Oprawa na stadionach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto wg. Was ma najlepsze oprawy na swoich meczach??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 20:53

w ostatnim sezonie Legia W-wa pokazała jak dla mnie europejską klasę w przygotowaniu oprawy do przynajmniej kilku meczy, poza nimi na każdym spotkaniu również było bardzo ładnie, ale tamte pamietne mecze z Wisła Kraków, czy Lechem na długo zapiszą sie w pamieci kibiców z Łazienkowskiej...

Kto wg. Was ma najlepsze oprawy na swoich meczach??

P.S.

postarajcie się być obiektywni :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 21:20

FOJM pisze: postarajcie się być obiektywni :D
I umotywowac swoja wypowiedz. Wszelkie posty ktore ograniczac sie beda tylko do podania nazwy klubu zostana usuniete a ich autorzy otrzymaja ostrzezenia.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
bleblok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2003
Posty: 56
Rejestracja: 22 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 23:47

Obiektywnie stwierdzam że Stal Rzeszów :P. Może jeszcze nie jest to najlepsza oprawa w Polsce, ale jak na 3 ligę to uważam to za świetny poziom. Na derbach była oprawa której nie powstydziła by się większość pierwszoligowców. A z pierwszej ligi to najbardziej podoba mi się to co się dzieje na Lechu, zwłaszcza frekwencja jest tam wspaniała.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 10:33

Oczywiście, ze LEGIA WARSZAWA, ludzie od oprawy na Łazienkowskiej znają się na tym co robią i robią to świetnie, na każdym meczu jest świetna oprawa, nie mówiąc o meczach z Wiedzewem, Wisłą, czy Lechem- wtedy oprawa jest na najwyższym europejsim poziomie, ostatnio najbardziej zapamiętana przeze mnie oprawa jest z meczu z widzewem "Witamy w Piekle" jest poprostu nie do opisania co tam sie działo. Jeśli ktoś chce pooglądać oprawy z meczów to www.legialive.pl foto galeria i można sobie poprzeglądać

Na drugim miejscu moim zdaniem są kibice Lecha, u nich też jest naprawdę świetna oprawa, ale jednak LEGIA jest lepsza :D

P.S. dlaczego w ankiecie jest umieszczony Groclin i Polonia :? Przecież u nich oprawa jest praktycznie zerowe, a szczególnie na Konwiktorskiej :? , w ankiecie zamiast nich powinna być POGOŃ SZCZECIN(nie wiem jak się teraz nazywa ten klub) i ..........nie wiem.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 13:02

LECH POZNAŃ ma nalepsza i najbardziej efektowną oprawe meczów i tam nie ma takich chuliganów jak legia czy widzew Z lecha powinni brać przykład wszyscy


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 14:27

Moim zdaniem 4 kluby mają mają niezłą oprawę widzew groclin górnik łęczna i lech ale zagłósowałem na widzew bo tam zawsze na stdionie jest sporo kibiców oprawa jest świetna kibice są na naprawde dobre i przede wszytskim teraz na złe i wogle jest tam fajnie 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 18:05

Ja mysle ze LECH POZNAŃ tam zawsze sa rekordowe liczby kibiców i piekna oprawa na stadionie :wink:
______________
Na zawsze wierni Juve


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 18:15

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:42 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 18:27

Legia, Legia i jeszcze raz Legia, tej atmosfery i oprawy zazdroszczą nam najleprze kluby w Europie nawet Juve.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 20:49

Marcin-IRONEK pisze:Oczywiście, ze LEGIA WARSZAWA, ludzie od oprawy na Łazienkowskiej znają się na tym co robią i robią to świetnie, na każdym meczu jest świetna oprawa, nie mówiąc o meczach z Wiedzewem, Wisłą, czy Lechem- wtedy oprawa jest na najwyższym europejsim poziomie, ostatnio najbardziej zapamiętana przeze mnie oprawa jest z meczu z widzewem "Witamy w Piekle" jest poprostu nie do opisania co tam sie działo. Jeśli ktoś chce pooglądać oprawy z meczów to www.legialive.pl foto galeria i można sobie poprzeglądać

Na drugim miejscu moim zdaniem są kibice Lecha, u nich też jest naprawdę świetna oprawa, ale jednak LEGIA jest lepsza :D

P.S. dlaczego w ankiecie jest umieszczony Groclin i Polonia :? Przecież u nich oprawa jest praktycznie zerowe, a szczególnie na Konwiktorskiej :? , w ankiecie zamiast nich powinna być POGOŃ SZCZECIN(nie wiem jak się teraz nazywa ten klub) i ..........nie wiem.

umiesciłem tamte kluby poniważ chodziło mi o 1 ligę a Pogoń chetnie też bym umieścił ale chyba jest zdegradowana?! Polonia i Groclin są takse, żeby było wiecej opcji :) :D :wink:

PZDR.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 00:39

No cóż...z tym wyborem to cieniutko było... :? Zagłosowałem na "inny" bo oczywiście twierdzę że najlepsze oprawy to te w których sam biorę czynny udział, a takowe są na stadionie Górnika Zabrze :twisted: Poczytajcie "To My Kibice" - przekonacie się że nie tylko ja tak twierdzę - jest to też opinia wielu osób nie związanych z tym klubem. A poza Górnikiem podobają mi się oprawy Lecha Poznań - jednak dużo robi liczebność kibiców na stadionie - wtedy można sobie pozwolić na większy "rozmach" w oprawie na trybunach.. :wink:


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 12:30

Andrewtbg pisze:LECH POZNAŃ ma nalepsza i najbardziej efektowną oprawe meczów i tam nie ma takich chuliganów jak legia czy widzew Z lecha powinni brać przykład wszyscy
heh masz racje na Lecha przychodzi najwięcej kiboli i nie są chuliganami aleza to są zboczeńcami sam oglądałeś Klatkę :D


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 11:21

Peja48 pisze:
Andrewtbg pisze:LECH POZNAŃ ma nalepsza i najbardziej efektowną oprawe meczów i tam nie ma takich chuliganów jak legia czy widzew Z lecha powinni brać przykład wszyscy
heh masz racje na Lecha przychodzi najwięcej kiboli i nie są chuliganami aleza to są zboczeńcami sam oglądałeś Klatkę :D
Jeśli uważasz ten nędzny film za jakiś wyznacznik kibicowania to Ci współczuje :?. Koleś, który go kręcił jest zupełnym laikiem w tych sprawach. Pozatym materiały wykożystanen w tym filmie pochodzą w większości z początku lat 90 tych. Jeśliby wierzyć temu filmowi to na każdym meczu Areczki powinno dochodzić do rozrób. Tymczasem ja chodze regularnie na jej mecze od 6 lat i w tym czasie nie było tam bijatyki ani razu !!
A tak wracając do tematu to też uważam, żę najlepszą oprawę robi Lech Poznań. Potrafili strorzyć wspaniały klimat wokół piłki w swoim mieście i za należy im się wielki szacunek.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 11:30

Rasi pisze:
Peja48 pisze:
Andrewtbg pisze:LECH POZNAŃ ma nalepsza i najbardziej efektowną oprawe meczów i tam nie ma takich chuliganów jak legia czy widzew Z lecha powinni brać przykład wszyscy
heh masz racje na Lecha przychodzi najwięcej kiboli i nie są chuliganami aleza to są zboczeńcami sam oglądałeś Klatkę :D
Jeśli uważasz ten nędzny film za jakiś wyznacznik kibicowania to Ci współczuje :?. Koleś, który go kręcił jest zupełnym laikiem w tych sprawach. Pozatym materiały wykożystanen w tym filmie pochodzą w większości z początku lat 90 tych. Jeśliby wierzyć temu filmowi to na każdym meczu Areczki powinno dochodzić do rozrób. Tymczasem ja chodze regularnie na jej mecze od 6 lat i w tym czasie nie było tam bijatyki ani razu !!
A tak wracając do tematu to też uważam, żę najlepszą oprawę robi Lech Poznań. Potrafili strorzyć wspaniały klimat wokół piłki w swoim mieście i za należy im się wielki szacunek.
Rasi wreszcie powrócił :]
Witamy spowrotem :]
Musisz się pogodzić z tym że wielu ludzi w ten sposób postrzega twój klub. Zawdzięczacie to "bojówce" która bez wątpienia jest w czołówce krajowej. Zauważ ponadto że to nie pierwszy program/film w którym są pokazani huigani Arki.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 19:57

Czemu tu nie ma GÓRNIKA ZABRZE w tej ankecie co kolejka jest pirotechnika, choreo i wogóle stoi to na bardzo wysokim poziomie.


Obrazek
ODPOWIEDZ