Transmisje z LM..czyli skąd My to znamy....:/

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 21:00

a co będzie na polsat sport?? ktoś wie?


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2005, 00:40

Ależ my tam mamy reprezentantów!! AŻ 2 !! :D No doprawdy...dla jednego widza nic nie zmienią..ale dla dwóch kopaczy owszem... :? A czy TV wzięła pod uwagę rzecz takową jak kontuzje obydwu? Lub słabszą postawę? Ech ta TVP.... :(


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2005, 14:39

właśnie wie ktoś jakie mecze będą na Polsacie Sport?? bo może tam trzeba zapodać petycje o mecz juve z realem chyba że będzie transmisja :)


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 09:34

widziałem już kilkuminutowe przedstawienie meczu Juve kontra REal madrid na Polsacie sport! Tak jak myślałem mecz ten pokaże Stacja polsat Sport, a wszystko zacznie sie od gdoziny 20.00 gdzie w studniu beda rozmawiać znani wszystkim eksperci.

Ps. mnie zaskoczyła jedna informacja, a mianowicie przeczytałem gdzieś, że polsat sport ma pokazywac mecze Arsenalu i Liverpoolu. CZy to prawda??? mógłby to ktos sprostować?


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 09:47

Powysyłajmy maile! :evil: Moze jeszcze coś damy rade zrobić! :evil:
Mam tylko kablówkę i nie pozwole aby ktoś mi odebrał radosć z oglądna meczu! :evil: Co to ma być? :evil: Mam wynik w telegazecie sprawdzać? :evil:
Jest tu jeszcze ktoś oprucz mnie, co nie ma Polsatu Sport? :evil:

Pozdrawiam 8)


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 11:09

Ja mam nieco inne pytanko:
czy mecz ten bedzie mozna obejrzec gdzies na zwyklej kablowce?
Bardzo mi na tym zalezy gdyz wybieram sie do kumpli ktorzy tylko takowa rzecz posiadaja.
Gdyby ktos wiedzial prosilbym o odpowiedz.

p.s.
listy nic nie pomoga wiec szkoda zachodu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 11:25

Szymek pisze:Powysyłajmy maile! :evil: Moze jeszcze coś damy rade zrobić! :evil:
Mam tylko kablówkę i nie pozwole aby ktoś mi odebrał radosć z oglądna meczu! :evil: Co to ma być? :evil: Mam wynik w telegazecie sprawdzać? :evil:
Jest tu jeszcze ktoś oprucz mnie, co nie ma Polsatu Sport? :evil:

Pozdrawiam 8)
Ja też nie mam Polsatu Sport :evil: Jak nie pokazą meczu Juve to nie płace abonamentu :D Ale pozostaje nadzieja ze mecz pokaże Czeska Telewizja ;) Która często pokazuje Juve, odpadła Sparta Praga więc mysle ze tak sie wydarzy, ah Ci komentatorzy z Czeskiej Telewizji :D


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 11:26

Szymek pisze:Jest tu jeszcze ktoś oprucz mnie, co nie ma Polsatu Sport? :evil:
Mysle ze jest nas wielu :x W kazdym badz razie jesli rzeczywiscie mecz bedzie na Polsacie Sport, to nie ma smiacia, wbije do znajomego ktory takowy ma, nie podaruje mu :roll:
Mysle ze maile i listy na niewiele sie zdadza. TVP wyjdzie i tak z zalozenia ze wieksza ogladalnosc bedzie przy meczach Liverpoolu i Bayeru. :|


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 11:37

No jak zwykle TVP się popisało , nie niestety juz nic nie zmienimy , bo kiedys byla podobna sytuacja i odpisali mi ze decyzja jest już ostateczna , teraz widać ze raczej nie zmienia zdania .

Z tego co mi sie wydaje to mecz bedzie mzona obejrzeć napewno na jakiejs stacji przez internet , tylko jak ona bedie "chodziła" to juz niewiem , ale mi chyba pozostanie już tylko to ... ale przypomnial sobie ze bede wtedy w gorach ( Szczyrk) mozę tam bedzie jakis pub i obejrze mecz bo inaczej to niewiem , tak juz jest z tymi z TVP , nie psuzcza szlagierowego meczu , a puszcza przykładowo mecz MAn UTD kontra Sparta praga , bo jakis szef TVP jest ich fanem , to jest stacaj panstwowa i moi starzy palcą za dobre mecze a nie jkaies kaprysy gosci z TVP .


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 11:45

Andrewtbg pisze:Ps. mnie zaskoczyła jedna informacja, a mianowicie przeczytałem gdzieś, że polsat sport ma pokazywac mecze Arsenalu i Liverpoolu. CZy to prawda??? mógłby to ktos sprostować?
TV: Interesująca oferta dla polskich kibiców

Od niedzieli na antenie Polsatu Sport będzie można oglądać najciekawsze pozycje z czterech klubowych kanałów telewizyjnych. Na razie angielskich, ale wkrótce dołączą do nich hiszpańskie - Barcelona TV i RealMadrid TV - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".


"Podpisaliśmy umowy z Mancheter United TV, Chelsea TV, Liverpool TV oraz Arsenal TV. To oznacza, że naszym abonentom będziemy mogli zaproponować relacje nie tylko z rozgrywek Premiership lecz także Pucharu Anglii czy Pucharu Ligi Angielskiej - mówi szef redakcji sportowej Polsatu Marian Kmita. - Na początek przekaz z kanałów Liverpoolu i Arsenalu włączymy do oferty Polsatu Sport. Natomiast Manchester i Chelsea jeszcze poczekają. One znajdą się bowiem w nowym programie sportowym Polsatu, który uruchomimy w marcu".

Porozumienie z nadawcami klubowymi nie oznacza, że ligę angielską będziemy oglądać w Polsacie na żywo. To pozostanie domeną Canal+, który wyspiarskie rozgrywki transmituje w Polsce już od blisko dziesięciu lat. Trzeba przy tym zaznaczyć, że także stacje poszczególnych zespołów nie mają prawa do ligi na żywo. Mecze pokazują po upływie od 24 do 36 godzin od ich zakończenia.

"Kanały klubowe, to nie tylko relacje z meczów. Trzeba pamiętać także o dużej liczbie powtórek klasyków z minionych lat, sylwetek piłkarzy, wywiadów i reportaży. Nawet tak zabawnych, jak przebieg układania nowej murawy na stadionie Highbury, gdzie występuje Arsenal" - tłumaczy szef sportu w Polsacie.

http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,10 ... plina.html


...
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 12:40

miccoli pisze:
Andrewtbg pisze:Ps. mnie zaskoczyła jedna informacja, a mianowicie przeczytałem gdzieś, że polsat sport ma pokazywac mecze Arsenalu i Liverpoolu. CZy to prawda??? mógłby to ktos sprostować?
TV: Interesująca oferta dla polskich kibiców
Od niedzieli na antenie Polsatu Sport będzie można oglądać najciekawsze pozycje z czterech klubowych kanałów telewizyjnych. Na razie angielskich, ale wkrótce dołączą do nich hiszpańskie - Barcelona TV i RealMadrid TV - czytamy w "Przeglądzie Sportowym"
"Podpisaliśmy umowy z Mancheter United TV, Chelsea TV, Liverpool TV oraz Arsenal TV. To oznacza, że naszym abonentom będziemy mogli zaproponować relacje nie tylko z rozgrywek Premiership lecz także Pucharu Anglii czy Pucharu Ligi Angielskiej - mówi szef redakcji sportowej Polsatu Marian Kmita. - Na początek przekaz z kanałów Liverpoolu i Arsenalu włączymy do oferty Polsatu Sport. Natomiast Manchester i Chelsea jeszcze poczekają. One znajdą się bowiem w nowym programie sportowym Polsatu, który uruchomimy w marcu".
http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,10 ... plina.html
no własnie ja też to czytałem ale chodziło mi o jakies oficjalne oświadczenie! bo rzecez takich newsów było naprawde sporo! można by na przykłąd wziaśc nasza ekstraklase, któa juz od paru miesiecy transmituje TVN... hehehe -więc newsy tego typu onet itp nie nie obchodzą bo ogladam czesto polsat sport, ale nigdy jeszcze nie spotkałem sie z wiadomościami jakiegokolwiek typu, że mecze arsenalu wkrótve na polsacie...
PS. zgadzam sie z DjJuve
listy nic nie pomogą, ponieważ tacy pracownicy maja daleko jakies listy zdesperowanych dzieciaków, któzy nie beda widziec swoich idoli 8). Jeśli decyzja została już podjeta to nikt jej nie bedzie zmieniał.
pozdro


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 12:44

No ja jestem w bardziej komfortowej sytuacji niż koledzy. Mianowicie dla posiadaczy kablówki w UPC został dołączony bezpłatnie Polsat Sport. Już od blisko 2 miesięcy, mogę oglądać owy kanał. Bardzo się cieszę, bo wiem, że to zwiększa szanse na obejrzenie mojego JUVENTUSU :wink: Bardzo liczyłem, że Polsat Sport wlaśnie pokaże ten mecz. Wiadomo jaką sympatią Borek, darzy Real :-D Na moje szczęście wszystko wskazuje na to, iż obejrzę ten arcyważy mecz.
Jeszcze do niedawna dzieliłem z wami smutek, bo wiem jakie maniany w transmisjach robi TVP :evil: Zawsze mnie krew zalewała, jak zamiast naszego meczu, pokazywali, inny, gorszy. W ogóle po meczu z Bayernem chyba sie zabardzo do nas zrazili :roll:


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 12:56

miccoli pisze:
Andrewtbg pisze:Ps. mnie zaskoczyła jedna informacja, a mianowicie przeczytałem gdzieś, że polsat sport ma pokazywac mecze Arsenalu i Liverpoolu. CZy to prawda??? mógłby to ktos sprostować?
TV: Interesująca oferta dla polskich kibiców

Od niedzieli na antenie Polsatu Sport będzie można oglądać najciekawsze pozycje z czterech klubowych kanałów telewizyjnych. Na razie angielskich, ale wkrótce dołączą do nich hiszpańskie - Barcelona TV i RealMadrid TV - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".


"Podpisaliśmy umowy z Mancheter United TV, Chelsea TV, Liverpool TV oraz Arsenal TV. To oznacza, że naszym abonentom będziemy mogli zaproponować relacje nie tylko z rozgrywek Premiership lecz także Pucharu Anglii czy Pucharu Ligi Angielskiej - mówi szef redakcji sportowej Polsatu Marian Kmita. - Na początek przekaz z kanałów Liverpoolu i Arsenalu włączymy do oferty Polsatu Sport. Natomiast Manchester i Chelsea jeszcze poczekają. One znajdą się bowiem w nowym programie sportowym Polsatu, który uruchomimy w marcu".

Porozumienie z nadawcami klubowymi nie oznacza, że ligę angielską będziemy oglądać w Polsacie na żywo. To pozostanie domeną Canal+, który wyspiarskie rozgrywki transmituje w Polsce już od blisko dziesięciu lat. Trzeba przy tym zaznaczyć, że także stacje poszczególnych zespołów nie mają prawa do ligi na żywo. Mecze pokazują po upływie od 24 do 36 godzin od ich zakończenia.

"Kanały klubowe, to nie tylko relacje z meczów. Trzeba pamiętać także o dużej liczbie powtórek klasyków z minionych lat, sylwetek piłkarzy, wywiadów i reportaży. Nawet tak zabawnych, jak przebieg układania nowej murawy na stadionie Highbury, gdzie występuje Arsenal" - tłumaczy szef sportu w Polsacie.

http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,10 ... plina.html
Co za parówki :evil: A w Serie A to nikt nie zainwestuje, co tam lepiej pokazywać ligę grecką :evil:

Co do Polsatu Sport to jestem szczęśliwym jego posiadaczek i w 100% wolałbym aby transmisja była właśnie w Polsacie - dlaczego/ Cała ta atmosfera, ciekawi i śmieszni experci w studio :P no i jakoś transmisji o wiele lepsza na Polsacie Sport nie mówiąc już o komentarzu, liczę na Borka i Strejlaua ;)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 12:59

Andrewtbg pisze:ą bo ogladam czesto polsat sport, ale nigdy jeszcze nie spotkałem sie z wiadomościami jakiegokolwiek typu, że mecze arsenalu wkrótve na polsacie...
wczoraj na polsacie sport była zapowiedz meczu Arsena-Aston Villa bodajze 9lutego o ile dobrze pamietam


...
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2005, 13:20

Wajron pisze:Co do Polsatu Sport to jestem szczęśliwym jego posiadaczek i w 100% wolałbym aby transmisja była właśnie w Polsacie - dlaczego/ Cała ta atmosfera, ciekawi i śmieszni experci w studio :P no i jakoś transmisji o wiele lepsza na Polsacie Sport nie mówiąc już o komentarzu, liczę na Borka i Strejlaua ;)
No jak Borek komentuje to rzeczywiscie zawsze sa emocje ale do pary dalbym mu Koltonia(podobno fana Juve :wink: ) i bylo by ciekawie. A za Strejlauem jakos nie przepadam- wielki z niego ekspert a co drugi jego komentarz jest albo nie na temat albo mnie poprostu smieszy.

P.S Juz sie nie moge doczekac meczu :D :D :D


ODPOWIEDZ