Chelsea Londyn - TUTAJ WSZYSTKO !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 11:59

Supersonic pisze:Oo właśnie przeczytałem, że Sahar grał w U-21 Izraela, więc w kadrze Pl i tak nie zagra. W takim razie PZPN strasznie się zbłaźnił- co oni nie wiedzieli o tym? Wielkie halo o nic :prochno:
Zawodnik, który występował w reprezentacjach juniorskich Izraela może zagrać dla innego kraju w seniorach. Dokładnie opisywał to wczoraj Przegląd Sportowy. W dzisiejszym wydaniu pisze, że PZPN wysłał już pismo w sprawie Bena Sahara.


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 12:28

Fajnie by było gdyby zagrał w reprezentacji poniewaz skoro jest w Chelsia to napewno musi byc dobry :D A sam Dziekanowski był w Londynie by moc porozmawiac z tym zawodnikiem no ciekawe co z tego wyjdzie ale ja jestem za tym by grał w reprezentacji Polski :D


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2007, 13:49

wojteceek pisze:
Supersonic pisze:Oo właśnie przeczytałem, że Sahar grał w U-21 Izraela, więc w kadrze Pl i tak nie zagra. W takim razie PZPN strasznie się zbłaźnił- co oni nie wiedzieli o tym? Wielkie halo o nic :prochno:
Zawodnik, który występował w reprezentacjach juniorskich Izraela może zagrać dla innego kraju w seniorach. Dokładnie opisywał to wczoraj Przegląd Sportowy. W dzisiejszym wydaniu pisze, że PZPN wysłał już pismo w sprawie Bena Sahara.
Chyba, że tak :dance: ja opierałem się na wikipedii i tam było napisane, że dla nas jest spalony..

Wiecie może jak tam u niego z Polska mowa i takie tam? :whistle: A jak on sam się do tego odnosi?


ogn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2007
Posty: 7
Rejestracja: 21 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 17:27

Chelsea pozyskała byłego obronce Barcy, Juliana Bellettiego. Maja w planch kupienie Alvesa z Sevilli to nie wiem po co im Belletti.

Co sadzicie o tym transferze??


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 17:31

Chelsea pozyskała Bellettiego, więc transfer Alvesa jest już raczej nierealny. Obrońca Sevilli został zgłoszony do LM, a Abramovich nie pozwolił na wydanie Ł23 mln na Daniego. Prawa strona obrony w Chelsea jest dośc słaba, Ferreira to piłkarz raczej przeciętny, a Johnson popełnia takie błędy, że jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie grał w pierwszym składzie. Dziwi mnie tylko fakt, że kupili Bellettiego. Na rynku jest przecież wielu lepszych i młodszych obrońców.

PS. 666 post w tym temacie :P Mam szczęście do tej liczby...
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2007, 17:36 przez Wojt, łącznie zmieniany 1 raz.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
ogn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2007
Posty: 7
Rejestracja: 21 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 17:36

Aha nie wiedziałem, że Alves został zgłoszony przez Seville do LM. To juz pewnie nie zmieni klubu, chociaż wiele razy czytałem, ze chce odejsc. Belletti ma już swoje lata, wiec zupełnie nie kapuje po co go sprowadzili. Dobrze napisales jest wielu młodszych i lepszych od niego.


Proxy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2006
Posty: 8
Rejestracja: 23 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2007, 09:55

Były gracz reprezentacji Francji i Chelsea Londyn Didier Deschamps jest wymieniany jako jeden z głównych faworyt do objęcia posady po Jose Mourinho, który zrezygnował z pracy z „The Blues”.
Deschamps rozpoczynał swoją trenerską karierę w AS Monaco, później prowadził Juventus, ale zrezygnował z pracy w Turynie w maju tego roku.

W nocy ze środy na czwartek doszło do „spotkania kryzysowego” na Stamford Bridge, w którym udział wzięli: Peter Kenyon (dyrektor wykonawczy), Bruce Buck (prezes) i właściciel Roman Abramowicz. Radzono nad tym jak opanować kryzys po odejściu Mourinho.
cytat z onet.pl

skwituje to jednym wymownym HA HA :D

a na serio, ja bym nie chciał zeby Didier trenował taką drużyne jak Chelsea, jakoś mi nie pasuje do takiego sztucznego tworu :|


ODPOWIEDZ