Serie A - Sezon 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dominikowaty

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2014
Posty: 204
Rejestracja: 06 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2022, 12:57

Maly pisze:
20 grudnia 2021, 11:56
Po tej serii styczniowej gdzie ugramy max 2 punkty oraz przegramy SCI powinna pójść dymisja ale niestety można się tylko domyślać, że nic się nie stanie bo to po prostu dlatego, że mamy młodych zawodników, którzy nie potrafią właściwie odczytywać momentów meczu i trzeba nad nimi spokojnie popracować 4 lata by się tego nauczyli.

Można zdobyć jeszcze 60pkt, czyli żeby wyrównać wynik Pirlo możemy stracić jeszcze tylko 13. Ponad połowę z tego pewnie stracimy do końca stycznia bo przecież z taką grą nie da się ich nie stracić. Wygrane zamazują obraz nędzy jaką prezentuje ekipa dowodzona przez Allegriego. Po remisach i porażkach nikt nie mówi, że pechowo, że sędzia wydrukował albo że rywal miał jedną okazję i strzelił gola z niczego. Tracimy punkty bo jesteśmy po prostu słabi a jesteśmy słabi trenerem i wizją gry.

Można wygrać jak Roma z Atalantą 4-1 ale to taki wypadek przy pracy. 28% posiadania piłki, 0-10 w rzutach rożnych i niemal 100% skuteczność strzałów celnych ale to się zdarza od święta, jak nasza wygrana z Chelsea. Na dłuższą metę weryfikują taką piłkę i lepsi i słabsi.
Juventus Allegriego zrobił już w styczniu 4 punkty. Usuń konto xD


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2022, 14:11

Jeśli ty najpierw usuniesz i konto i całego TT bo miało się te mecze spokojniej oglądać ;)

A poza tym 3 punkty zdobył jego asystent, Maks na ławce by ich zacalmował z Romą przy 3-2 ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dominikowaty

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2014
Posty: 204
Rejestracja: 06 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 12:51

Maly pisze:
12 stycznia 2022, 14:11
Jeśli ty najpierw usuniesz i konto i całego TT bo miało się te mecze spokojniej oglądać ;)

A poza tym 3 punkty zdobył jego asystent, Maks na ławce by ich zacalmował z Romą przy 3-2 ;)
To w końcu te punkty zdobywa Allegri czy Juventus? Bo nie czaję, jak Juventus wygrywa, to zasługa wszystkich innych poza Allegrim, a jak przegrywa, to tylko wina Maxa.

Juventus miał zrobić 2 punkty w całym styczniu, a po dwóch meczach z silnymi ekipami ma już 4, tyle.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 13:21

Całym styczniu? A gdzie tak napisałem? Kontynuowałem wypowiedź wyżej, że mamy 3 mecze z rywalami z górnej półki - Napoli, Romą i Milanem.

Mamy 4pkt więc moje przewidywania się nie sprawdzą i to tyle. O wiele się nie pomyliłem patrząc na to jak wyglądał mecz z Romą a nawet wspomniałem coś o takich wygranych w ostatnim akapicie - czasem się po prostu zdarzają.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 13:43

Maly pisze:
12 stycznia 2022, 14:11
Jeśli ty najpierw usuniesz i konto i całego TT bo miało się te mecze spokojniej oglądać ;)

A poza tym 3 punkty zdobył jego asystent, Maks na ławce by ich zacalmował z Romą przy 3-2 ;)
W takim razie jeżeli w następnych meczach z Allegrim przy linii Juve zdobędzie przynajmniej 2 pkt to skasuj konto kosmito i przestaniesz wypisywać tu tego typu kocopoły.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 13:51

Ale w jakich następnych meczach? Z Udinese? ;) Dlaczego w ogóle mam kasować konto? Bo jakiś troll bez własnego zdania tak powiedział?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 14:15

W sumie nie musisz, dostarczasz mi dość dużo rozrywki wypisując brednie na tym forum.

Racja, żadne następne mecze nie są potrzebne. Miały być 2 pkt, są 4 pkt. Jak zwykle wyszedłeś na klauna i standardowo odwracasz kota ogonem. Z Superpucharem przypadkiem trafiłeś, tu Ci trzeba przyznać rację. I nawet gdyby Sandro nie odwalił takiego numeru jak w meczu to te mentalne miernoty zapewne zawaliłyby karne.

PS. minęło już trochę czasu od wywiadu z Chiellinim. Jeszcze go nie zacytowałeś w temacie o CR7, po innych to byłeś pierwszy do pisania kocopołów. Dlaczego?


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 14:35

Farta miałem z Interem? To Juve miało farta z Romą ;) Brak Allegriego na ławce, przegrywanie już 3-1, obroniony karny w końcówce i 4 strzelone gole przy xG na poziomie 1.45 - ograliśmy Romanistów bez mydła, farta w tym nie było wcale ;)

I nie odwracam żadnego kota, przecież napisałem, że są 4 pkt i moje przewidywania się nie sprawdziły, zdarza się. Jakby było inaczej to na bookach dorobiłbym się już majątku.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2022, 20:57



Obrazek
dominikowaty

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2014
Posty: 204
Rejestracja: 06 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 18:59

Maly pisze:
20 grudnia 2021, 11:56
Po tej serii styczniowej gdzie ugramy max 2 punkty oraz przegramy SCI powinna pójść dymisja ale niestety można się tylko domyślać, że nic się nie stanie bo to po prostu dlatego, że mamy młodych zawodników, którzy nie potrafią właściwie odczytywać momentów meczu i trzeba nad nimi spokojnie popracować 4 lata by się tego nauczyli.

Można zdobyć jeszcze 60pkt, czyli żeby wyrównać wynik Pirlo możemy stracić jeszcze tylko 13. Ponad połowę z tego pewnie stracimy do końca stycznia bo przecież z taką grą nie da się ich nie stracić. Wygrane zamazują obraz nędzy jaką prezentuje ekipa dowodzona przez Allegriego. Po remisach i porażkach nikt nie mówi, że pechowo, że sędzia wydrukował albo że rywal miał jedną okazję i strzelił gola z niczego. Tracimy punkty bo jesteśmy po prostu słabi a jesteśmy słabi trenerem i wizją gry.

Można wygrać jak Roma z Atalantą 4-1 ale to taki wypadek przy pracy. 28% posiadania piłki, 0-10 w rzutach rożnych i niemal 100% skuteczność strzałów celnych ale to się zdarza od święta, jak nasza wygrana z Chelsea. Na dłuższą metę weryfikują taką piłkę i lepsi i słabsi.
7 punktów w styczniu*


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 22:32

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego między 23, a 24 kolejką są dwa tygodnie przerwy?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 23:11

Push3k pisze:
16 stycznia 2022, 22:32
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego między 23, a 24 kolejką są dwa tygodnie przerwy?
Mecze el. do MS w Ameryce Pld. bodaj.


Twitter: @K_Kamciu
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2022, 20:44

Wyjazdy do Mediolanu i Bergamo będą absolutnie kluczowe w kontekście walki o LM. Tych meczów po prostu nie możemy przegrać. Co ciekawe, zarówno Milan, jak i Atalanta znacznie lepiej punktują na wyjazdach niż u siebie. Milan w ogóle przeżywa gorszy okres i ma większe braki kadrowe, więc na pewno jest do ogrania. Gdybyśmy tak wygrali i Sarri zatrzymałby w Rzymie Atalantę, to za tydzień wskakujemy na 4. miejsce (Atalanta ma 1 zaległy mecz) i tracimy już tylko 5 pkt. do 2. miejsca. Generalnie ucieczka Interu i spłaszczenie tabeli za nim bardzo prawdopodobne.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2022, 21:50

O, Milan w papę a po wczorajszym meczu Ata-inter podniosły się dyskusje o scudetto :laugh:


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2022, 00:09

Najbliższe 3 kolejki będą niezwykle ważne, w czasie których m.in. takie mecze:
Milan - Juventus
Lazio - Atalanta
Inter - Milan
Atalanta - Juventus
Napoli - Inter

Tu można sporo stracić, ale i sporo zyskać :)


ODPOWIEDZ