WISŁA LAZIO - PRRZEŁOŻONY NA 5 MARCA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2003, 19:55

Delegat UEFA Norweg Trygve Borno odwołał w czwartek rewanżowy mecz czwartej rundy piłkarskiego Pucharu UEFA pomiędzy Wisłą i Lazio. Powodem była zamarznięta i zbyt twarda murawa stadionu. Nowy termin spotkania ustalono na 4 lub 5 marca.



Fot. TVN 24

O decyzji delegata UEFA zadecydowały oględziny murawy boiska o godzinie 14.00. Trygve Borno wraz z sędziami spotkania przez kilkanaście minut spacerowali po płycie stadionu. Przeszli od bramki do bramki. Jedni schylali się co pewien czas, dotykając rękami murawy. Inni butami sprawdzali twardość płyty.

Na płycie pojawiła się też trzyosobowa delegacja Lazio z trenerem Roberto Mancinim na czele. Nie było trenera Wisły Henryka Kasperczaka. Krakowski klub reprezentował prezes Bogdan Basałaj, który pilnie obserwował poczynania delegata UEFA i sędziów. Po zakończeniu wizytacji na boisku wszyscy udali się do wiślackiej kawiarenki na naradę i obiad.

Dopiero po dwóch godzinach obrad, a na niecałe pięć godzin przed rozpoczęciem meczu, ogłoszono decyzję.

"Po obejrzeniu murawy boiska podjąłem decyzję o odwołaniu meczu - poinformował dziennikarzy Trygve Borno. - Powodem było to, że płyta boiska jest zamarznięta i wskutek tego zbyt twarda. Jest więc niebezpieczna dla piłkarzy.

Ponieważ jutro nie można było rozegrać tego meczu, UEFA wyznaczyła dwa terminy w przyszłym tygodniu - 4 i 5 marca. Dłużej nie można czekać, bo już na 13 marca wyznaczono mecze ćwierćfinałowe. Dokładny termin spotkania Wisła - Lazio wyznaczy UEFA po konsultacji z klubami oraz związkami piłkarskimi Polski i Włoch" - zakończył delegat.

W nieoficjalnych wypowiedziach działacze i trenerzy Wisły twierdzili, że Włosi obawiali się o wynik meczu i dlatego robili wszystko, aby spotkanie odwołać. W pierwszym meczu padł remis 3:3, który jest korzystny dla krakowskiej drużyny. Lazio groziło odpadnięcie z Pucharu UEFA. Na zamarzniętym boisku rzymianie nie czuliby się najlepiej. Twarda murawa dawała pewną przewagę wiślakom.


na www.uefa.org napisano ze jednak mecz bedzie 5 marca !!! ALE
WEDŁUG MNIE TO COŚ TU ŚMIERDZI.....CZYŻBY KTOŚ SPRZYJAŁ LAZIO ??


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2003, 20:15

Jesli plyta boiska byla zamarznieta to nic dziwnego ze mecz przelozyli.
Obawiaja sie kontuzji pilkarzy.
eh.. jakby wiselka miala stadion z podgrzewana murawa nie byloby takich probelmow. ale na to musimy poczekac jeszcze jakies 50 lat (jesli nie wiecej)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2003, 20:21

ZGODA...ALE JAK TO JUZ MÓWIĄ W KÓLKO..NIE NA TAKICH BOISKACH SIE GRA..LOKOMOTIV CZY SPARTAK MUSI W LM ROZGRYWAC MECZE PRZY GORSZYCH WARUNKACH I JAKOS NIKT NIE PRZEKLADA....CWANIAKI Z TEGO LAZIO I TYLE.....WRÓCI PERUZZI WRÓCI STANKOVIC I BEDZIE CIĘŻKO.....


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2003, 20:47

Włosi znależli sobie wymówke bo bali sie ze przegrają :-D jakos u nich murawa za piekna nie jest jakas pocharatana nierowna ale wisla grala i sie nie cackala.Trzeba w kazdych warunkach umiec grac jak sie podjelo decyzje ze sie zostaje pilkarzem . Dla mnie przelozenie tego meczu to absurd!!!!!!


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 09:35

Mogli dzisiaj grać (piątek), ale lazio się tłumaczyło że ma wynajęty samolot i musieli wczoraj wrucić. Lepszej wymówki nie mogli znależć :?:


Juve4ever

gg 3417094
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 12:39

UEFA nie może przełożyć meczu na 5 marca, bo na ten dzień jest zaplanowane spotkanie z Romą w Pucharze Włoch. Przełożenie meczu w Pucharze UEFA nie może zadziałać jak domino i zdemolować całego kalendarza” – powiedział sekretarz Calcio, czyli ligi włoskiej. TO JEST PARANOJA POPROSTU....


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 13:31

Milanowi jakos korona z glowy nie spadla i rosoneri zagrali w Moskwie z Lokomotivem. Dlatego tez uwazam, ze ta cala sprawa nie jest do kocna czysta, ale cos sie odwlecze... (Wisła - Besiktas!!!)


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 13:48

Mecze półfinałowe w PW zostały przeniesione z 5 i 6 marca na 15 i 16 kwietnia ze względu na festiwal piosenki w San Remo :lol: :lol: :lol:
Także mecz sie odbędzie tylko jeszcze nie wiadomo gdzie (?)


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 14:57

SKANDAL :evil: !!!!!!tyle mam do powiedzenia


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 15:41

Nio to ciekawe jak boisko bedzie wygladalo za tydzien !! Murawa bedzie rozkopana jezeli napada snieg beda dziury i rozpieprzone boicho !! Na takim czyms oczywiscie bedzie umialo sie grac !! Oczywiscie 8)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2003, 17:25

jesli murawa nie bedzie sie nadawała do meczu najprawdopodobniej mecz odbedzie sie w płocku.....5 marca......TERAZ TYLKO PYTANIE - O KTÓREJ GODZINIE ?? BO SKORO RAI CHCE PRZEPROWADZIC TRANSMISJE Z TEGO FESTIWALU W SAN REMO TO PEWNIE BEDĄ ZABIEGALI ZEBY MECZ ODBYŁ SIE WCZESNIEJ (KOŁO 17 LUB 18 )......JESLI TAK BEDZIE TO CHYBA SE W ŁEB PALNE BO AKURAT W TYCH GODZINACH MAM BAAAARDZO WAZNE ZAJĘCIA...OBY GRALI O 21 !!!!!!!!! :cry: :cry:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2003, 15:52

Co za bzdura!!!Przez jakiś tandetny festiwal nie może odbyc sie mecz :evil:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2003, 16:35

mecz ma sie odbyć o 21 bo tak chce rai...uff kamien spadł mi z serca...


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2003, 17:01

BIANCONERI pisze:Co za bzdura!!!Przez jakiś tandetny festiwal nie może odbyc sie mecz :evil:
Mecz się odbędzie, bo tutaj organizatorzy festiwalu nie mają nic do gadania. :-D
Nikogo ten festiwal nie obchodzi, łącznie z Włochami. :lol:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2003, 20:15

Sorka znów błędnie cos odczytałem 8) :D


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ