Piłka nożna kobiet

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2021, 21:47

Michael900 pisze:
25 września 2021, 15:45

USA nie ma szans na poważne sukcesu męskiej piłce (choć kiedyś dawno przez wiele lat próbowali), to sobie znaleźli niszę - kobiecą piłkę. Ot cała tajemnica.
Dekadę temu ich jedynym znanym piłkarzem był Landon Donovan (i może Freddy Adu xd). Teraz? Pulisic, Reyna, Dest, Mckennie, Sargent. Wszyscy młodzi.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 26 września 2021, 11:26

Beckenbauer Sn pisze:
25 września 2021, 20:16
Małym pocieszeniem kibiców męskiego zespołu, druga runda kobiecego Pucharu Niemiec, zakończyła się dewastacją SV 07 Elversberg przez Bayern Monachium, rezultatem 6:0 🤣

Zdobywczyniami bramek zostały następująco : 10' ⚽️ Jovana Damnjanović, 11' ⚽️ Maximiliane Rall, 32' ⚽️ Carina Wenninger, 37' ⚽️ oraz 57' ⚽️ Jovana Damnjanović i kończąc odstrzał 🥒, w 83' ⚽️ Sarah Zadrazil.

Panowie powinniście się wstydzić wczorajszego piachu. Czas zacząć trenować z kobietami, bo najwidoczniej sporo wam do nich brakuje :ok:

🎉 Prost ! 🍻🥨

💖 Mia San Mia 🔴⬜️🔷
Czy ktoś może temu trollowi i prowokatorowi dać co najmniej ostrzeżenie? Nie dość, że spamuje nam tu informacjami o jakimś niemieckim klubie (spoko, da się jeszcze obronić) to ciągle szuka zaczepki (nie da się obronić- piję do "panowie powinniście się...").

-----

Żeńskiej piłki nożnej nie oglądam, bo po prostu prezentuje za słaby (jeszcze) poziom. Dlatego też nie oglądam ekstraklasy tylko serie a, czy nie oglądam pół-amatorskich operetek tylko chodzę do opery.
Moim zboczeniem jest Juventus, którego obiektywnie nie da się oglądać (miłość)- rozumiem, że ktoś może być zboczony na pkcie żeńskiej piłki, można tym też epatować, ale po co PROWOKOWAĆ I TROLLOWAĆ?

Czytam wątek od początku. Nie jesteś taki bystry jak ci sie wydaje "Beckenbauer".


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 26 września 2021, 11:33

Szwamb pisze:
26 września 2021, 11:26
Beckenbauer Sn pisze:
25 września 2021, 20:16
Małym pocieszeniem kibiców męskiego zespołu, druga runda kobiecego Pucharu Niemiec, zakończyła się dewastacją SV 07 Elversberg przez Bayern Monachium, rezultatem 6:0 🤣

Zdobywczyniami bramek zostały następująco : 10' ⚽️ Jovana Damnjanović, 11' ⚽️ Maximiliane Rall, 32' ⚽️ Carina Wenninger, 37' ⚽️ oraz 57' ⚽️ Jovana Damnjanović i kończąc odstrzał 🥒, w 83' ⚽️ Sarah Zadrazil.

Panowie powinniście się wstydzić wczorajszego piachu. Czas zacząć trenować z kobietami, bo najwidoczniej sporo wam do nich brakuje :ok:

🎉 Prost ! 🍻🥨

💖 Mia San Mia 🔴⬜️🔷
Czy ktoś może temu trollowi i prowokatorowi dać co najmniej ostrzeżenie? Nie dość, że spamuje nam tu informacjami o jakimś niemieckim klubie (spoko, da się jeszcze obronić) to ciągle szuka zaczepki (nie da się obronić- piję do "panowie powinniście się...").

-----

Żeńskiej piłki nożnej nie oglądam, bo po prostu prezentuje za słaby (jeszcze) poziom. Dlatego też nie oglądam ekstraklasy tylko serie a, czy nie oglądam pół-amatorskich operetek tylko chodzę do opery.
Moim zboczeniem jest Juventus, którego obiektywnie nie da się oglądać (miłość)- rozumiem, że ktoś może być zboczony na pkcie żeńskiej piłki, można tym też epatować, ale po co PROWOKOWAĆ I TROLLOWAĆ?

Czytam wątek od początku. Nie jesteś taki bystry jak ci sie wydaje "Beckenbauer".
Pisałem w kontekście słabego występu męskiego Bayernu i nie szukam tu prowokacji. Zdałeś może mature, bo ja np. zdałem, więc czytaj ze zrozumieniem :P
Ostatnio zmieniony 26 września 2021, 11:48 przez Beckenbauer Sn, łącznie zmieniany 1 raz.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 26 września 2021, 11:46

Wiem w jakim kontekście pisałeś prowokatorze. Koniec z mojej strony.


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 26 września 2021, 11:51

Szwamb pisze:
26 września 2021, 11:46
Wiem w jakim kontekście pisałeś prowokatorze. Koniec z mojej strony.
Znasz takie pojęcie jak "wolność wypowiedzi", bo moim zdaniem bezsensownie szukasz powodu, żeby mi nałożyć sankcję ... Spoko, zgłaszaj se :P


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2021, 15:54

10. Kolejka Frauen-Bundesligi

Przez kobiecy Bayer Leverkusen przeszło bawarskie 🌪️
Czerwone Panie dokonały destrukcji rywalek, 7:1 🎉 :punish:
Oby tylko męska ekipa, nie zniszczyła mojego bardzo dobrego poczucia humoru ...

Od samego początku, narzuciły swój styl gry, regularnie wchodząc im jak 🔪 w 🧈. Farmaceutki zdobyły jedynie bramkę na otarcie 😥

Dla Monachijek, bramki zdobyły następująco : 5' ⚽ Linda Dallmann, 13' ⚽ Lea Schüller, 24' ⚽ Maximiliane Rall, 26' ⚽ 😘 Giulia Gwinn, 29' ⚽⚽ Doppelpacka - Lea Schüller, 62' ⚽ Viviane Asseyi. Kończąc odstrzał🦆 , swojego doublestrik'a wpakowała w 64' ⚽⚽ Maximiliane Rall.

Naturalnie, Leverl0serk0m, życzymy miłego powrotu z buta i zapraszamy do nas ponownie 🤣

💖 Mia San Mia 🔴⬜🔷


ODPOWIEDZ