Wisła Legia 1-0

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 21:14

Wisła lepsza od Legii!





W meczu na szczycie piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała rywala do mistrzowskiego tytułu Legię Warszawa 1-0. Zdobywcą gola na wagę zwycięstwa okazał się Tomasz Frankowski. Tym samym podopieczni Henryka Kasperczaka mają już pięć punktów przewagi nad "Wojskowymi".

Tuż przed przerwą Maciej Żurawski dośrodkował w pole karne, gdzie znajdował się drugi z napastników gospodarzy, Tomasz Frankowski. Piłkarz "Białej Gwiazdy" wyprzedził Marka Jóźwiaka, strzelił głową i Boruc musiał wyjmować piłkę z siatki.

Wisła-Legia 1:0

Wisła: Majdan - Baszczyński, Kłos, Głowacki, Mijailovic (90 min. Stolarczyk) - Uche, Cantoro, Szymkowiak, Gorawski (79 min. Brożek) - Frankowski (87 min. Ekwueme), Żurawski.

Legia: Boruc - Jóźwiak, Zieliński, Choto - Sokołowski II (81 min. - Szala), Surma, Magiera (83 min. Dudek), Vukovic, Sokołowski I - Włodarczyk, Wróblewski (79 min. Kiełbowicz).




źródło: http://www.lechsport.pl/index.php?co=wiecej&nr=20152

Stawiałem w tym meczu na remis ale skończyło się 1-0 dla Wisełki


Dawniej Virus[Mauro].
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 21:17

Szkoda, myśłałem że Legia wygra bo jest w dobrej formie, ale jednak strata Saganowskiego i Jarzębowskiego to zbyt duża strata dla Legii.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 21:39

ŁEEEEEEEEE :cry: :cry: :cry: Dlaczego Legia przegrała?? Gdyby grał Sagan to na 100% Legia strzeliła by gola... A tak przerwała nam passę zwycięstw w lidze :( Szkoda ale i tak liczę na to że Legia wygra ligę polską!!


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 21:40

Yatta!! Yatta!! Yatta!! No to teraz Wiselka głównym kandydatem na mistrza!!


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Bury88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 42
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 21:47

Huraaaa!!!! Wisła bedzie mistrzem!!! ale i tak najlepsza jest POLONIA WARSZAWA!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:11

No mistrzem Polski TS !!!!!!

W sumie patrzac na mecz to bylo slabe widowisko....ale czesto tak jest w meczach o wysoka stawke....Hmmm kibicom Legii powiem jedno,ambitnie walczyl zespol Legii..ale nie oszukujcie sie...zdobycie przez L jest tak prawdopodobne jak na przyklad bylo wygranie Serie A przez Juve 2 tyg temu..ja daje Legi 5%..


WISLA KRAKOW!(HE I KTO MOWIL ZE NADEJDZIE JESZCZE CZAS T.FRANKOWSKIEGO?NO KTO? :D :D )


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:25

Bylem w barze na tym meczyku i no sie nie zawiodłem. Zasluzone zwyciestwo....Wisła bardzo blisko scudetto (ups tzn mistrzostwa :D )


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:30

Myslałem ze raczej powinnop być odwrotnie mimo izWisłą ma lepszzy skałd szerszą kadre ale juzwida że zawodnmicy sei zgrywaja myse że moze byc LM :twisted:


Zawsze Wierni ! ! !
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:35

Qrde, nie mogę, jednak był widzoczny brak SAGANA i JARZY, śmiesza mnie wasze wypowiedzi, że wisła ma już mistrza.
Oczywiście jak to w polskiej lidze, musiał się jakoś w meczu zapisać sędzia :[, ewidenta ręka kłosa we własnym polu karnym w ostaniej akcji LEGII, a sędzia owczyście nic :evil: Żeby nie ten głupi mecz z jagielonią to byśmy wygrali dziś, ale nie ma co, wisła była dzis trochę lepsza od LEGII, ale w 2 połowie to LEGIA grała, a wisła się broniła, i zabrakło szczęścia :/, no i ten głupi sędzia :evil:

Jedyna gwiazda wisły ........... - ADAM MAŁYSZ :)


Nic się nie stało, LEGIA nic się nie stało. LEGIA MISTRZ 2004 !!!!


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:45

Ja sie ciesze...Wisle lubie najbardziej z Polskich druzyn a Legie najmniej :twisted: sprawa mistrzostwa jest otwarta ale juz raczej nie tak szeroko jak przed meczem :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
BBOOSS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 22:57

czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham CIĘ!!!!!!!! LEGIA FOREVER !!!!!!! na dobre i na złe :twisted:


LEGIA WARSZAWA
ObrazekObrazekObrazek
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 23:13

No to wisła postawiła ogromny krok w strone mistrzostwa :!: :!: Szkoda że w Legi nie zagrał Sagan , wtedy było by ciekawiej.


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 23:44

ja tam sie ciesze bo widze wisłe w lm w nastepnym sezonie
z ich tranaserami i dogra gra może wkoncu uda im sie dostac przynajmniej do rungu grupowej


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 00:16

Byłem co prawda na innym meczu tej kolejki, ale i w Zabrzu dużo się mówiło na trybunach o meczu w Krakowie... I niestety przeważały opinie, że Legia będzie grała w 12, albo i w 14 zawodników (wiecie o co chodzi ;) ) Nie twierdzę że słusznie, ale cieszę się że wlasnie na przekór temu Wisła wygrała. :twisted:


Edgar Davids

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 110
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 07:49

hmmm...:D ave Wisła :D zwracam honor Legionistom-nieobecność Sagana dużo tu zmieniła...teraz myślę, że Legia praktycznie nie ma szans na mistrzostwo :D yeah :D


Mio cuore sempre sara bianco-nero :*
ODPOWIEDZ