Chelsea Londyn - TUTAJ WSZYSTKO !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 21:31

Zobaczymy co z tej Chelsea wyrosnie ale trzeba pamietac ze same nazwiska nie graja


FORZA JUVE
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 21:42

to jest potwierdzona wiadomość Veron w Chelsy a po za tym tak jak powiedział BIGGI ten tema się już toczy w Abramowicz szaleje!!!!!!!!!!!!


JESTEM OSZUSTEM
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 22:32

Nastepny jego transfer to Joe Cole .Czyzby kolejny rywal do wygrania LM :?


Adino

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 23:01

Moim zdaniem, bardzo dobrze że Veron opuscił Old Trafford. Nie mógł się tam odnaleść, czasami miał przebłyski. Tera zw Chelsea powinien pokazać że jest jeszcze coś wart. Ciesze się że wrafił do Chelsea niż na przykład do Lazio!!! Bo Włochy to jego druga ojczyna!! Natomiast działacze Man. Utd, nie wiem co robią, nie wiem kogo oni chcą sprowadzić. Czy będą grać dobrze bez Verona. (bez Beckhama radzili sobie dobrze). Czy jeszcze kogoś sprowadzą, zobaczymy!!!

<<<<<<<<<FORZA JUVE>>>>>>>>>>


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 23:51

A ja mam wrażenie że Abramowicz skończy jak Bekdas...Może to tylko wrażenie, ale coś mi się zdaje że jemu zależy na zrobieniu dużego szumu wokół siebie - i na szumie się skończy...no może jeszcze jakaś afera finansowa i tyle będzie z wielkiej Chelsea.. :twisted:


Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2003, 21:58

dla mnie to troche dziwne ze strony manutd, w stanach Veron grał dobrze i widać było że rozumie sie już dobrze z resztą drużyny, ale to już ich problem


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 16:40

Abramowicz już długo nie porzyje. Już pół Rosji go nie nawidzi, że pieniądze zainwestował w Chelesa, a nie w Rosyjski Football. Zaniedługo ktoś wynajmie płatnych zabujców i będzie po Abramowiczu.....


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 12:31

[quote="BIGGI"]Ehh co z tego jak wszyscy mu odmawiają...na prawde liczące sie gwiazdy nie przeszły do Chelsea i wątpie zeby kupił kogos z górnej półki.

JAk mu wszyscy odmówia VERON ,MUTU,duff,geremi co prawda transfer raula sie nie pow iódł ale mimo wszystko zrobił z chelsea 3 druzyne anglii


Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 14:55

Ciekawe czy okaże się za wysokie pieniądze można zbudować w jeden sezon dobry zespół, zdolny do walki w LM.Ale Chelsa popełniła błąd nie kupując dobrej obrony a stawiając na atak.Skądś już to znamy...


Now known as DonMenello
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 15:41

Widze stary, że jestes naprawde znawcą. Gallas, Terry i Desailly to dla ciebie słaba obrona?Wszyscy trzej cholernie solidni i doswiadczeni. Chciałem zauwazyc, że przy tych zawodnikach wielu najlepszych obroncow wypada blado. Są jeszcze młodzi Johnston i Bridge (reprezentant kraju). A na ławce pozostaje swietny boczny obronca, Mario Melchiot. Inne zespoly moglyby pomarzyc o takiej defensywie.


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 15:44

Mnich87 pisze:Ciekawe czy okaże się za wysokie pieniądze można zbudować w jeden sezon dobry zespół, zdolny do walki w LM.Ale Chelsa popełniła błąd nie kupując dobrej obrony a stawiając na atak.Skądś już to znamy...
Chelsea zadbała o obronę, kupili przecież Bridge'a i Johnssona, a ze starego składu mają Terry'ego i Desailly.Dziwi mnie trochę wiek tych piłkarzy: Bridge-23 lata, Johnsson-20, Terry-23, Desailly-35, to chyba dlatego, że ci młodzi mają się uczyć od starego mistrza...A co do szans w LM to myślę, że cała Europa od razu polubi takich piłkarzy jak Mutu, Duff, Cole, nad wszystkim będzie czuwał doświadczony Veron, a popis skuteczności da Crespo.


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 15:51

Maja ciekawa mieszanke zawodnikow . W lidze angielskiej powinni znalezc sie w pierwszej 3 a napewno w 4 . Co do Ligi mistrzow to tam nigdy nic nie wiadomo wiele zalezy od losowan ale pierwsza faze grupowa przejda


FORZA JUVE
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 16:11

Też uważam, że obrone mają solidną. Nabytki prezentują się znakomicie. Więc przy odrobinie szczęścia w losowaniach mogą dotrzeć naprawde wysoko w CL. a W lidze angielskiej będą w pierwszej 3.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 16:37

Mnich87 pisze:Ciekawe czy okaże się za wysokie pieniądze można zbudować w jeden sezon dobry zespół, zdolny do walki w LM.Ale Chelsa popełniła błąd nie kupując dobrej obrony a stawiając na atak.Skądś już to znamy...
Chelsea według mnie będzie albo 2 albo 3. Mając taki skłąd w pomieszaniu dojzałych gwiazd z młofymi,utalentowanymi, wyrastającymi na gwiazdy zawodnikami. To będzie napweno mocna druzyna. I do tego mają swietnegpo bramkarza Cudiccinego( czyni cudy :lol: ). Napewno stac ich na pokonanie w wyścigu Newcstle,Arsenalu,Liverpolu i wwzystkich słabszych. Jedynym zespołem , którego raczej nie beda w stanie wyprzedzić jest to Menechester United. Ktory jest bardzo poukładanym kubem.A powracajac do obrony Przeciez sa tam tacy zawodnicy Jak Gallas,Terry,Deslay,Joohnson,Bridge,Melchiot i jeszcze kilku. A w kadrze nie złapał się nawet takin solidny obronca jak Bogharde więc widz ta obrona nie jest słaba. Jest bardzo silna. A napewno jeszcze kogoś kupią do tej strefy boiska w końcu doswiadczenie ze ze najmością Abramowicza mam juz opanowane :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 16:43

Chelsea będzie najdalej w ćwierćfinale LM!!!


Obrazek
ODPOWIEDZ