalu oni juz rozegrali 6 meczy plus CL :!: No coz zobaczymy co z tego bedzie!

P.S. nie wiecie kiedy bedzie powtorka bo chetni bym sobie toi obejrzal :?:
heh...ludzie...wiadomo ze na razie Arsenal bedzie prowadzil bo ma wiecej kolejek rozegranych ale zwroccie uwage ze wszystko unormuje sie pod koneic sezonu bo wtedy to liga angielska sie skonczy juz a wloska wciaz bedzie nas emocjonowac i kluby wloskie beda odrabialy straty...wyobrazni troche :wink:


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 13:05

dlugo czekac nie bylo trzeba, JUVE juz na 2 miejscu, a po meczu z roma bedaziemy mieli tylko 1 pkt straty :-D ranking fajny, aczkolwiek wiekszej wagi przykladac do niego nie mozna. cieszy daleka pozycja realu i man utd. a i tak wygra JUVE 8)


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 14:30

Ja zawsze oglądam ten program i bardzo go lubie. Nigdy wcześniej nie było takiej "listy przebojów" klubów piłkarskich. Choć system punktacji może nie jest za dobry ale jaki inny??? Naprawde bardzo fajny program. :wink:


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 16:37

Nie... To mi się poprostu nie podoba. Powiedzmy np. Roma która jest bardzo dobra ale w lidze przegrywa i wogóle no bo to wiadomo, ale np. z takim Fenebrence by wygrała, a natomiast te Feneb.....w lidze jest najlepsze ale już dobre tylko jest w lidze bo to jest jej poziom. Dlatego na podstawie tego programu te Fenebrance mogłoby być 1 bo w lidze tylko wygrywać, a Roma którta by gromiła te Fenebrance by była 24 :D
Oczywiście w tym przybadku podaje przykład :-)


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 17:04

A ja mam pytanie czy Eurosport można odbierać na Dekodzerze Cyfrowego Polsatu :?: Bo niby na ich stronce kiedyś coś było o tym napisane, ale u mnie nie działa :( . Please help me :!:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 19:20

Hejka wszystkim forumowiczom. Bardzo się ciesze, że trafiłem na tak niesamowitą stronkę. Twórcy jesteście wielcy!! Mam nadzieję, że w przyszłości dołącze do Waszej Juventusowej rodziny!!


Odnośnie topu, to jest jeszcze jeden bez sens, przecież taka bundesliga ma 34, a już Primera Division 38 kolejek!! Jakby nie patrzeć niektórzy już na początku mają 12 pkt w plecy! Juve prawidłowo już jest 2-ie! Zaraz połkniemy FC Romek Londyn!


ODPOWIEDZ