Chelsea Londyn - TUTAJ WSZYSTKO !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 12:52

Olszan pisze:MA już troche tych piłkarzy Chelsea tylko zeby nie było z nimi tak ja k z Veronem np bo przyszedł i prawie wogle nei gra :? 8)



z tego co ja wiem to veron byl kontuzjowany,i chyba dalej jest,albo dopiero przechodzi rehabilitacje,a nie tak jak ty napisales myslac ze nie ma podstawowego miejsca w skladzie czy cos takiego :lol:


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 13:32

No i ładnie... Chelsea kupiła jednego z najlepszych pomocników na świecie :x Ciekawy jestem kiedy temu Romanowi skończy się kasa. Mimo iż Chelsea napewno potęznie się wzmocniła to i tak ten skład niczego nie osiągnie. Jeśli się tworzy drużynę z samych gwiazd która jest niemal kompletnie nie zgrana to musi troche potrwać zanim zaczną grać tak jak się od nich oczekuje a nie zapominajmy że Chelsea nie ma najmłodszego składu.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 21:18

David Beckham powiedział, że potrzeba 140 milionów funtów, aby wykupić go z Realu Madryt.

Ostatnio mówiło się, że właściciel Chelsea Londyn Roman Abramowicz chce mieć kapitana reprezentacji Anglii w swoim zespole, jednak czy rosyjski miliarder byłby na tyle szalony, aby wydać tak ogromna sumę pieniędzy w celu pozyskania pomocnika Królewskich.

„Potrzeba dużej sumy pieniędzy, aby mnie wykupić. Coś około 200 milionów euro. Tylko taka kwota może skusić działaczy Realu, aby puścili mnie w tym roku. Ludzie wciąż mówią, że odejdę latem, jednak nie wiem skąd biorą się takie plotki. Jestem szczęśliwy w Realu Madryt.”

http://www.lechsport.pl/index.php?co=wiecej&nr=17455

eee........ mysle ze nie przejdzie do Chelsea ......... za krótko jest w Realu a pozatym nie wydaje mi sie żeby Romek wyłożył aż taką kase........ :P :D 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 21:25

eee, wątpie zeby Real go nie sprzedau, w sumie to dla mnie dobrze, bo to kolejne osłabienie Realu. chociaz becks to IMHO zadne wirtuoz gry [a'la Del Piero-n [my master] i Nedved].


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 21:26

Niech se go kupuje on i tak jest rzadki czemu nei patrzy na gwiazdy Juve nie to ze chce zeby ich kupil ale zeby bylo o nich glosno


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Qazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 53
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 22:43

Molek big fun juve pisze:Niech se go kupuje on i tak jest rzadki czemu nei patrzy na gwiazdy Juve nie to ze chce zeby ich kupil ale zeby bylo o nich glosno
Nich Pan Romek sie od Juventusu odwali. A swoją droga to ten koles ma nieźle narąbane żeby Beckhama za tyle kasy kupować BUHAHAHA. A zresztą kogo on ni chciał kupic do tej swojej Chelsea.


Black & White
juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 23:12

Real by sie już chyba osmieszył gdyby sprzedał Beckema, to by było troche bez sensu kupowac i zaraz sprzedawć, popsuli by se reputacje że lecą tylko na kase a nie na dobry football


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 23:25

to Kolejna plotka z tej serji ze abromowicz chce miec tego i tamtego!!!!!!!!


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2004, 23:43

Roman chce by wokół niego było głośno... Kupno Becksa za taką kasę byłoby chyba najgłupszym posunięciem w dotychczasowych zakupach tego bogacza. Becks nie jest wart tego a poza tym Chelsea i tak grać dobrze nie bedzie.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 09:58

Kolejna wielka plota z cyklu "Abramovic kupuje..." Kogo to on już nie chciał mieć :?: Nedveda, Alexa, Davidsa, Figo, Raula, Henry'ego itd...


★ ★ ★
weyb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 10:22

Bartas_01 pisze:to Kolejna plotka z tej serji ze abromowicz chce miec tego i tamtego!!!!!!!!
zgadzam sie z przedmoowca to plota i niedlugo pewnie sie dowiemy ze ma ochote kupic roberto baggio bo ma do niego sentyment


:: FORZA JUVE ::
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 10:24

Nie no plota jak nic. 200 za Spice-boya ? :wink: Chyba pogielo Romka jeśli chce za niego dać taką kase.....


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 11:05

200 mln :?: moim zdaniem on nie jest wart nawet 50 mln. Abramovic naprawde bedzie szalony jeżeli wyda na niego taką kupe kasy... 8)


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 12:15

200 mln :shock: :shock: :shock:
Ambramowicz chyba oszalal...
Nie uwazam, ze Beckham nie jest tyle wart, ale to za duzo kasy jak na transfer.
Ciekawi mnie ile pieniedzy wyda Abramovicz w tym lecie na zakupy...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2004, 13:23

UlTrAs pisze:200 mln :?: moim zdaniem on nie jest wart nawet 50 mln.
on nie jest wart pod względem piłkarskim nawet 30 mln :wink: Real go kupił bo jest poprostu bardzo popularny i przynosi duze 'zyski'. Jako piłkarz to On nie jest najlepszy. Jest wiele lepszych pomocników na świecie i są Oni o wiele tańsi. Rzeczywiscie jeśli pan Abramovic Go kupi to będzie nieźle szurnięty...


ODPOWIEDZ