Chamy boiskowe

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Suchy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 20:50

Napewno widzieliscie juz wile brutalnch, nieprofesjonalnych zachowan pilkarzy. Mi najbardziej zapadlo w pamiec wydarzenie podczas meczu Lazio - Chelsea kiedy to Sinisa Mihajlovic oplul i popchnol Adriana Mutu. :evil: To bylo wg mnie najbardziej chamskie zachowanie na boisku jakie kiedykolwiek widzialem.

Ciekawia mnie wasze typy i opinie.


If man is five, then the devil is six; and if the devil is six, then God is seven...
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 21:23

Te z ostanich to własnei te utkwiło mi w głoie nawet po meczu założyłęm temat o tym :wink: nie podoba mi sie chamstwo lubie zawzietosc walke nei złosliwe faule nawet ale nie cos takiego


Zawsze Wierni ! ! !
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 21:33

Zgodze sie z tobą co do tego meczu ale ogólnie mecze z Keanem i Sinisą pamiętam najlepiej z tych brytali nie chamów raczej bo brutalem to jest Vieira :twisted:


Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 21:38

i to wlasnie glupie : jak ktoś chce pokazac ze jest kozakiem, to zamiast kopnać powinien go osmieszyc zabierając mu pilkie albo zalozyc mu kanal, czy cos w tym stylu, rozumiecie - pokazac kto jeest lepszy


Now known as DonMenello
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 22:31

Był taki piłakrz Wimbledonu, który taki wślizg zaprezentował, iz trzask ąłmanej kości było słychać na cłaym stadionie. Regularnie tez używał łokci w róznego rodzjau starciach. Potem zakonczył kariere i został.......aktórem. Zagrał anwet w "Matrixie". Czytałem o tym niegdyś w PN Plus . Ponoc przewyższał w brutalności wszystkich.


Juve per sempre!!!
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 22:52

Jednym z najostrzej grajacych ppppilkarzy jest Roy Keane z manu wystarczy tylko wspomiec mecz z porto i nadepniecie Baii.Czytałem kiedys fragment jego autobografii i napisal tam ze kopnał tak swego rywala zeby jak najbardziej zabolało.Jest jescze ten pilkarz depor co tak wjechal beckhamowi co mu noge zlamal w 202.Jak on sie nazywał :?:


...
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2004, 23:41

Był to mecz Premier Division Valencia-Villareal.Alaya przetrzymywał piłke tuz obok choragiewki bocznej i zasłaniał ją ciałem .Jeden z zawodników Villareal nie potrafiac mu odebrac piłki tak wyje...ł mu w nogi że myślałem że go zabił.Potem podbiegł Kily G. i rzucił sie w obronie kumpla.To było tak bezczelne zachowanie,że powinni tego zawodnika ukarać na 10 lat.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 09:48

Macie racje!!! Z tego co bylo nie dawno to oprocz meczu Lazio- Chealse to uderzenie Baia przez keana w QF LM!! :twisted:


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 09:53

a ja tam lubie popatrzec jak sie kopia ,bija itp !!! sam mam taki charakter i staram sie twardo grac !!


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 10:15

I tak najwiekszym chamem jest dla mnie Totti nie za to ze bije kogos czy cos takiego..ale jego zachowania jak w meczu z JUVE i wypowiedzi na swoj temat jaki on to nie jest wspanialy itd to mnie dobijaja po prostu...jego najbardziej nie zdzierze na boisku :evil: :evil:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 10:23

Ten z Wimbledonu to Vinnie Jones popatrzcie na jego słynne zdjęcie z Gasgoinem



http://www.vinniejones.co.uk/gallery/football8.php


Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 10:53

Jedynym z chamów boiskowych jest także Montero , tylko nikt jeszcze o nim nie wspomniał...


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 12:43

A ja lubie kiedy na boisku sie bija :wink:
Uwazam ponadto, ze nie ma meczu bez czerwonej kartki i rzutu karnego najlepiej!
A najbardziej w pamiecie zapadl mi pokaz karate w wykonaniu Erica Cantony :D


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 13:39

ja pomiętam jak kiedyś w Telexpresie pokazywali materiał z jakiejś ligi, gdzie piłkarz pobił sędziego, bo pokazał mu czerwoną kartkę :? , normalnie gościa kopał na tym boisku zanim go policja zniosła z murawy. to jest boiskowe chamstwo wg. mnie. chociaż zachowania Vieiry, Keana, Tottiego, czy Mihailovica też nie są fajne


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 13:43

Do takich delikfentów zalicze się także Kalu Uche. Był to mecz Amici z Wisłą i mimo to, że brzydko faulował Zieńczuka to go opluł :!: Później został za to zawieszony. Do takich ludzi można zaliczyć także Roberto Carlosa, za zagranie na Demichelisie bodajże w meczu z Bayernem . Tak mu walnał z plaskacza, że to szok. :shock: Hmmm mozna też tak nazwac Wróblewskiego za ogromnie chamski faul w meczu z Odrą Wodzisław, choć to było jego pierwsze takie zagranie, może się chłopak poprawi :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ