Poczynania Olisadebe w lidze greckiej

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:20

Emmanuel Olisadebe strzelił bramkę dla Panathinaikosu w sobotnim pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiego Pucharu Grecji z AEK Ateny.

Były reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 90. minucie spotkania, doprowadzając do remisu 2:2.

Olisadebe, który w ostatnich miesiącach uskarżał się na kontuję i rzadko pokazywał się na boisku, wszedł na plac gry w 65. minucie, zmieniając Rumuna Luciana Sanmarteana. W ostatniej minucie pokonał bramkarza AEK i był to pierwszy gol Nigeryjczyka w polskim paszportem w tym sezonie.

Rewanż rozegrany zostanie 7 kwietnia.

http://sport.onet.pl/892975,wiadomosci.html

No Oli chyba się zaczyna rozkręcaj chociaż lepiej jak by strzelał w lidze :lol:

Zmieniłem nazwe tematu i od teraz wszystkie nowości na temat gry Naszego Polaka należy pisać tutaj. Prosze nie zakładać nowych tematów.
kouba


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:30

Niestety nie widzę już Oliego w polskiej reprezentacji... O wiele lepiej gra Niedzielan,Sagan,Żurawski czy nawet Rasiak. Życzę Oliemu jak najlepiej i może jak zacznie grać regularnie powróci do drużyny z orzełkiem na piersi. :-D


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:34

żadko widze zeby Oli strzelał w swojej druzynie !! a ze strzelił to dobrze dla niego !! często miał kontuzje i chyba juz nie ma szans na gre w reprezentacji !! a szkoda bo kiedys nawet nawet mu szło !! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 22:40

Weźcie przestanće zakładać takie tematy. Widzę, że służy to przedewszystki do nabicia posta. Każdy kto interesuje sie Olisadebe może sledzic jego poczynania na beirząco


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 23:30

Alessandro Del Piero pisze:Weźcie przestanće zakładać takie tematy. Widzę, że służy to przedewszystki do nabicia posta. Każdy kto interesuje sie Olisadebe może sledzic jego poczynania na beirząco

Zupełnie nie rozumie czemu niby ktoś ma nie zakładać takich tematów :?: Jak do tej pory wydawało mi się że po to jest właśnie to forum żeby poznać opinie innych kibiców także w sprawie Olisadebe...


★ ★ ★
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 00:16

Chciałbyś aby pokażdym golu Olisadebe, Juskowiaka, Delury, Krzynówka, Zdebela itp. powstawał nowy temat? Problemy potrzeba usuwać póki są jeszcze w zalążku.

Proponuję założyć jeden temat pod tytułem występy polaków za granicą. I tam każdy pisał by swoje opinie.


Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 01:07

Alessandro Del Piero pisze:Chciałbyś aby pokażdym golu Olisadebe, Juskowiaka, Delury, Krzynówka, Zdebela itp. powstawał nowy temat? Problemy potrzeba usuwać póki są jeszcze w zalążku.

Proponuję założyć jeden temat pod tytułem występy polaków za granicą. I tam każdy pisał by swoje opinie.
Mimo iż jestem założycielem tego tematu to zgadzam się z tobą tylko nie wiem dlaczego odrazu posądzasz mnie o nabijanie postów i tak samo jest też z Lampe jak zagra i rzuci jakieś punkty to widzę odrazu ''Poczynania Lampego w NBA''


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 01:58

No może trochę niepotrzebnie Cię posądziłem o te posty.. ale byłem trochę zdenerwowany. Myślę że ten przykład Lampe to kolejny przykład dla moderatorów którzy powinni stanowczo zareagować na tego typu tematy. Do Ciebie większych pretensji nie mam. Cieszę się że umiałeś uznać swój błąd, wielu ludzi nie potrafi tego robić. Ty pokazałeś że jesteś wartościowy i masz moje uznanie. Wkońcu każdy ma prawo do popełnienia błędu.


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2004, 08:35

Alessandro Del Piero pisze:Weźcie przestanće zakładać takie tematy. Widzę, że służy to przedewszystki do nabicia posta. Każdy kto interesuje sie Olisadebe może sledzic jego poczynania na beirząco
A ten kto sie nie interesuje naszym murzynkiem 8) :?:
Ja akurat chcialbym wiedziec co sie dzieje z naszymi- polskimi zawodnikami za granica, jak i w lidze polskiej. To byl jego 1 gol w tym sezonie, o drugim juz napewno nikt nie napisze.

Z tym nabiciem posta moze i masz racje, jednak przeciez nie kazdy musi sie na takie tematy wypowiadac. Mi wystarczy to, ze przeczytam i jestem happy wiedzac ze Polak strzela gola.
Tego posta teraz napisalem tylko dlatego, zeby sie wypowiedziec, a nie podbijac licznik (ktory nie jest zbyt wysoki :wink: ), a pozatym zlikwidowano juz rangi :D


ODPOWIEDZ