River Plate

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 20:52

Co sadzicie o tym klubie i jego znakomitych talentach .Dla mnie to jest kuznia talentow graja tam pilkarze tacy jak: D'Alessandro,Cavenaghi,mlodszy brat Aimara, Maxi Lopez,Demichelis .Dwoma pierwszymi powaznie zainteresowany jest Juventus ktorzy z pewnoscia byliby duzym wzmocnieniem dla nas .Co do klubu ostatnio idzie im srednio zajeli 2 miejsce w swojej grupie Copa Libertadores ale mam nadzieje ze wygraja bo lubie ten klub :-D .Czekam na wasze opinie.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 21:10

Ten klub to kawal swiatowej i a zwlaszcza latynoskiej pilki 2 Libertadores i Interkontynentalny to niezly dorobek. U nich podobnie jak w innych wileu klubach Ameryki Płd. rodzi sie wiele talentow pilki swiatoej. Obecnie sa jedna z mocniejszych druzyn na tym kontynencie, ale to nie to River co w latach 40 to bl ich najlepszy okres


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 22:09

Krótko: Klub bardzo utalentowany i grający piękny latynoski futgol miły dla oka. Oczywiście nielubię River Plate bo od dziecka jestem oddany tlko i wyłącznie kochanemu na życie JUVENTUSOWI :!: Warto powiedzieć, że River to klub promujący świetnych młodyhc zawodników na miano świtowej klasy! poprostu wydobywają perły z morza!


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 22:44

Dobrze powiedzane - KUZNIA TALENTOW... wielu mlodych, a juz doskonalych graczy i wielu juz doswadczonych, grajacych w Europie, ktorzy zaczynali w River. Poprostu taki Ajax Ameryki pd.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 23:09

YoUri` pisze:wielu mlodych, a juz doskonalych graczy i wielu juz doswadczonych, grajacych w Europie, ktorzy zaczynali w River. Poprostu taki Ajax Ameryki pd.
Nie wiem czy to wlasnie River jest czolowa "Kuzna Talentow " w Ameryce Polodniowej, tam wszystkie kluby maja bardzo utalentowanych wychowankow, wspomniec choc by Boca, Santos i wielu innych, nie mozna mowic ze to wlasnie River jest druzyna najlepiej szkolaca mlodziez


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 12:06

Ale w Ameryce Południowej to wlasnie oni wydobywaja najwiecej talentow.Aimar,Saviola,Ortega,Salas to tylko niektorzy co wypromowali sie w tym klubie.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:45

juveluck pisze:
YoUri` pisze:wielu mlodych, a juz doskonalych graczy i wielu juz doswadczonych, grajacych w Europie, ktorzy zaczynali w River. Poprostu taki Ajax Ameryki pd.
Nie wiem czy to wlasnie River jest czolowa "Kuzna Talentow " w Ameryce Polodniowej, tam wszystkie kluby maja bardzo utalentowanych wychowankow, wspomniec choc by Boca, Santos i wielu innych, nie mozna mowic ze to wlasnie River jest druzyna najlepiej szkolaca mlodziez
ja nie twierdze ze tylko River wypuszcza na rynek pilkarski talenty, ale wypuscil ich naprawde wiele i naprawde znakomitych. Bardzo duzo gwiazd poludniowoamerykanskich zaczynala, lub przeszla przez River... co oczywiscie nei znaczy ze inne kluby tez nie ksztalca dobrze mlodziezy + przyklad: Robinho z Santosu


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:36

River Plate zawse bylo i jest wielkie... jest bardzo dobra druzyna i ma wielu wspanialych graczy :] A co za tum idzie mozna od nich tych wspanialych zawodnikow kupowac :D


Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2003, 17:48

fajny klub no z wiekimi tradycjami i chwała im za to.


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
RAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 122
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 12:07

To taki latznoski Ajax :D :D :D


Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 21:10

River to kopalnia młodych talentów, ja od początku byłem za tym żeby sprowadzili D'Allessandro, ale coś na to nie zanosi, szkoda...


król Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 158
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 21:41

Machlik pisze:River to kopalnia młodych talentów, ja od początku byłem za tym żeby sprowadzili D'Allessandro, ale coś na to nie zanosi, szkoda...
Zgadzam się z tobą a co do River to zdobyli mistrza kraju a Demichelisa kupił Bayern(podobno jest to świetny obrońca)!!!


FORZA JUVE
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2003, 14:23

Boca Juniors są lepsi od River i mają więcej utalentowanych piłkarzy.


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2003, 21:29

Dobry klub takich tam nie brakuje oprócz River Plate


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ