Serie A - Sezon 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2022, 22:09

Sorek21 pisze:
12 kwietnia 2022, 22:03
MRN pisze:
12 kwietnia 2022, 15:15
inter gra jak równy z równy z Liverpoolem ? :laugh2:
Tylko dlatego, że Liverpool zapewnił sobie awans w pierwszym meczu i w drugim grał na pół gwizdka ale jak takie zakłamywanie rzeczywistości powoduje radochę to ok...
Gdyby Liverpool musiał wygrać w tym meczu np 2-0 to spokojnie by to zrobił ale nie musiał więc mieliśmy wynik jaki mieliśmy.
:prochno: :prochno: :prochno:

Czyli przegrał jedną bramką, czyli pół godziny jedna akcja groziła wyrównaniem stanu rywalizacji, ale Liverpool 'nie musiał' i dlatego nie strzelił. Inaczej mógł by strzelić dwie. Też nie lubię Interu, ale takie farmazony to już przekraczają granicę pojmowania. :|


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2022, 16:21

Araby mogą niedługo zawitać do Włoch.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2022, 16:33 przez woe, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2022, 16:58

Ambasada Bahrajnu oficjalnie potwierdza. Investcorp negocjuje zakup AC Milan
Kilka dni po doniesieniach medialnych, mamy pierwsze oficjalne potwierdzenie. Na zweryfikowanym profilu twitterowym ambasady Bahraju w Wielkiej Brytanii możemy przeczytać, że Investcorp prowadzi rozmowy w celu zakupu AC Milan. Oto treść wpisu: "Bahrajński Investcorp rozpoczął negocjacje na wyłączność odnośnie zakupu włoskiego klubu AC Milan za 1,1 miliarda dolarów. Investcorp został założony w 1982 roku. Zarządza aktywami o wartości ponad 42 miliardów dolarów na całym świecie".

Nie jest to wymarzony właściciel, ale dzisiejszy futbol wymaga takich nakładów finansowych żeby się liczyć, że może wyjdzie to na plus? Szkoda bo Eliot obrał fajna drogę i miałem nadzieje że zostaną na dłużej z Milanem.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2022, 21:33

Europa zdycha totalnie...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2022, 14:48

Sila Spokoju pisze:
18 kwietnia 2022, 21:33
Europa zdycha totalnie...
Zdechła trochę temu, po prostu ostatnio już mniej intensywnie pudruje się trupa.

PS Po 37. kolejce będziemy w grze o 4te miejsce, podobnie jak Fiorentina, Lazio i Roma.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2022, 16:35

To jak, Haaland czy Mbappe w Milanie? A może Harry Kane?



Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2022, 16:44

Za te 300mln nie kupią przecież jednego zawodnika tylko pewnie z 4-5. Jak widać zmiany w FFP już przynoszą efekty i świeży dopływ kasy dla klubów. Na razie jednego ale przecież o to chodzi bo dzięki temu zażegna się kryzys pocovidowy ;)

Dla Serie A to raczej dobrze. Już Inter z przeciętnymi finansami pokazał nam jak bardzo potrzebny był nam ktoś z kasą by pokazać jak słabo jesteśmy zarządzanym klubem więc Milan teraz będzie miał okazję zrobić to jeszcze dobitniej. Kto wie może nawet zatrudnią kiedy Pepa, Kloppa czy innego trenera z wizją i pokażą AA, że można grać piknie i wygrywać.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2022, 07:59

Na razie wczoraj brutalnie pękł im balonik, który tak ochoczo pompowali, według Milanistów Copa Italia oraz scudetto ich ale muszą zredukować plany.


Obrazek
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 11:53

MRN pisze:
20 kwietnia 2022, 07:59
Na razie wczoraj brutalnie pękł im balonik, który tak ochoczo pompowali, według Milanistów Copa Italia oraz scudetto ich ale muszą zredukować plany.
Milan był w pół finale PW i na 5 kolejek przed końcem sezonu liderem w lidze i to jest po pompowanie balonika? Za rogiem widać już linie mety.. Nic dziwnego że większość kibiców zaczęła marzyć bo tak blisko trofeów Milan nie był od 10 lat, ale Inter niestety nas brutalnie zweryfikował, wyszła krótka ławka i mnóstwo braków na 10tce, prawym skrzydle itd można wymieniać. Może uda się w lidze, nie to trudno i tak Pioli rzeźbi już ponad stan.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 12:12

ForzaMilan!!! pisze:
22 kwietnia 2022, 11:53
MRN pisze:
20 kwietnia 2022, 07:59
Na razie wczoraj brutalnie pękł im balonik, który tak ochoczo pompowali, według Milanistów Copa Italia oraz scudetto ich ale muszą zredukować plany.
Milan był w pół finale PW i na 5 kolejek przed końcem sezonu liderem w lidze i to jest po pompowanie balonika? Za rogiem widać już linie mety.. Nic dziwnego że większość kibiców zaczęła marzyć bo tak blisko trofeów Milan nie był od 10 lat, ale Inter niestety nas brutalnie zweryfikował, wyszła krótka ławka i mnóstwo braków na 10tce, prawym skrzydle itd można wymieniać. Może uda się w lidze, nie to trudno i tak Pioli rzeźbi już ponad stan.
W zadnym wypadku nie odbieram Milanista szansy na Scudetto. Ba! Uwazam, ze to ciagle dosc realny scenariusz. Natomiast na stronach Milanu od dluzszego juz czasu mozna bylo zauwazyc cos na wzor pompowania balonika przez czesc sympatykow. Z drugiej strony, takie prawo kibica wiec generalnie nie oceniam, choc na koniec jest w tym troche smiechu (mowie tak ogolnie).

Prawda jest jednak taka, ze Pioli z potencjalem, ktorym dysponuje osiąga wyniki swietne, zwlaszcza biorac pod uwage cala jego kadencje. Jesli zdobedzie Mistrzostwo to z mojej strony (pewnie i nie tylko) ogromny szacunek dla chlopa. Tym samym uwazam, ze Inter w takiej sytuacji po prostu sfrajerzylby niemilosiernie.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 14:38

@Forza, tak ale to co już się tam u Was wyczytywało to ludzkie pojęcie przechodziło. Brak pokory lekceważący stosunek do innych drużyn i obraza gorsza jak na fcinter. W pewnym momencie zacząłem zastanawiać się co jest ważniejsze - scudetto i CI dla Was czy to aby Juve nie zakwalifikowało się do top 4 ? Scudetto jeszcze nie jest rozstrzygnięte ale Milan ma najgorszy terminarz a inter dostał od Juve butlę z tlenem po której nabrał wigoru więc chyba już szansy nie zaprzepaści.


Obrazek
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 21:25

MRN pisze:
22 kwietnia 2022, 14:38
@Forza, tak ale to co już się tam u Was wyczytywało to ludzkie pojęcie przechodziło. Brak pokory lekceważący stosunek do innych drużyn i obraza gorsza jak na fcinter. W pewnym momencie zacząłem zastanawiać się co jest ważniejsze - scudetto i CI dla Was czy to aby Juve nie zakwalifikowało się do top 4 ? Scudetto jeszcze nie jest rozstrzygnięte ale Milan ma najgorszy terminarz a inter dostał od Juve butlę z tlenem po której nabrał wigoru więc chyba już szansy nie zaprzepaści.
Nie no szanujmy się, gorzej niż na stronach Interu nie jest nigdzie 😉 tam kwiatki typu "HB, Aniol, wujek" kręcą karuzela nienawiści i plucia 24h na dobę.. I to jest fakt i mogę tutaj zacytowac z ich strony coś z ostatnich 24h.
No cóż a to co wypisują niektórzy kibice Milanu to przy takiej dużej społeczności jakaś część to muszą też i być <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak wszędzie.. Ja mówię tylko sam za siebie, a że ktoś Juve życzy braku awnsu na stronie Milanu to musi dalej bolec dupa po serii 9ciu mistrzostw.. Ja bym tego tak nie brał do siebie.. Juve z włoskich klubów jest ekonomicznie najbardziej stabilne i jakas obawa jest ze szybko mogą się odbudować, może niektórzy w tym braku awansu widzą jakąś szanse na dalsze stagnację Juve? Nw..


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2022, 23:23

ForzaMilan!!! pisze:
22 kwietnia 2022, 21:25
MRN pisze:
22 kwietnia 2022, 14:38
@Forza, tak ale to co już się tam u Was wyczytywało to ludzkie pojęcie przechodziło. Brak pokory lekceważący stosunek do innych drużyn i obraza gorsza jak na fcinter. W pewnym momencie zacząłem zastanawiać się co jest ważniejsze - scudetto i CI dla Was czy to aby Juve nie zakwalifikowało się do top 4 ? Scudetto jeszcze nie jest rozstrzygnięte ale Milan ma najgorszy terminarz a inter dostał od Juve butlę z tlenem po której nabrał wigoru więc chyba już szansy nie zaprzepaści.
Nie no szanujmy się, gorzej niż na stronach Interu nie jest nigdzie 😉 tam kwiatki typu "HB, Aniol, wujek" kręcą karuzela nienawiści i plucia 24h na dobę.. I to jest fakt i mogę tutaj zacytowac z ich strony coś z ostatnich 24h.
No cóż a to co wypisują niektórzy kibice Milanu to przy takiej dużej społeczności jakaś część to muszą też i być <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak wszędzie.. Ja mówię tylko sam za siebie, a że ktoś Juve życzy braku awnsu na stronie Milanu to musi dalej bolec <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po serii 9ciu mistrzostw.. Ja bym tego tak nie brał do siebie.. Juve z włoskich klubów jest ekonomicznie najbardziej stabilne i jakas obawa jest ze szybko mogą się odbudować, może niektórzy w tym braku awansu widzą jakąś szanse na dalsze stagnację Juve? Nw..
Standardow moderacji i zaklamania na acm.com.pl chyba zadna inna stronka kibicowska nie przebije akurat.


Twitter: @K_Kamciu
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2022, 12:07

Kamciu pisze:
22 kwietnia 2022, 23:23
ForzaMilan!!! pisze:
22 kwietnia 2022, 21:25
MRN pisze:
22 kwietnia 2022, 14:38
@Forza, tak ale to co już się tam u Was wyczytywało to ludzkie pojęcie przechodziło. Brak pokory lekceważący stosunek do innych drużyn i obraza gorsza jak na fcinter. W pewnym momencie zacząłem zastanawiać się co jest ważniejsze - scudetto i CI dla Was czy to aby Juve nie zakwalifikowało się do top 4 ? Scudetto jeszcze nie jest rozstrzygnięte ale Milan ma najgorszy terminarz a inter dostał od Juve butlę z tlenem po której nabrał wigoru więc chyba już szansy nie zaprzepaści.
Nie no szanujmy się, gorzej niż na stronach Interu nie jest nigdzie 😉 tam kwiatki typu "HB, Aniol, wujek" kręcą karuzela nienawiści i plucia 24h na dobę.. I to jest fakt i mogę tutaj zacytowac z ich strony coś z ostatnich 24h.
No cóż a to co wypisują niektórzy kibice Milanu to przy takiej dużej społeczności jakaś część to muszą też i być <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak wszędzie.. Ja mówię tylko sam za siebie, a że ktoś Juve życzy braku awnsu na stronie Milanu to musi dalej bolec <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po serii 9ciu mistrzostw.. Ja bym tego tak nie brał do siebie.. Juve z włoskich klubów jest ekonomicznie najbardziej stabilne i jakas obawa jest ze szybko mogą się odbudować, może niektórzy w tym braku awansu widzą jakąś szanse na dalsze stagnację Juve? Nw..
Standardow moderacji i zaklamania na acm.com.pl chyba zadna inna stronka kibicowska nie przebije akurat.

Kamciu tak to sobie kamyczek możemy przerzucać do ogródka w nieskończoność :)
Przydałoby się właśnie takie forum dla kibiców całego calcio gdzie byłaby taka moderacja niezależna, połączona z kibiców (Milanu, Interu, Juve) dla osób co lubią dyskusje na poziomie i po prostu temat włoskiej piłkii każdy przejaw jakiegos buractwa ban żeby oddzielić normalnych kibiców od trolli i git.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2022, 14:30

Kiedyś tak było na Serie A ale tam już nikt się nie udziela.


Obrazek
ODPOWIEDZ