Chelsea Londyn - TUTAJ WSZYSTKO !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 13:57

Beckham za 200 mln euro? :lol: :lol: :lol: Przecierz on jest wart najwyżej 1/4 tej kwoty i to i tak z bidą ( :-D )
Wcale nie mówię że to zły zawodnik, bo napewno jest utalentowany, ale nie bardziej niż mnóstwo innych pomocników starego kontynentu


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
weyb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 14:02

a tak na marginesie to kto bogatemu zabroni :))))))


:: FORZA JUVE ::
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 14:02

jedź jedź będziesz miał piekło z MU :D


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 17:27

Ale Davidek kombinuje. Najpierw zdradził swój klub MU, który go wychował, a teraz chce wyciągnąć kasę z Abramowicza, aby wykupił go do Chelsea, bo poprostu nie pasuje mu w realu i chciałby wrócić na wyspy, ale szybko to nie nastąpi, bo Abramowicz wiem co robi i napewno go nie kupi.


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 19:10

Taaaaaaaa wyda zaraz 500 milionów i kupi se 5 zawodnikó Realu ... On oprócz kasy ma tez rozum :!: :evil:


Zawsze Wierni ! ! !
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 09:13

Rosyjski multimilioner i właściciel Chelsea Roman Abramowicz skupuje największe gwiazdy, ale dba także o przyszłość londyńskiego klubu – informuje „Fakt”.


Jego skauci wyszukują najzdolniejszych juniorów w świecie i ściągają ich na Stamford Bridge. Najnowszy zakup Abramowicza to Polak – 16-letni Maciej Korzym!

Wychowanka Sandecji Nowy Sącz umieścił w Chelsea najsłynniejszy piłkarski menedżer świata Pini Zahavi. Izraelczyk, który ma w swojej stajni takie gwiazdy jak Beckham, Veron czy Rio Ferdynand był we wtorek w Warszawie i dograł wszystkie szczegóły.

- To młody, bardzo zdolny człowiek. Dziwię się, że tak wielki kraj jak Polska nie ma obecnie ani jednej gwiazdy europejskiego formatu – powiedział Zahavi.

Korzym podpisze juniorski kontrakt z Chelsea 12 kwietnia. Wcześniej przejdzie badania lekarskie w Londynie.

Przez ostanie pół roku Korzym grał w juniorach Lecha Poznań, ale nie chciał podpisać z tym klubem kontraktu. Nic dziwnego skoro zabiegały o niego Monaco, a nawet Barcelona.

- Cieszę się z tej Chelsea – przyznaje Korzym ,który przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry U-17. – Szajba mi w Anglii nie odbije. Jestem wesołym chłopakiem, ale znam umiar – dodał.


No ciekawe, mam nadzieje że wyrośnie z niego gwiazda i w końcu ktos z PZPN go zauwazy, bo ostatnio coraz więcej piłkarzy przechodzi nam koło nosa (czyt. reprezentacji)



http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,88 ... plina.html
Ostatnio zmieniony 17 marca 2004, 09:37 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 09:33

Jak widać mamy młodych zdolnych zawodników tyle tylko że nie mamy ludzi którzy mogliby dać im szanse rozwoju... Żeby odkryć talent Maćka Korzyma do Polski mósiał przylecieć Izraelczyk bo Polacy nie widzieli w nim potencjału... Widze również że Abramowicz troszczy się o przyszłość klubu... nie chce zrobić z Chelsea drógiego Realu który kupuje tylko przereklamowane gwiazdy...


★ ★ ★
GRZYB!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 19
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 10:06

phi... jakby przyjechali do Dynowa to by sie obłowili...


Podróż o długości tysiąca mil rozpoczyna się od pojedynczego kroku...
Pit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2003
Posty: 23
Rejestracja: 14 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 10:43

Tyle,ze Real ciagle otwiera nowe szkolki, ma bardzo szeroka kadre trenerow mlodziezowych i w tej chwili ma mnosywo wychowankow w swojej kadrze...


the sexiest old lady in the world THE LADY BIANCONERA
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 10:47

Jak juz kiedys wspominałem znam tego zawodnika z rodzinnego miasta Nowy Sącz i powiem wam ze przed nim jest wielka kariera, jezeli nie przytrafi mu sie zadna kontuzja to bedzie to wielki zawodnik :wink:


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 11:42

:shock: Dobree :P Musi grać dobrze gosć moze bedzie z niego za kilak lat gwiazda światowego formatu 8)


Zawsze Wierni ! ! !
krzysztof13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 92
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 12:13

i dobrze ze mamy takich zawodników napewno nie tylko kilku ale kilkaset ale ich nie widac bo gdze maja sie wybic np:w takej dziurze jak moja wies KADZIDŁO.dlaczego nie ma takich szkulek prowadzonych przez profesionalistów jak sa to tak malo ze lepiej nie pisac


Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 12:21

Ten chłopak jest nie do zatrzymania graliśmy rok temu z Sandecją przegraliśmy 4-2 ten kolo nam strzelił 3 gole on gra podobną piłkę do Davidsa zawsze jest go pełno na całym boisku tylko nie wiem czy to on bo to był turniej i mówił gościu prowadzący ten turniej że najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Maciej(albo Marcin) Korzym tak że jestem pewien na 99% że to on


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 13:08

BIGGI pisze:- Cieszę się z tej Chelsea – przyznaje Korzym ,który przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry U-17. – Szajba mi w Anglii nie odbije. Jestem wesołym chłopakiem, ale znam umiar – dodał.
A ja wlasnie bym sie tego bal czy mu nie odbije... Ja w Londynie jestem zupelnie innym czlowiekiem :D
Ale i tak bede trzymal kciuki za mlodego Polaka!
FORZA MACIEK!


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 14:15

"Cudze chwalicie, swego nie znacie..." - taka mysl nasunela mi sie po przeczytaniu tego newsa. Zycze Korzymowi jak najlepiej, kto wie, moze doczekamy sie drugiego Bonka :?: 8)


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ODPOWIEDZ