Serie A - Sezon 2022/23

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2023, 15:39

Ale to jest precyzyjnie wyliczone wszystko. Zostały 4 mecze. Zakładając że Atalanta I Romą wygrają wszystko do końca, to skończą z 70 punktami. Jeśli Juve teoretycznie też wygra 4 mecze ( w tym z Milanem ) i zabiorą im 9 pkt to zostanie... 69 punktów. Jak Milan wygra 3 razy i przegra z Juve to też będzie miał 70 pkt.

Jak mają zabierać te punkty to teraz żeby na koniec były jakieś emocje. Zapewne zabiorą po sezonie żeby dokładnie wiedzieli ile trzeba zabrać.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2023, 18:18

Podsumowań nadszedł czas. Mimo słabej gry drużyny w jedenastce sezonu (wg WhoScored) dwóch naszych.

Obrazek


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2023, 19:43

Ta jedenastka to żart. Brak Theo, Leao, i Rabiot ( :facepalm: ), gdzie już Zieliński o wiele bardziej zasłużył, Tonali też bdb sezon. Na lewej jednak powinien być DiMarco, zdziwił mnie niepomiernie, ale wskoczył level wyżej.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2023, 21:28

"Jestem wiceprezydentem UEFA, tak jak jestem prezydentem FIGC. Bardzo wierzę w autonomię wymiaru sprawiedliwości. Nie wiem absolutnie nic, to nie zależy ode mnie, to temat, który mnie nie interesuje. Fascynuje mnie myśl, że w końcu we Włoszech mamy chwilę spokoju, by nie wpłynąć nie tylko na ostatnie mistrzostwa, ale przede wszystkim kolejne. Zakończyliśmy sprawę, a teraz zakasujmy rękawy, ustalmy surowe zasady dla wszystkich i idziemy dalej."

To tyle jeśli ktoś się łudził, że sprawa Osimhena czy plusvalenzy Interu kiedyś trafi na wokandę.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2023, 22:42

Idziemy dalej...znaczy jedziemy dalej żeby udupić Juve :) <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...e leśne dziady, trąci komuną na odległość.

Zero transakcji z klubami z SerieA, koniec sponsorowania tej śmiesznej ligi. Lepiej przepłacać w Argentynie lub Brazylii mało to chłopaków co w piłkę grać potrafią?


ODPOWIEDZ