Nadchodzi era Lippiego :)

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 17:54

Nowym trenerem reprezentacji Włoch został Marcello Lippi. Taką decyzję podjęła obradująca dzisiaj w Mediolanie rada naczelna Włoskiej Federacji Piłkarskiej.

Bogate doświadczenie i sukcesy odniesione przez 56-letniego Lippiego w kraju i na arenie międzynarodowej, głównie w czasie ośmiu lat spędzonych z Juventusem, który opuścił w maju tego roku, predysponuje go - zdaniem federacji - do objęcia tego zaszczytnego stanowiska.

Lippi, który od dawna wyrażał chęć pracy z kadrą narodową zawarł z federacją dwuletni kontrakt, który wygaśnie po Mistrzostwach Świata w 2006 roku.

Zmiana trenera podyktowana została nieoczekiwanym wyeliminowaniem Azzurrich z trwających Mistrzostw Europy jeszcze w fazie grupowej.

Opuszczający reprezentację Giovanni Trapattoni prowadził ją przez cztery lata, w ciągu których rozegrała ona 44 spotkania, wygrywając 25 z nich, 7 przegrywając i 12 remisując.

Rada nie przyjęła dymisji szefa federacji, który wziął na siebie odpowiedzialność za niepowodzenie reprezantacji.
http://juve.pl/?nid=799

Bardzo sie ciesze ze Lippi bedzie trenerem Azzurich, mysle ze w tej chwili i w zaistnialej sytuacji jest on najodpowiedniejszym czlowiekiem na to miejsce.Mam nadzieje ze doprowadzi reprezentacje Wloch do wielkich sukcesow, sukcesow porownywalnych z tymi, ktore osiagnal z Juve.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:12

To jest bardzo dobry moment by Lippi objął reprezentację, myślę że z reprezentacją również wygra wiele trofeów, mam rówenież nadzieję że nikt nie bedzie mu zarzucał faworyzowania piłkarzy Juve, bo na stronie Romy już gadają że Lippie będzie powoływał Pessotto czy Iuliano.
Dzięki Lippiemu teraz reprezentacji Włoch kibicuję jeszcze bardziej niż kiedyś.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:24

Mam nadzieje ze praca Lippiego będzie długa i pełna sukcesów.
Teraz to po znajmości będzie napewno więcej zawodników Juve w składzie Ittali:D Ciekawe tylko jak to wszysko pouklada Marcello :D


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:25

bardzo sie ciesze ze lippi objal reprezentacje...jednak moim zdaniem poki wlosi nie beda mieli dobrych napastnikow to nici z wygrywania!!!!pamietamy jak vieri,totti i alex zwalali na ME.WLOSI MUSZA ROWNIEZ ZMIENIC sposob gry bo za duzo graja defensywnie.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:39

jak wy wszyscy ciesze sie ze lippi jest selekcjonerem azzurich i zycze mu mistrzostwa swiata, po ktorych podpisze kolejny kontrakt i wygra euro 2008 :!: :!: mam nadzieje ze nie bedzie wyroznial nikogo jako "boga" (chodzi mi o trapa i tottiego). POwinno byc cool :!: :D


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:49

Bardzo sie ciesze ze tak sie stalo choc na pewno mozna bylo sie tego wczesniej spodziewac.Przedewszystkim mysle ze dzieki temu Alex zostanie odkryty dla reprezenatcji i bedzie jej gwiazda.Lippi na pewno mu zaufa i Alex bedzie pierwszo planowa postacia druzyny narodowej.Mam nadzieje ze Marcello zrezygnuje z Tottiego bo wedlug mnie on nic nie wnosi do gry druzyny a poza tym Alex nei czuje sie dobrze z nim na boisku.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:56

Mam nadzieje, że Lippi jakośspecjalnie nie będzie faworyzował piłkarzy Juve, gdyż to negatywnie wpłynie na atmosfere w drużynie. Ta zamiana na pewno była potrzebna. Trap podczas czterech lat pracy nie osiągnął nic znaczącego z reprezentacją. Lippi to znakomity trener i mam nadzieje, że pomoże on w zdobyciu największych trofeów 8)


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 18:57

No i stało się to czego spodziewali się wszyscy... Jestem, jak pewnie większość z was (choć wolałbym żeby Lippi został w Juve) zadowolony z tego posunięcia FIGC... Mam nadzieje że droga Lippiego z reprezentacją będzie pełna sukcesów tak jak było to z Juve... Myśle że już na MŚ `06 w Niemczech pokarze że jest najlepszym trenerem na świecie... Mam również nadzieje że włoska reprezentacja wreszcie zacznie grać miły dla oka, ofensywny futbol...


★ ★ ★
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 19:33

I bardzo dobrze, nareszcie!!!! :-D :-D :-D :-D :-D


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
_Tomek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 13
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 20:21

oby miał nosa w reprezentacji bo na niej już niejeden fachowiec zęby połamał. Życze mu żeby odniósł co najmniej tyle sukcesów co z Juve


Juve, Juve, o cara squadra senza eta
Juve, Juve, cara gloriosa societa
Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 20:24

Trapattoni nie byl taki zly ale mam nadzieje ze Lippi bedzie lepszy mam nadzieje ze doprowadzi Wlochow do mistrzostw swiata.Zycze mu powodzenia.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 20:29

yeahhh! Mam nadzieje ze znowu ujrze Del Piero i Lippiego w 1 obozie! /marzenie życia!/


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2004, 20:40

Coz mozna powiedziec.Najlepszy wybor jaki mozna bylo podjac.
Marcello jest najlepszym trenerem swiata i mam nadzieje ze pokaze to prowadzac reprezentacje.Chcialbym aby wprowadzil do reprezentacji Enzo.
Zycze powodzenia Marcello


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 08:58

Można życzyć Marcello powodzenia i takich wyników jakie były za jego kadencji w Juve.





Może wreszcie doczekamy sie jakiegoś mistrzostwa czy to Europy czy Świata bo Trap ostatnio nas nie rozpieszczał...


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2004, 10:31

Super to jest w tej chwili najlepszy wloski szkoleniowoec ale wladze wloskiej pilki powinni go juz zatrudnic po MŚ w Korei ale i tal lepiej pozno niz wogule :)


ODPOWIEDZ