Serie A - Sezon 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2022, 21:45

Maly pisze:
25 kwietnia 2022, 20:41
Nicram_93 pisze:
25 kwietnia 2022, 18:39
Czy napastnik miał szanse na dojście czy nie, to dla mnie nie ma żadnego znaczenia.
Ale dla przepisów ma, dzięki temu można odróżnić realną szanse na zdobycie bramki (DOGSO) od korzystnej sytuacji (SPA). To co wypisujecie to zwykłe kibicowskie dyrdymały i aż przykro, że nawet link podrzucony z wyjaśnieniem sędziego nie powoduje u was żadnej refleksji co do zagrań bramkarzy poza polem karnym.
To, że są takie przepisy nie znaczy, że są "mądre". Niestety piłka idzie w bardzo złym kierunku jeśli chodzi o przepisy sędziowskie. Coraz więcej sytuacji do interpretacji. Dawniej też bywało wiele kontrowersji, ale w wielu wypadkach tak jak tu była jasność. Czerwona kartka i tyle. Podobnie dzisiaj z zagraniami ręką w polu karnym. Dawniej jeśli nie była "przy ciele", to była ręka. Dzisiaj już nie, bo może był rykoszet najpierw, albo coś tam, byle więcej kombinacji. Chore... Ręka jest ręką. Jeśli ktoś to popiera, ma do tego prawo, dla mnie to idzie w bardzo złym kierunku. Byle sędziowie mieli więcej pola do bronienia się ze swych kontrowersyjnych decyzji.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2022, 22:17

A to już inna kwestia, ze niektóre przepisy są chore. Chociażby zagranie niebezpieczne bez kontaktu z rywalem żółta, kopnięcie w głowę także żółta. Jak chociażby ostatni mecz z Interem. Niestety ale część przepisów jest pisana bardzo naokoło, by sędzia miał duże pole do interpretacji a inne zer-jedynkowe, jak chociażby te przepis z odbiciem od ręki i brakiem gola jak ostatnio Rabiot.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2022, 22:56

@Nicram_93: DOGSO i SPA było już wieki temu, po prostu nie odnotowałeś tego przez niemal 30 lat swojego życia (jeśli 93 to rok urodzenia) i dalej żyjesz w świecie przepisów z orlika. Pocieszę cię, że nie jesteś jedyny ale wierz mi - to marne pocieszenie.

Mi też nie podobają się niektóre przepisy czy interpretacja konkretnych zagrań ale to tylko moje zdanie a przepis jest przepis.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 07:26

@ForzaMilan!!!
Ale mnie nie chodzi o Ciebie, serio. Jesteś jednym z tych, którzy wchodzą tutaj i nie piszą w tonie jak jakiś vvujek czy miszcz od Was, który plują jadem na nasz klub, na naszej stronie. W takim przypadku i ja nie mam powodu aby do Ciebie odnosić się z buractwem. Zresztą, Milanu nie muszę lubić ale szanuję ten klub ze względu na historię a ja wychowałem się w czasach kiedy w Juve oraz Milanie grały gwiazdy światowego formatu. inter to dla mnie nie klub tylko twór, którego szczerze nienawidzę i gardzę nim, podklub przez który wszystko co najgorsze spotkało Juve i w ogóle włoski futbol.
A to co napisałem wcześniej to taka ciekawostka, dość zabawna...kibice innych klubów uważają, że jak wypadniemy poza top 4 to będziemy przez lata bujać się w okolicach 7 miejsca ponownie ale te czasy nie wrócą, lepiej skupić się na sobie i na swoim klubie. Nie jestem uprzedzony do kibiców innych klubów na tej stronie ale w ostatnich czasach poza @kamciem ze strony interu same melepety tutaj się udzielały dlatego jednemu z nich nawet nie odpowiadam i ignoruję go, jeżeli sam nie zechcę zobaczyć co napisał to tego nawet nie widzę bo mam zablokowane jego posty.


Obrazek
miszcz_ACM

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2005
Posty: 34
Rejestracja: 25 października 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 14:58

MRN pisze:
26 kwietnia 2022, 07:26
@ForzaMilan!!!
Ale mnie nie chodzi o Ciebie, serio. Jesteś jednym z tych, którzy wchodzą tutaj i nie piszą w tonie jak jakiś vvujek czy miszcz od Was, który plują jadem na nasz klub, na naszej stronie. W
Cześć MRN Alessandro. Aż sobie przypomniałem stary login i hasło. Wszedłem w profil i... ostatnia wizyta i posty w 2018. W sumie 18 sztuk. W żadnym nie ma ataku na Ciebie czy Juventus. O co Ci chodzi?
Rozumiem że masz problem ze mną, bo różne rzeczy pisałem i pisze na stronach Milanu (dwóch w zasadzie tylko) i nigdy ich nie ukrywałem, ale wytykasz mi teraz ataki na Twoim podwórku. Moja antypatia jest oczywista. Banter, śmieszki, żarty, przytyki najczęściej zamierzone. Ale nie robię tego u Ciebie i nigdy nie robiłem. Nie będę się bawił jak pewien fałszywy typ, udający obiektywnego i ukrywającego swoje intencje. Myśli, że jest cwaniak i będzie robił w całym internecie z ludzi idiotów. W zasadzie dlatego zajrzałem tutaj pierwszy raz od dawna, by zobaczyć czy tutaj też płacze na niesprawiedliwą opresję :)
Nie ma sensu zaśmiecać tego czy innego forum rywala swoimi wypocinami, kiedy nie są mile widziane. Punkt widzenia Milanisty nie pokryje się z Waszym. Już dawno doszedłem do tego wniosku. Po co na siłę udawać przyjaciół i obiektywność. Nie jestem nim i nie będę do końca obiektywny. Proste.
Porównujesz mnie też do jakiejś ameby umysłowej, nie potrafiącej dodawać 2 do 2 i trollującej na wszystkich stronach. Trochę krzywdzące, ale przeboleje, bo nie takie rzeczy już czytałem z Twojej czy innej strony :) Nie potrzebuje walidacji w zasadzie od nikogo. Mógłbyś jedynie akuratniejsze obelgi stosować :)

Ale skoro już tu jestem to odniosę się ten jeden raz do tematu
MRN pisze:
26 kwietnia 2022, 07:26

A to co napisałem wcześniej to taka ciekawostka, dość zabawna...kibice innych klubów uważają, że jak wypadniemy poza top 4 to będziemy przez lata bujać się w okolicach 7 miejsca ponownie ale te czasy nie wrócą
Zgadzam się i tak też chyba nawet kiedyś u nas na forum napisałem. Juve to zbyt potężna firma by jeden tragiczny sezon ich położył. To nie Inter, który w zasadzie od dwóch sezonów stoi na glinianych nogach i jako niewypłacalny i bliski bankructwa klub zdobywa scudetto, co do dziś mnie zastanawia mocno.

Zgadzam się też niestety, że wielu kibiców Milanu miało z dziwnego powodu ogromną potrzebę zobaczenia Juve poza top4. Nie zasmuciłoby mnie to nigdy, to oczywiste. Ale nie rozumiem tak niezdrowej potrzeby. Przede wszystkim Milan i przede wszystkim szkoda, że Roma nie odebrała punktu Interowi. Poza tym nie widziałem już od jakiegoś czasu szansy na to, więc tym bardziej nie rozumiem po co kibic Milanu miałby sobie tym zaprzątać głowę, na finiszu walki o scudetto. :think: Sporo gorzkich słów zresztą już skierowałem w tym sezonie do wielu kibiców Milanu. Część z nich nie zasługuje na sukces drużyny Pioliego oraz projektu Maldiniego, Gazidisa i Massary. Jeżeli dobrze pamiętam, w momencie transferu Vlahovicia skazywali oni nas na spadek za Juventus :) Gdzieś na 5-7 miejsce.

A co do Interu to już w ogóle można zrobić mema ze zbiciem piony. Liga nie straciłaby nic gdyby ten klub ze swoimi kibicami przestał istnieć. Kiedyś uważałem inaczej, ale każdy może zmienić zdanie :P

Pozdrawiam. Co złego to nie ja, przynajmniej tutaj :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 16:16

A witam Cię serdecznie. Fakt, sprawdziłem i zagalopowałem się gdyż wrzuciłem Cię do jednego wora z innymi z racji tego, że plujesz na swoich stronach. Ale u siebie możesz więc zwracam honor i przepraszam bo nie mam z tym problemu i nigdy nie miałem (z przeprosinami rzecz jasna). W tym właśnie rzecz, że skoro idzie się na obcą stronę to po to aby podyskutować a nie wrzucać gówno jak u siebie a tak właśnie robią interiści. Ja też nie będę udawał, że lubię Milan ale już powyżej wspomniałem, że i dlaczego szanuję ten klub w odróżnieniu od interu...jak by nie było to rywalizacja Juve z Milanem to piękne strony historii calcio, piękne zwycięstwa ale i piękne porażki w zupełnie innym stylu niż obecnie. Tak więc raz jeszcze - należą się przeprosiny, u siebie pluj ile wlezie ale przynajmniej tutaj trzymasz fason i to się ceni. Oprócz przeprosin także podziękowanie za ujawnienie się i wyprowadzenie mnie z błędu :ok:
A na marginesie - Twoje wpisy w porównaniu z wpisami na stronie interu to nawet porównywać nie można bo byłoby to obrazą dla Ciebie ;)
No i mimo wszystko, życzę Wam scudetto - terminarz ciężki i mało prawdopodobne ale jeżeli gorsza część Mediolanu jutro zgubi punkty to wszystko będzie zależało od Milanu, który też sporo punktów frajersko stracił z pyrami Serie A.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 16:53

Inter ma aż dwa mecze (finał Coppa Italia i zaległe spotkanie w Serie A z Bologną) do rozegrania więcej niż Milan i w tym upatrywałbym szansy Rossonerich na zdobycie Scudetto. Jednakże, aby zostać mistrzem prawdopodobnie musieliby zwyciężać we wszystkich pozostałych kolejkach, a raczej wątpię w komplet punków Milanu w meczach przeciwko Fiorentinie, Hellasowi, Atalancie i Sassuolo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 17:00

No właśnie, terminarz Milanu jest bardzo ciężki.


Obrazek
miszcz_ACM

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2005
Posty: 34
Rejestracja: 25 października 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 21:44

Nie ma za co przepraszać. Ot tylko warto było wyjaśnić.
Ale przypomniał mi się klasyk z ostatnich tygodni. Nie wiem czy moderacja u Was pozwala, więc daje tylko link :D
https://i.ibb.co/bNxR70y/20220426-195115.jpg

Odnośnie scudetto, to chciałbym mocno wierzyć, ale póki co rozum mówi że niestety Inter. Od początku byli faworytem, choćby nie wiem jak gorszy Inzaghi próbował zaprzeczać że nie. To że mogliśmy być w lepszej pozycji wkurza z wiadomych powodów, o których wszystko już powiedziano. Tu powiem tyle, że tylko Inter, który od 20 lat płacze o rzekomy faul Iuliano na Ronaldo, Inter który szczyci się scudetto przy zielonym stoliku i dzięki przedawnieniu oraz błędom w śledztwie zdominował ligę na kilka lat, tylko taki klub może grać teraz bezczelnie kartą tych ułożonych, co niby nie będą komentować decyzji sędziów. Ciężko zresztą by komentowali, skoro nie tracili żadnych punktów przez nich. Simone w ogóle z nich teraz jest najzabawniejszy. W Lazio uprawiał pieniactwo co kolejkę, płakał o wszystko i to pomimo tego jak wiele karnych z pupki jego klub dostawał. Teraz udaje tego lepszego. Tego co nigdy nie komentuje sędziów.

Wiele się wyjaśni jutro. Jak Bologna się im postawi i urwie punkty, to zacznę mocniej wierzyć. Bez marginesu błędu możemy nie dać rady. A Inter ma na tyle mocną kadrę, że już wszystko mogą do końca wygrać.

Najbardziej jednak zaboli mnie ich druga gwiazdka. Ona już dawno powinna być nasza, jeszcze za Carlo. A tak to w tym wieku zamiast odjechać Interowi, zdobyliśmy tylko 2 razy scudetto. Jakby ta posucha miałaby dłużej trwać, to chyba zacznę rozumieć jak czują się kibice Romy :D Albo Interisci 10 lat bez trofeum. Powody i okoliczności bywały różne, ale już nie przystoi tak długo nie dokładać niczego do gabloty.

Obrazek


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 22:58

@miszcz_ACM
Tlen Interowi podłączył powrót do składu Brozovica (bo bez niego ich pomoc nie istniała) i a jakże wygrana z Juventusem po beznadziejnym występie w ich wykonaniu. Dlatego przewiduję, że jeśli Brozo nie wypadnie z powodu urazu/kartek to niestety Inter obroni Scudetto (aczkolwiek trzymam kciuki za Milan).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Moldar

Interista
Interista
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 27
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 23:39

miszcz_ACM pisze:
26 kwietnia 2022, 21:44
Nie ma za co przepraszać. Ot tylko warto było wyjaśnić.
Ale przypomniał mi się klasyk z ostatnich tygodni. Nie wiem czy moderacja u Was pozwala, więc daje tylko link :D
https://i.ibb.co/bNxR70y/20220426-195115.jpg

Odnośnie scudetto, to chciałbym mocno wierzyć, ale póki co rozum mówi że niestety Inter. Od początku byli faworytem, choćby nie wiem jak gorszy Inzaghi próbował zaprzeczać że nie. To że mogliśmy być w lepszej pozycji wkurza z wiadomych powodów, o których wszystko już powiedziano. Tu powiem tyle, że tylko Inter, który od 20 lat płacze o rzekomy faul Iuliano na Ronaldo, Inter który szczyci się scudetto przy zielonym stoliku i dzięki przedawnieniu oraz błędom w śledztwie zdominował ligę na kilka lat, tylko taki klub może grać teraz bezczelnie kartą tych ułożonych, co niby nie będą komentować decyzji sędziów. Ciężko zresztą by komentowali, skoro nie tracili żadnych punktów przez nich. Simone w ogóle z nich teraz jest najzabawniejszy. W Lazio uprawiał pieniactwo co kolejkę, płakał o wszystko i to pomimo tego jak wiele karnych z pupki jego klub dostawał. Teraz udaje tego lepszego. Tego co nigdy nie komentuje sędziów.

Zaprawdę zabawne masz podejście, nie Inter nie był faworytem, scudetto zawsze jest cennym nabytkiem ale cele były jasne, top 4, zwłaszcza po utracie tak ważnych graczy jak Lukaku czy Hakimi i brakiem konkretnych wzmocnień na ich miejsca. Osobiście sądziłem, że Juventus wróci na tron, ale początek sezonu skreślił ich szanse. Reszty komentować mi się nie chce, bo ewidentnie to zwykle frustracje.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2022, 00:01

@MRN, @miszcz_ACM
Jeszcze sobie pupcie podetrzyjcie Panowie nawzajem i bedzie cacy :laugh:

@miszcz_ACM
Generalnie intryguje mnie kilka spraw. Po pierwsze, czy naprawde mozna miec az tak wielki bol dupy? Po drugie, zamiast pisac i obrazac mnie bezsensownie, podziel sie moze kilkoma argumentami, przytocz cytat potwierdzajacy teze lub nie kompromituj sie, bo to troche wstydliwe - tak mi sie wydaje. Zarzucasz mi dwulicowosc. Ciekawe, ze gdy u Ciebie na forum (a przepraszam, to nie forum, na forum nie odbiera sie wolnosci slowa podpartej merytorycznymi argumentami przedstawionymi w sposob kulturalny) pisalem o slabym Interze, o farsie z nie przyznanym karnym dla Torino w meczu Nerazzurri, o pozytywach w Milanie, a nawet gratulacjami dla Rossonerich - wtedy bylo wszystko w porzadku. Jednak gdy zdanie bylo nieco odmienne, a moje kontrargumenty zaburzaly wizje wiecznie pokrzywdzonego Milanu przez sedziow lub wypowiedz byla w pewien sposob krytyczna co do postawy/gry/transferu Milanu - wtedy identyfikujemy to z prowokacja, dwulicowym Interista i chamem. Wiecej! Dajmu mu bana, usunmy post - przeciez to nasze podworko. Wiec tak, mowie jak jest i jakie tam macie standardy, bo to jest godne najlepszych memow.

A najbardziej bawi mnie jeden z Twoich blyskotliwych tekstow jak to - "Interisci czuja kompleks nizszosci wzgledem Milanistow". Moze wypowiem sie za siebie. Przede wszystkim patrzac na Twoje posty od dluzszego czasu oraz to jak mnie szkalujesz w internecie mam pewne watpliwosci co do zasadnosci Twojej tezy, przemysl to - dobrze wiesz o czym mowie.

Natomiast patrzac bardziej globalnie na Wasza strone oraz glownie userow tych, ktorym przeszkadza moja obecnosc (nie mowie o wszystkich oczywiscie, bo sa tam ogarnieci ludzie), gdzie widza oni niewyobrazalnie wielka prowokacje z mojej strony, radze zastanowic sie nad soba. Ja to widze tak. Pisze i dyskutuje jak tutaj, negatywnie badz pozytywnie na rozne tematy. Owszem, czasami wrzuce delikatna szpileczke miedzy wiersze, jednak z wyczuciem - jestesmy kibicami i mysle, ze to jest dosc normalne (pod warunkiem, ze z umiarem), dodaje kolorytu oraz prowokuje dyskusje(!), co wzbogaca forum. Natomiast u Was spora czesc userow w odpowiedzi na moje zwykle badz niekiedy minimalnie uszczypliwe posty wyzywa mnie lub skarzy sie moderatorom, ze "jestem". To moim zdaniem swiadczy, ze takie osoby:

a) nie maja dystansu i poczucia wartosci
b) frustracja wylewa sie z nich w sposob bardzo brzydki
c) nie potrafia trzymac presji
d) za bardzo przesiakneli tym odrealnionym swiatem, ktory tam tworzycie
e) brakuje im argumentow do dalszej dyskusji

Wiec nie pisz juz prosze wiecej o "kompleksie nizszosci", poniewaz nie brzmi to zbyt wiarygodnie, zwlaszcza z Twojej "klawiatury". Poza tym avatar na stronie Milanu, gdzie prezentujesz Juve w strefie spadkowej wiele o Tobie mowi kolego.

Nie wiem czy Inter zdobedzie Scudetto, ale jesli tak to te dwie gwiazdy beda po prostu pyszne. Jesli zdobedzie je Milan, ja pogratuluje zwyciestwa, a Ty dalej bedziesz zyl swoja nienawiscia.

:facepalm:


Twitter: @K_Kamciu
miszcz_ACM

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2005
Posty: 34
Rejestracja: 25 października 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2022, 09:28

Moldar pisze:
26 kwietnia 2022, 23:39



Zaprawdę zabawne masz podejście, nie Inter nie był faworytem, scudetto zawsze jest cennym nabytkiem ale cele były jasne, top 4,
To zabawne, owszem. Bo ja myślałem, że faworytem jest ten kto ma najlepszą kadrę, najbadziej kompletną na wszystkich pozycjach i jednocześnie broni tytułu :)

Wobec tego że są tu Juventini i Interiści, mam pytanie. Kto był tym faworytem? Bo wychodzi na to, że miedzy sobą przerzucacie to gąrące jajko od początku sezonu. Max Allegri wzbraniał się przed tym scudetto wręcz widowiskowo :P
A na Milan nikt nie stawiał. Ani eksperci, ani kibice. Tylko Ibra coś tam gadał i Sacchi, ale tego ostatniego to biorą teraz tak na poważnie jak Cassano chyba.


Kamciu,

Nie widzę sensu dyskutowania z tobą, ale co mi tam. Napisze kilka rzeczy specjalnie dla ciebie.
Po pierwsze, nie masz czystych intencji i twoim celem nie jest dyskusja w dobrej wierze. Możesz udawać, że jest inaczej, ale ja swoje wiem. Myślisz że jesteś cwany, ale tak ci się tylko wydaje. Myślisz, że ty jesteś tylko obiektywny, rzetelny, a każdy kto się nie zgadza lub mu się nie podobasz, to masz dla niego całą listę. Nie jestem jedynym, który ma takie zdanie. Swoim zachowaniem od tego czasu tylko ich utwierdzasz.
Po drugie, pokazujesz w tym momencie naocznie swoją dwulicowość, a to bez sensu teraz odpowiadać na twoje zaczepki. Odwrócisz kota ogonem cokolwiek bym nie napisał teraz. Takie taplanie się nie jest dla mnie. Już jeden z waszych na naszym forum trolluje do upadłego w ten sposób. Ewidentnie mierzysz też innych swoją miarą. Piszesz o niewytrzymywaniu presji, frustracji, nienawiści. Ja tego nie czuje, ale ty po tym jak wielu stwierdziło ze wcale nie jesteś taki fajny, to i owszem.
Po trzecie, nie ogarniasz tego, że między samymi Milanistami i Juventinami na stronach chodzą dużo cięższego kalibru obelgi. Ty teraz płaczesz, bo cię nazwałem fałszywym. Przebolej to i tyle. MRN i ja przez lata obrzucaliśmy się większym błotem niż najgorsi politycy w naszym parlamencie. Jeżeli się ludzie mylą (w tym ja), to takimi odpowiedziami nie przekonasz ich do zmiany zdania.
Po czwarte, Ewidentnie boli cię, że nie wszyscy cię klepali i dawali lajki. Ci co tak robili to ci "ogarnięci". Dla reszty bez wyjątku masz tę swoją piękna listę od a do e.

Mogę ci dać radę, byś zaczął się oswajać z tym, że ludzie będą cię atakować. Zwłaszcza gdy z nieczystymi intencjami idziesz na piłkarskie forum największego rywala. :facepalm: Nawet jeżeli nie robisz wszystkiego specjalnie, nawet jeżeli ja się mylę , jestem odrealniony, jestem kretynem, frustratem pełnym nienawiści. To musisz mieć twardą dupę i pewne ataki po prostu przeboleć. Inaczej robisz sobie problem sam sobie.
A dlaczego tak cię zabolało jedno sformułowanie "fałszywy i dwulicowy typ" które uznałeś za wielką obrazę - to musisz sobie sam odpowiedzieć na to pytanie, dla własnego dobra.

Jak nie będziesz miał nic ciekawego do dodania, to ja odpowiadać nie będę. Chciałbym tylko na koniec jeszcze ci dać znać, że ja żadnym moderatorem nigdzie nie jestem. Więc płacz swój kieruj gdzie indziej.
Pozdrawiam. Przepraszam za zaśmiecenie wątku na nie swoim forum.

PS. Wiesz skąd był ten avatar o który się tak bohatersko przyczepiłeś? Zauważyłem podobny na waszym forum, z tabelą z 2017 czy 2019, nie pamiętam który trener był z Milanem przez chwilę na 18 miejscu. Na początku sezonu tak mi tam Juve pasowało bardzo, że się wami zainspirowałem :) Już twój kolega mi przypomniał bym zmienił i to zrobiłem, bo dawno przestało to być zabawne. Tylko na com.pl wisiał długo, bo nie zwracam uwagi na tamtejsze obrazki. Na bieżąco dyskutuje na acm.pl, jakbyś chciał wpaść to zapraszamy :P Chyba że już tam jesteś pod innym nickiem :D
PS2. Nie jesteśmy kolegami.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2022, 10:08

Powiedzielismy swoje i na tym poprzestanmy, bo to faktycznie nie ma wiekszego sensu. Interpretujesz wszystko pod swoja narracje, ktora probujesz mnie oczernic, zamiast wytknac moje argumenty. Nie bede sie kopal z koniem, bo ewidentnie nie zdajesz sobie sprawy (lub nie chcesz) w czym rzecz.

Szkoda, ze nie podales zadnego cytatu lub przykladu tego jak ja kogos obrzucam blotem, bo sie ze mna nie zgadza - to wiele mowi. Zawsze staram sie podjac dyskusje w takim przypadku. Byc moze czasami z lekka uszczypliwoscia - okay - jednak bez przesady.

A na acm oczywiscie wroce jesli bede mial cos do powiedzenia, nie patrzac na tych wszystkich placzkow, zafiksowanych na swojej strefie komfortu ze zdaniem o pokrzywdzonym wiecznie Milanie. Natomiast nie jestem szczurem by sie ukrywac.

Kiedy zwracasz sie do kogos bezposrednio, warto pisac z duzej litery, zwroc na to uwage nastepnym razem.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2022, 10:18 przez Kamciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Twitter: @K_Kamciu
miszcz_ACM

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2005
Posty: 34
Rejestracja: 25 października 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2022, 10:16

Kamciu pisze:
27 kwietnia 2022, 10:08
Natomiast nie jestem szczurem by sie ukrywac.
Tak trzymaj :ok: Rób swoje, nie przejmuje się tym co jakiś Miszcz pisze :D Akurat w tym przypadku wykazujesz poziom, nie to co niektórzy twoi koledzy po szalu, co się ukrywają na naszych stronach :)

To wracamy do batalii o scudetto. Co do dzisiejszego meczu. Obawiam się czy ten mecz nie za mocno wpłynie na naszych. Jak kiedyś mecz Juve i Interu na Napoli. Oby Pioli trzymał ich tam mocno na ziemi. Jak Bologna odbierze Interowi punkty, to trzeba włączyć tryb 500% po scudetto. Nie ma innej opcji.
Jeżeli Inter wygra, to niestety autostrada do scudetto jest ich. Są mocni i mogą spokojnie ogolić na fali entuzjazmu wszystkich do końca sezonu, nawet Juve w finale.


ODPOWIEDZ