Transmisje z LM..czyli skąd My to znamy....:/

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 00:24

Zakupiłem sobie "Sport" ze "Skarbem kibica" dotyczącym Ligi Mistrzów... Nie będę całego go oceniał bo temat topika tego nie dotyczy... Na jednej z ostatnich stron jest rozmowa z Mateuszem Borkiem nt. transmisji meczów....

Jest rozpisana 1 kolejka i co widzę??
Wtorek: TVP1: PSG-Chelsea
Polsat Sport: Celtic-Barcelona (oczywiście piszę co na żywo poleci)

Środa...kto szukałby, wg. mnie, szlagierowego meczu Ajaxu z Juve, srogo się zawiedzie... Jeśli nie dysponuje kablówką z Polsatem Sport to obejży w TVP2.........
Liverpool z Monaco :x

Jeśli jednak dysponuje Polsatem Sport..też nie lepiej... Może się załapać na aż dwa mecze! Tylko że jakie... :? O 17.30 Maccabi-Bayern, a o stałej dla LM porze..........TAK!!! Macie rację!!! Poleci mecz nie innego klubu jak....................echkm...przez gardło mi ta nazwa nie przejdzie..... :evil: Tak!!! Zobaczycie nie kogo innego jak LOS GALARETOS w wyjazdowym pojedynku z Bayerem Leverkusen.....

Na retransmisję też nie mamy co liczyć (Liverpool-Monaco -na cholerę?? bo nie wiem po co... i drugi Lyon-MU :? )

Aż chce mi się kląć...i tylko widmo żółtej kartki na forum mnie od tego powstrzymuje.... :evil: Idę się ciąć... :evil: :evil: :evil:

A tak na osłodę i poprawę humoru...Według Pana Michała Zaranka, autora zamieszczonego w "Skarbie" artykułu "Tu wszyscy są wygrani", nowy nabytek Juve - Zlatan Ibrahimovic będzie miał "na dodatek do pomocy..................................Edgara Davidsa"...... No ja już "nie mam pytań" do tego Pana :lol: :D :-D :wink:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 09:41

Jak widac nasz wspaniale polskie telewizje wola sobie obejrzec jak Dudek puszcza kolejne bramki lub jak Krzynowek biega po boisku.
To ze TVP faworyzuje angielksie druzyny wiadomo nie od dzis ale to juz powoli staje sie meczace.Ludzie ktorzy nie maja kablowki(np.ja) maja od czasu do czasu chcec zobaczenia zespolu z Wloch ale nie tvp musie pokazac jak gra liverpool :? Polsat Sport mnie nie interesuje bo go nie posiadam ale oni chyba mecze pokazuja wedlug uznania Borka :?
Ogolnie rzecz biorac nasza polska telewizja to jedna wielka pomylka


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 10:17

Zgadzam się w pełni z DJem... nie mam pojęcia jak oni te mecze wybieraja bo np. mecz Monaco z Liverpoolem na pewno nie jest najciekawszym..nawet jesli nie mecz JUVE to z pewnoscia sa inne..ale nie..po co?przeiez ta gra Dudek..to juz jest denerwujace..i to osrto :x licze ze przynajmniej moze mecze z bayernem pokaza..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 10:27

to jest skandal. jak mozna dwa razy pod rzad pokazywac zespoly z tego samego kraju? ba, z anglii i francji? to taka uniwersalna papka, ktora niewielu zapewne usatysfakcjonuje. zenada..

lecz z drugiej strony nie powinnismy tracic nadzieji. podejrzewam, ze juz mecze z monachijczykami beda na stowe w tvp. bo jesli nie? to ja juz nic z tego nie rozumiem. kto wybiera te mecze? nie mozna tego zostawic chociazby kibicom, ktorzy droga sms-owa glowasowaliby na dany mecz? na euro to sie w zupelnosci sprawdzilo, wiec moze teraz tez tak trzeba zrobic.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
PANCIO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 18
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 10:28

Nie wiem czym kierują się ludzie z Polsatu i TVP wybierając mecze do transmisji. Na pewno nie atrakcyjnością spotkania, bo tu liderem jest konfrontacja Ajaxu z Juventusem. Nie uważam tak tylko dlatego, że kibicuję Juve, poprostu na tle innych spotkań mecz ten zapowiada się najbardziej emocjonująco. Liverpool i Monaco kiepsko zaczęły nowy sezon (odpowiednio 10 i 9 pozycja w lidze) więc trudnio spodziewać się wielkiego widowiska na Anfield Road. Co innego spotkanie Juventusu z Ajaxem. Doświadczenie i rutyna kontra młodzieńczy polot i widowiskowy styl gry. Dodatkowego smaczku dodaje oczywiście osoba Ibrahimovica, który zagra przeciwko swoim niedawnym kolegom. Jakby nie patrzeć najbardziej emocjonujące spotkanie po raz kolejny nie zostanie pokazane w telewizji.
Ostatnio pojawiły się informacje jakoby Basałaj miał złożyć dymisję. Mam nadzieję, że jago następca będzie używać głowy przy wybieraniu spotkań Ligi mistrzów.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 10:51

Nie no nie moge ich... :?
Pewnie puszczą Juventusu mecz dopiero jak zagra z Realem albo Chelsea w finale :?
A zresztą czego sie innego spodziewac po tak"inteligentnych" istotach z TVP :lol:

Miejmy nadzieje, że na Eurosporcie bedzie jak nie mecz to jakas powtoreczka albo cos. Bo na TVP to jedno co dobre to chyba wlasnie skroty z meczow. 8)

Wiec sobie narazie nie zobaczymy Juve... Moze w dalszej czesci rozgrywek :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 10:52

Mnie tez wnerwiaja takie decyzje panow z telewizji :x Przeciez to paranoja! Na czym im w koncu zalezy? Na ogladalnosci?? :shock: Mysle ze wiecej osob chcialoby popatrzec na konfrontacje Juve z Ajaxem.. No, na pewno te 4500 wiecej ;) Ale to nie pierwszy raz, przeciez to sie powtarza co roku..

Madrze moim zdaniem zrobili podczas ME 2004. Mozna bylo wtedy glosowac, jaki mecz chce sie obejrzec sposrod dwoch rozgrywanych jednoczenie. No i to ma jakis sens. Czlowiek moze sobie wybrac. A tak? Podaja Ci na tacy gotowizne, chcesz cos ogladac to ogladaj to, a jak nie- to w ogole :? Przeciez to cos moze trafic czlowieka.. Heh.. :x

Ja mam tylko nadzieje ze szefostwo TV zechce laskawie w ogole jakis mecz Juventusu pokazac.. :?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:06

PANCIO pisze:Nie wiem czym kierują się ludzie z Polsatu i TVP wybierając mecze do transmisji. Na pewno nie atrakcyjnością spotkania, .
Tym gdzie grają Polacy : pomyśleli sobie tak : Dudek kontra finalista LM - Monaco a Krzynówek i Kałużny kontra sam Real Madryt ! Dlatego lecą te mecze i musimy liczyc sie z tym ze raczej zawsze bedą pokazywali mecze z naszymi "reprezentantami" :wink: . Szkoda,tez liczyłem na Juve,a chociaz na RETRANSMISJE. Mam nadzieje ze mecze z Bayernem juz pokarzą....no chyba ze wybiorą pana Lewandowskiego w Szachtarze (wiem wiem nie ten dzien transmisji :wink: ) :lol:


mighal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 38
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:10

no tak.... tego moznabyło się spodziewać. trzeba mieć nadzieję że pokazą mecz z bayernem. ale pewne jest to ze zobaczymy przynajmniej 3 mecze juve. 2 półfinały(wyjazd i dom) i finał. bo w tedy w jednym dniu bedzie tylko jeden mecz :D


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:10

To jest nie dopuszczalne!! Takie faworyzowanie drużyn angielskich i realu madryt to skandal!!!!! Może chociaż mecz Juve będzie na jakimś włoskim kanale??


Michael (L)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 66
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:14

To sie wbulwiłem po tym co przeczytałem :evil: . Zerkłem na program polsatu sport a tam pisze ze Ajax-Juve bedzie retransmitowany o godzinie........1.20 :evil: normalnie szok zeby takiego hitu nie ogladnac na zywo ani w tvp ani w polsacie sport,woleli pokazac jak Krzynowek biega za LOS GALARETOS,a Dudek szmaci. Mam tylko jedna nadzieje dla posiadaczy platformy cyfrowego polsatu ze tak jak to było w poprzednim sezonie drugi mecz live bedzie pokazywany na kanale info i ze tam puszcza własnie Ajax-Juve.


I believe I can fly

I believe I can touch the sky
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:38

Postanowilem napisac do TVP.Taka sytuacja nie moze miec juz miejsca.To sie stake coraz bardziej meczace.Wiem ze i tak moja prosba nie zostanie spelniona ale trudno.Warto powiedziec im co sie o tym wszystki mysli a moze cos do nich dotrze :evil:

adres: TVP@tvp.pl
Witam!!



Postanowielm do panstwa napisac gdyz jestem zrozpaczony tym co wyrabia telewizja publiczna.Chodzi mi o sport a konkretnie pokazywanie Ligi Mistrzow.Nie wiem kto ustala jakie mecze beda pokazywane ale juz od dluzszego czasu nic sie nie zmienia.Liga angielska i zespoly z tej ligi sa faworyzowane przez wasza telewizje.Bedac kibicem pilki noznej chcialbym obejrzec mecz na poziomie swiatowym.Nie mam ochoty ogladac meczu tylko ze wzgledu na Dudka ktory juz od dluzszego czasu prezentuje marny poziom.Zdecydowanie bardziej chcialbym zobaczyc dwie druzyny ktore beda walczyc i ktorych potyczka bedzie ciekawa.Mecz ktory wybraliscie na srode(tylko ze wzgledu na polskiego bramkarza)tych emocji kibicom w Polsce nie zapewni.Wystraczy spojrzec na gre tych dwoch zespolow w lidze.Liverpoll 10 Monaco 9.Nie widze w tym zadnej logiki.Po co pokazywac mecze ktore z gora sa skazane na niski poziom.Chcialem prosic (nie tylko w moim imieniu) o ponowe rozpatrzenie podjetej przez wasza telewizje decyzji.Jezeli chcecie dobra kibicow i dania i emocji powinniscie zmienic swoja decyzje.Komunikujac sie z kibicami z pewnej strony o futbolu doszlismy do porozumienia ze najlepszym wyborem bylby mecz Juventus Turyn-Ajax Amsteram.Wiadomo jak te dwie druzyny potrafily walczyc w swojej historii wiadomo takze ile emocji potrafily zapewnic kibicom na calym swiecie.Smaczku dodaje tu przejscie Zlatana Ibrahomivicia z Ajaxu do Juventusu.Jeszcze raz powtorze.Jezli chcecie dobra kibicow i tego aby oni byli zadowoloni zmienicie swoja dezycje a najlepszym meczem na srode bedzie JuventusTuryn-Ajax Amsterdam.Mam nadzieje ze prosba moja jak i wielu innych kibicow w ktorych imieniu pisze zostanie rozpatrzona pozytywnie.Pozdrawiam i mam nadzieje ze sytuacje faworyzowania zespolow z jednej ligi zniknie i wiecej nie bedzie sie powtarzac.



Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
Jesli chcecie piszcie :wink: choc watpie zeby to cos dalo :(


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 11:48

DJJuve. Adres na ktory piszesz raczej nic nie da, bo oni sprawdzają tą poczte tyle samo razy co ja wchodze na www.asroma.com wiec nie licz, że cos to zmieni... :?

Kiedys była sprawa z meczami i pisało się do kogoś innego... Do kolesia od sportu bezposrednio chyba, tak mi sie wydaje, a zresztą jak oni mają juz ustalone to raczej tego nie zmienią...

Chyba, że by do Bońka napisać i poprosic go zeby cos z tym zrobił :D
Bo chyba wykupil ostatnio prawa do transmisji meczu z Djugarden. Moze wyjmie kase i rzuci na Bayern-Juve, albo Juve-Ajax :D :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 12:34

jako że programu nie zmienimy to proponuje napisanie listu, którego bedziemy wysyłąc do Tvp z prosba o transmisje meczu bayern - Juve 8)
gdyby wysłalo duzo osób to napewno poaznie rozpatrzyli nasza prosbe,

na adres taki jaki wysyłał DjJuve

czyli tak jak pisze na stronie TVP

Kod: Zaznacz cały

TVP@tvp.pl
— pod który można kierować uwagi, pytania i propozycje dotyczące programu TVP 
złóżmy propozycje!!!!


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 15:17

najgorsze w tym wszystkim jest to, ze kibice nie maja tutaj nic do powiedzenia. bo spojrzmy na to powaznie. czy puszcza mecz juve-ajax badz liverpool-monaco to i tak procent ogladalnosci bedzie prawdopobnie bardzo zblizony. a przeciez to jest glowny bodziec do ktorego szefowie tvp daza. ich nie interesuje czy kibice beda zaspokojeni, lecz to ilu ich zasiadzie przed odbiornikami. a niestety nasze spoleczenstwo jest tak spragnione pilki, ze lyka sama nazwe 'liga mistrzow'. co by nie bylo, gosc, ktory lubi ogladac pilke i tak obejrzy mecz lm, ktory wydawac by sie moglo jest mniej atrakcyjny od pozostalych. tymbardziej, ze nasuwa sie tutaj fejm dudka. szkoda, ze ten kto jest za to odpowiedzialny nie za bardzo siedzi w klimatach pilkarskich. to jest wlasnie to.. niech kazdy zajmuje sie tym co robi najlepiej! ;>

druga sprawa jest taka, ze dajmy im jeszcze przynajmniej szanse. to, ze wszyscy zgodnie krytykujemy ta decyzje jest najzupelniej normalne. w koncu jestesmy wszyscy juventini. jednak mecz monaco(finalisty lm) vs liverpool(dudek, potega angielska, jest to najbardziej utytulowany klub anglii), wbrew pozorom, moze sie podobac przecietnemu kibicowi pilki. tymbardziej temu, ktory fascynuje sie gra pilkarzy z anfiel road, czy ogolnie premiership, ktorej jest pelno na kodowanych stacjach. patrzac na to innym okiem, ten mecz jest skazany na sukces. to sa niestety twarde zasady. owszem, ze towarzyszy nam niedosyt. w koncu juve to potega wloch, zas ajax to potega holandii. ba, te druzyny tworza historie pilki klubowej w europie. arena to jeden najnowczesniejszych stadionow swiata. ha.. kibice sa spragnieni takich spektakli, nie ulega watpliwosci. niestety, nasza grupa jest okropnie wyrownana i musimy miec na uwadze, ze ciezko przeciez liczyc na 4 mecze juve?. dlatego jezeli ta gorycz zostanie nam oslodzona dwoma meczami z bayernem to nie bede mial zadnych pretensji do tvp. w innym przypadku klade na nich lache.
Ostatnio zmieniony 11 września 2004, 15:25 przez _Jah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
ODPOWIEDZ