Transmisje z LM..czyli skąd My to znamy....:/

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 18:52

Teraz to moge komentowac na czacie :D hehehe :P Ciekawe ile osob bedzie - 0? 8)

Cudownie...fantastycznie...wysmienicie :)
pzdr :-))


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 18:57

O tak , aczkolwiek obawiałem się co do ostatecznego wyniku :).
Przygotowywałem nawet siarczyste wiązanki w kierunku TVP :D .
To teraz tylko trzymać kciuki żeby komentował Szpak :) . Co prawda będzie masa Jego ,,kiksów" , ale Szpak to Szpak :) . Jeszcze jakby w studiu był Strejlau ( sympatyk Juve :)) to już wogóle byłoby miodzio :).


Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 19:04

No wkońcu TVP sie postarało teraz do sklepu po 2l Coca Coli + mega packa chipsów i można jechać :) oby gra i przedewszystkim wynik pozostawiły po meczu miłe wspomnienia tak jak 2 lata temu :) dobrze ze ój sms nie poszedł na marne

FORZA JUVE


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 19:24

Yari pisze:To teraz tylko trzymać kciuki żeby komentował Szpak :) . Co prawda będzie masa Jego ,,kiksów" , ale Szpak to Szpak :) .
Nie ma co trzymac kciukow.
Mecz gramy w srode a srodowe spotkania komentuje Szpakowski.
Yari pisze:Jeszcze jakby w studiu był Strejlau ( sympatyk Juve :)) to już wogóle byłoby miodzio :).
Na to nie ma szans.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 19:26

Nie wazny jest komentarz... wazny jest wynik i styl gry ! ha ! :D


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 19:27

no teraz pozostaje się tylko uzbroić w prowiant i oglądać, żeby tylko Juventus przeszedł dalej i nie zepsół mi wieczoru. Mam nadzieję że mecz bedzie emocjonujący i że to Juve przejdzie dalej :-D Najfajniej jakby komentował Sitnicki i Mielcarski :D zartowalem Szpak i Gmoch to jest to!!


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 19:36

Mam tylko jedną nadzieje, jedno marzenie ze po meczu będe mógl włączyć sobie QUEEN-WE ARE THE CHAMPION.MP3 ;)


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 20:09

Uffffffffffffffffffffffff

Pamiętam dobrze sytuacje sprzed dwóch lat kiedy to siedziałem przed TVP i patrzyłem na ten cudowny mecz i kiedy leżałem z zamkniętymi oczami gdy Figom strzelał katrnego a komentator BRONI!!!!!!! A ja szał radości. Gdy się dowiedziałem że teraz bedzie mecz wszystko się mi przypomniało....

Ach jak to dobrze że bedzie ten mecz, już nie mogę się doczekać, wkońcu mecz Juve W TV :D Mój sms nie poszedł na marne.


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 20:22

DjJuve pisze:
Yari pisze:Jeszcze jakby w studiu był Strejlau ( sympatyk Juve :)) to już wogóle byłoby miodzio :).
Na to nie ma szans.
To może zaproszą Tomaszewskiego :lol: . :-D Oj działo by się :) .
ToMeK pisze:Nie wazny jest komentarz... wazny jest wynik i styl gry ! ha ! :D
Nic dodać , nic ująć.


Przedwcześnie musze ostrzec rodziców , że pokój gdzie jest TV na ponad 2 godziny stanie się światynią futbolu :). I musze wyperswadować matce oglądanie ,,M jak miłość" :).


mil015 ---> Okładka płyty ,,Mutter" Rammstein'a przypadkowo gości na Twoim avatarze ?:)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 20:58

jakby był Tomaszewski, to ja wolę nie oglądać studia LM... :| Mimo, że chłop z Wrocławia, to brak mu samokrytyki. Jeszcze trochę, a by porównywał siebie do Buffona lub Casillasa...

kto był gościem w studiu 2 lata temu podczas meczu Juve-Real ? wiem że podczas meczu Barcy z Juventusem gościem był Roman Kosecki, ale on nie pojawił się potem podczas transmisji ze Stadio Delle Alpi...


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 22:29

Sorry, ze to znow ja, ale dopiero jutro dojdzie do mnie, ze ten mecz sobie zobacze :D

Gdyby wizyte w studio zlozyl Strejlau, bylo fantastycznie, ale boje sie, ze moga to byc experci tj. Matysek czy Kosecki. Nie chce, ani jednego ani drugiego . Po cichu licze na obecnosc tego pierwszego.

Co do Szpaka, to hm... zdarzaja mu sie bledy... czy takie zrobi zobaczymy podczas meczu, ale tak jak napisalem nie sa one wazne, choc "rania" w jakims stopniu...
Pozdrawiam 8)


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 22:54

A ja zaluje tylko tego ze ten mecz nie bedzie na zwyklym Polsacie jak to bylo 2 lata temu. Mielibysmy pewnosc ze w studiu bedzie albo Strejlau albo Wdowczyk, a przynajmniej komentowalby ktos normalny a nie mizerni komentatorzy TVP ze Szpakiem na czele :/


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2005, 23:08

Tarnos15 pisze:A ja zaluje tylko tego ze ten mecz nie bedzie na zwyklym Polsacie jak to bylo 2 lata temu. Mielibysmy pewnosc ze w studiu bedzie albo Strejlau albo Wdowczyk, a przynajmniej komentowalby ktos normalny a nie mizerni komentatorzy TVP ze Szpakiem na czele :/

Wam to chyba nic i nikt nie dogodzi... Pierwszego meczu nie póścili to było narzekanie że nie ma meczu, a jak już wiecie że będzie rewanż czepiacie się wsyztkiego innego... Nie rozumiem... Cieszcie sie lepiej że TVP wybrała (w sumie to wybrali widzowie) mecz Juve z Realem...


★ ★ ★
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2005, 09:19

ToMeK pisze:Nie wazny jest komentarz... wazny jest wynik i styl gry ! ha ! :D
No niby tak..ale TVP poza Szpakiem nie ma dobrego komentatora..a ten drugi co ostatnio we wtorek komentowal to nie da sie go sluchac :| a co do meczu to b. dobrze ze sobie kazdy z nas bedzie mógł obejrzec..oby JUVE rozwalil real...wszyscy pamietamy meczyk sprzed 2 lat nieprawdaz? :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2005, 09:22

Hm no więc na początku śmierdziało mi to kłamstwem i bujdą i myślałem że TVP wywinie nam numer ale naszczęści nie , dlatego chciałem przeprosić TVP ( i tak tego nie przeczytają :wink:) i podziękować nie tylko im za to prawo wyboru , ale również wam że wysyłaliście te SMS'y !!! dlatego teraz wypada mi do każdego powiedzieć po jednym słowie

TVP - PRZEPRASZAM!!!

SPOŁECZEŃSTWO - DZIĘKUJĘ!!!


ODPOWIEDZ