16 kolejka

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 21:45

26 marca, piątek
Legia Warszawa - Polonia Warszawa (20.00)

27 marca, sobota
Widzew Łódź - Odra Wodzisław Śl. (18.00)
Wisła Płock - Lech Poznań (18.00)
Amica Wronki - Górnik Polkowice (18.00)
Lukullus Świt Nowy Dwór Maz. - Dospel Katowice (18.00)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (18.15)

28 marca, niedziela
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Górnik Łęczna (15.00)

Czas na kolejkną kolejkę ekstraklasy :]
Najciekawiej zapowiadają się spotkania w Zabrzu i Grodzisku. Na Roosvelta przyjeżdża Mistrz Polski krakowska Wisła. Zabrzanie jak narazie radzą sobie słabo. Kompromitacja w Polkowicach, i remis z Lechem, to nie jest powód do dumy. Ale wierzę w zwycięstwo zabrzan :] Mam nadzieję że osobiście pomogę chłopakom w odniesieniu zwycięstwa.
Na Legii gospodarze łoją to niedojdy zza miedzy. warszawa chyba chce mistrza :o . Jeśli Górnik pokona Wisłę to Legi(ł)a będzie blisko pierwszego miejsca. Sam nie wiem co gorsze :P


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 21:58

Jak narazie Legia jest liderekm tej kolejki na 100%.Moim zdaniem najciekawszym meczem 16 kolejki będzie mecz Wisły z Zabrzem.Jestem ciakwy jak Wisła odpowie na pogrom na Łazienkowskiej.... :?: ....


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 22:25

Legia pojechala z Polonia ,uwaga, uwaga!!! 7:2 :shock: :shock: :shock: Tak tak!!!Trzy bramki Sagana i pytam sie uzytkownikow Koube i Rybqa.Czy Marek Saganowski strzelajac 6 bramek w trzch meczch :shock: :shock: :shock: nie zasluguje na miejsce w kadrze???Moim zdaniem zasluguje na szanse!!!Swoja droga Legia pokazala ze jest jednym z glownych kandydatow do mistrzostwa!!!Jezeli Wisla nie zacznie grac dobrze to marnie widze jej szanse nawet w Zabrzu!!!A co dopiero z Legia!!! :D Polonia zagrala slabo w tym meczu strzelili az cztery bramki w tym 2samobojcze!!!Dla Legii bramki zdobywali 3 Sagan :D i po jednej Wlodar i Surma!!!Atmosfera na trybunach byla jak zwykle goraca a dodatkowa kibicow rozgrzala informacja o zakupieni przez ITI 80% udzialow Legii!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 22:34

DjJuve pisze:pytam sie uzytkownikow koube i Rybqa.Czy Marek Saganowski strzelajac 6 bramek w trzch meczch :shock: :shock: :shock: nie zasluguje na miejsce w kadrze???
no dobra, zwracam Ci Didżeju Juve honor za tamto co napisałem o Marku :wink: Rzeczywiscie teraz udowodnił to, ze jednak pownien być powołany do kadry, ale to o tydzień za późno zrobił jednak :wink: Pozdrawiam

A co do wyniku Legii, to spodziewałem sie wygranej, ale ni aż takiej wysokiej :shock: Wprawdzie chciałem wygranej Legii (jak nigdy) ponieważ postawiłem na Nich w STS-ie 8)

A cóż...Wisła będzie miała ciężko jutro, ale powinni wygrac :D

P.S kouba z małej 8)


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 22:44

Legia pokazała klasę i rozgromiła Polonie , już byłem tak szczęśliwy że qwygramy 7-0 a tu 2 bramy pod koniec , no i będzie mniej punktów w piłkarzykach , teraz liczę na toże Żuraw strzeli z 2-3 bramki , ale Wisła zremisuje i Legia już będzie deptac po piętach Wisłę .
Saganowski miał 3 bramki i Asystę to jest naprawdę bardzo dużo , ale dla niego prawdziwym sprawdfzizanem będzie mecz z Wisłą lub Groclinem .


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 22:48

DjJuve pisze:L!Trzy bramki Sagana i pytam sie uzytkownikow Koube i Rybqa.Czy Marek Saganowski strzelajac 6 bramek w trzch meczch :shock: :shock: :shock: nie zasluguje na miejsce w kadrze???Moim zdaniem zasluguje na szanse!!!
Hm, miejsce w kadrze , a szansa to co innego.
Dalej uważam że atak to Niedzielan-Żurawski. Co jak co, ale napastników mamy obecnie pod dostatkiem.


K-S-KSG-KS GÓRNIK ZABRZE !!!


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 22:52

Legia ostro pojechała z Polonią, szkoda tylko, że bramki stracili, jakby było 7-0 lepiej by wyglądało, ale i tak świetnie. Mam nadzije, że Wisłą jutro zrobi to samo :D


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 23:30

Tak dla zabawy prorokowałem sobie wynik tego meczu i dużo się nie pomyliłem, bo obstawiałem na 7:0... A przecież nie jestem kibicem Legii :!:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 23:40

Rybeq pisze:
DjJuve pisze:L!Trzy bramki Sagana i pytam sie uzytkownikow Koube i Rybqa.Czy Marek Saganowski strzelajac 6 bramek w trzch meczch :shock: :shock: :shock: nie zasluguje na miejsce w kadrze???Moim zdaniem zasluguje na szanse!!!
Hm, miejsce w kadrze , a szansa to co innego.
Dalej uważam że atak to Niedzielan-Żurawski. Co jak co, ale napastników mamy obecnie pod dostatkiem.


K-S-KSG-KS GÓRNIK ZABRZE !!!
Rybeq Rybeq ciebie to chyba nie da sie przekonac do Sagana???Naprawde warto dac mu chociaz szanse nikt nie mowi ze musi grac w kazdym meczu ale szansa mu sie nalezy!!!Jutro bede za Gornikiem musicie wygrac z Wiselka ten Nogawa 5 bramek i git bedzie :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 23:56

O Świnobicie!!!!!
Ale pojechali z Polonią.... :shock: :shock: :shock:
Cóż...kibicem Legii nie jestem ale wynik robi wrażenie... :-D
A co do Wisły....serce chciałoby zwycięstwa dla Zabrzan, ale to co zobaczyłem w środę na meczu z Lechem nie daje mi do tego podstaw... :cry: Obym się pomylił...bo nawet w typerze na stronie Górnika dałem "2".... :?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 05:37

po prostu wygrają lepsi czyli wisła, Groclin, lech,legia.
No ale legia 7-1 z poloią hehe :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 11:04

@Djjuve: Wlasnie u nas w Polsce jesst taka mentalnosc, ze wystarczy aby pilkarz w dwoch meczach z rzedu traifl do siatki a juz wszyscy krzycza "do kadry go". To ja sie pytam... Za co? Za dwie bramki (w przenosni oczywiscie). A to ze Sagan trafil pare razy to jeszcze niczego nie wnosi bo komu on strzelil te bramki? Slabiutkiej Polonii i bedacemu bez formy gornikowi.
Kadra powinna miec glowny i nietykalny trzon... a jesli sagan nadal bedzie gral dobrze to wtedy proponuje go wyprobowac w kadrze.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 11:17

Składam gratulacje Legii bo bardzo ładnie wygrali ale i tak ich nieanwidzę Wisła dzisiaj rozjedzie Górnik muszą wejść w rytm (hehe Coca-Cola) i pokonać Górnik później Amica nawet im nie podskoczy :D


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 11:26

Martin pisze:@Djjuve: Wlasnie u nas w Polsce jesst taka mentalnosc, ze wystarczy aby pilkarz w dwoch meczach z rzedu traifl do siatki a juz wszyscy krzycza "do kadry go". To ja sie pytam... Za co? Za dwie bramki (w przenosni oczywiscie). A to ze Sagan trafil pare razy to jeszcze niczego nie wnosi bo komu on strzelil te bramki? Slabiutkiej Polonii i bedacemu bez formy gornikowi.
Kadra powinna miec glowny i nietykalny trzon... a jesli sagan nadal bedzie gral dobrze to wtedy proponuje go wyprobowac w kadrze.
Zgadzam sie z toba Martin ale jezeli ktos strzela duzo bramek nalezy go sprawdzic nie mowiez ze on musi grac ale na jeden mecz moglby zostac powolany i nie musi grac w pierwszym skladzie


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2004, 11:37

Mimo że za legią nie przepadam to jestem za wprowadzeniem z powrotem do kadry Sagana. Z Żurawskim tworzyli naprawdę przyzwoitą parę. Saganowski powienien zastąpić Rasiaka , którego miejsce w kadrze mnie ciągle dziwi , nie wiem czemu ale jakoś nie jestem do niego przekonany. Poza wzrostem niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ale cóż , zobaczymy jak wypadną w meczu z USA.


ODPOWIEDZ