Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 18:10

Nie wiem na ile miał wpływ na nazwiska ale na pewno miał wpływ na profil zawodników. To czy Marotta kupił mu plan A czy B czy C to inna sprawa, nie zawsze da się kupić tego co się chce ale to nie zmienia faktu, że kupowali mu co chciał i pod jego taktykę. Sam to przyznał w wywiadzie w tym sezonie, że zarówno teraz jak i w jego pierwszym pobycie cele na mercato były wspólnie ustalane.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 19:29

Maly pisze:
26 listopada 2021, 18:10
Nie wiem na ile miał wpływ na nazwiska ale na pewno miał wpływ na profil zawodników. To czy Marotta kupił mu plan A czy B czy C to inna sprawa, nie zawsze da się kupić tego co się chce ale to nie zmienia faktu, że kupowali mu co chciał i pod jego taktykę. Sam to przyznał w wywiadzie w tym sezonie, że zarówno teraz jak i w jego pierwszym pobycie cele na mercato były wspólnie ustalane.
A co ma mówić ? :prochno: Wiadomo, że jak sprzedano Viadala to szukano kogoś podobnego a jak nadarzyła się okazja z Khedirą to brali, za Pirlo teoretycznie przyszedł z opóźnieniem Pjanić, za Pogbę nie przyszedł nikt


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 20:32

AdiJuve pisze:
26 listopada 2021, 19:29
Maly pisze:
26 listopada 2021, 18:10
Nie wiem na ile miał wpływ na nazwiska ale na pewno miał wpływ na profil zawodników. To czy Marotta kupił mu plan A czy B czy C to inna sprawa, nie zawsze da się kupić tego co się chce ale to nie zmienia faktu, że kupowali mu co chciał i pod jego taktykę. Sam to przyznał w wywiadzie w tym sezonie, że zarówno teraz jak i w jego pierwszym pobycie cele na mercato były wspólnie ustalane.
A co ma mówić ? :prochno: Wiadomo, że jak sprzedano Viadala to szukano kogoś podobnego a jak nadarzyła się okazja z Khedirą to brali, za Pirlo teoretycznie przyszedł z opóźnieniem Pjanić, za Pogbę nie przyszedł nikt
Biedny smutny Max, który chce grać tiki-takę ze zdominowaniem przeciwnika w posiadaniu piłki i sytuacjach bramkowych - Zły Agnelli mu nie pozwala rozwinąć skrzydeł. I do tego kupił jego synalka MDSa na pewno nie na jego prośbę, na pewno nie było tuzin lepszych (i tańszych) zawodników od niego. :sad

Kilka miesięcy temu już mieliśmy rozmowę na temat tego, ile władzy ma trener odnośnie transferów i ostatecznie i tak do żadnego konsensusu nie doszliśmy, bo nie wiemy jaka jest prawda - a tej się nie dowiemy, bo ani Agnelli ani Allegri nie powiedzą prawdy przed kamerami - takiej prawdy, która mogłaby ugodzić w ich reputację i ich nieomylność w kwestii zarządzania.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 20:43

Dokładnie, była już taka dyskusja ale nie chce mi się szukać. Zastanów się tylko czy gdy Maks wymyślił sobie grę skrzydłami to zarząd nie kupił mu Costy i Bernardeshiego... Jeśli kupił to włóż w końcu między bajki te swoje dyrdymały o braku wpływu na transfery raz na zawsze ;]

Aha, a za Pogbę przybył Pjanic ale Allegri z ofensywnego pomocnika zrobił podawacza do obrońców.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 20:49

Rozgrzany Sturaro pisze:
26 listopada 2021, 20:32
AdiJuve pisze:
26 listopada 2021, 19:29
Maly pisze:
26 listopada 2021, 18:10
Nie wiem na ile miał wpływ na nazwiska ale na pewno miał wpływ na profil zawodników. To czy Marotta kupił mu plan A czy B czy C to inna sprawa, nie zawsze da się kupić tego co się chce ale to nie zmienia faktu, że kupowali mu co chciał i pod jego taktykę. Sam to przyznał w wywiadzie w tym sezonie, że zarówno teraz jak i w jego pierwszym pobycie cele na mercato były wspólnie ustalane.
A co ma mówić ? :prochno: Wiadomo, że jak sprzedano Viadala to szukano kogoś podobnego a jak nadarzyła się okazja z Khedirą to brali, za Pirlo teoretycznie przyszedł z opóźnieniem Pjanić, za Pogbę nie przyszedł nikt
Biedny smutny Max, który chce grać tiki-takę ze zdominowaniem przeciwnika w posiadaniu piłki i sytuacjach bramkowych - Zły Agnelli mu nie pozwala rozwinąć skrzydeł. I do tego kupił jego synalka MDSa na pewno nie na jego prośbę, na pewno nie było tuzin lepszych (i tańszych) zawodników od niego. :sad
Yyyy co ma fakt jak ktoś chce grać, w tym przypadku Allegri do tego jakich zawodników może mu klub sprowadzić. Wiadomo jak trener chce jakiegoś pachołka w miarę taniego (De Sciglio, wcześniej Padoin, Peluso) to szansa, ze mu go sprowadzą jest bardzo duża, ale jak rzuca nazwisko warte kilkadziesiąt milionów to musi się nazywać Guardiola i pracować w City by była pewność, ze takowego gracza dostanie. Także dyskusja nie ma sensu, bo sprowadzasz ją do jakiegoś absurdu, ja tylko twierdził, że Allegri mógł sobie wiele chcieć, wcześniej Conte to samo (zresztą przez to co chciał a co klub mógł mu kupić właśnie odszedł) a dostać już nie koniecznie. A w kwestii gówno piłki i calmy Allegriego, wiadomo, ze lepiej by to wyglądało mając pomoc na poziomie MVVP niż to co teraz.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 27 listopada 2021, 11:45

AdiJuve pisze:
26 listopada 2021, 20:49
Rozgrzany Sturaro pisze:
26 listopada 2021, 20:32
AdiJuve pisze:
26 listopada 2021, 19:29


A co ma mówić ? :prochno: Wiadomo, że jak sprzedano Viadala to szukano kogoś podobnego a jak nadarzyła się okazja z Khedirą to brali, za Pirlo teoretycznie przyszedł z opóźnieniem Pjanić, za Pogbę nie przyszedł nikt
Biedny smutny Max, który chce grać tiki-takę ze zdominowaniem przeciwnika w posiadaniu piłki i sytuacjach bramkowych - Zły Agnelli mu nie pozwala rozwinąć skrzydeł. I do tego kupił jego synalka MDSa na pewno nie na jego prośbę, na pewno nie było tuzin lepszych (i tańszych) zawodników od niego. :sad
Yyyy co ma fakt jak ktoś chce grać, w tym przypadku Allegri do tego jakich zawodników może mu klub sprowadzić. Wiadomo jak trener chce jakiegoś pachołka w miarę taniego (De Sciglio, wcześniej Padoin, Peluso) to szansa, ze mu go sprowadzą jest bardzo duża, ale jak rzuca nazwisko warte kilkadziesiąt milionów to musi się nazywać Guardiola i pracować w City by była pewność, ze takowego gracza dostanie. Także dyskusja nie ma sensu, bo sprowadzasz ją do jakiegoś absurdu, ja tylko twierdził, że Allegri mógł sobie wiele chcieć, wcześniej Conte to samo (zresztą przez to co chciał a co klub mógł mu kupić właśnie odszedł) a dostać już nie koniecznie. A w kwestii gówno piłki i calmy Allegriego, wiadomo, ze lepiej by to wyglądało mając pomoc na poziomie MVVP niż to co teraz.
Jak mu sprzedają kreatywnych a on się godzi na przychodzenie betonu (jak to miało miejsce gdy przebudowywał Milan) to można pewną zależność zauważyć. Nawet takiego Pyrlo wypchnął z Milanu, gdzie Antonio dał mu drugie życie.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 28 listopada 2021, 10:10

W styczniu ściągną mu upragnionego Witsela i wtedy zacznie się marsz na szczyt.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2021, 11:03

Ehem pisze:
28 listopada 2021, 10:10
W styczniu ściągną mu upragnionego Witsela i wtedy zacznie się marsz na szczyt.
Nie ściągną bo się Cherubini nie zgodzi na to bo go stare gówno nie interesuje a on trzyma łapę na hajsie teraz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 00:02

Maly pisze:
25 listopada 2021, 13:41
naszła myśl, że jakby w Petersburgu spadł śnieg jak kiedyś w Poznaniu to Chelsea wcale nie musiałaby tego meczu wygrać. Samo zimno im raczej nie przeszkodzi bo Zenit jest strasznie słaby w tym momencie.
No i ma być jutro podczas meczu -15 ale Zenit ma super stadion, zamkną więc dach i w środku będzie +20. Cały misterny plan poszedł...

Milan zagrał najsłabszy mecz z 6 i odpadł. Pewnie wyszli jak rok temu Inter z myślą, że osłabiony rywal im się podłoży a tu młode chłopaki grali żeby się pokazać i niestety dla ACM ograli ich. Sytuacja w grupie jednak była taka jak Włochów po remisie ze Szwajcarią - wygrana 1-0 i tak nic by im nie dała... Sędzia chyba też im nie pomógł tradycyjnie bo karnego na Kessim chyba mógł odgwizdać ale nie widziałem jeszcze ostatecznej powtórki więc nie chce wyrokować jednoznacznie o błędzie sędziego.

Ogólnie Liverpool wygląda w tym sezonie mocniej niż wtedy gdy wygrywali LM a dodając do nich Bayern, Chelsea czy Man City walka o końcowy sukces zapowiada się najciekawiej od lat i w żadnym razie nie wygląda jak wyścig żółwi. Raczej nie mówi się w takich klubach jak Juve "jak nie teraz to kiedy" bo wszyscy pod formą - póki co aż ciężko wskazać kto ma większe szanse w takim gazie wydają się być niemal wszystkie czołowe drużyny.

Z innych wydarzeń kibice nie śledzący Bundesligi doczekali w końcu momentu gdy nie będą musieli już oglądać Brycha z gwizdkiem, aż szkoda że tak późno.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 09:29

Podsumowujac Inter i faze grupowa w jego wykonaniu uwazam, ze my kibice Nerazzurrich nie mamy sie czego wstydzic. Jest awans, a to byl cel najwazniejszy.

Spogladajac na oba spotkania z Realem boli te 0 punktow. Nie wiem czy zasluzylismy na wiecej w tym dwumeczu, czy tez nie. Wiem natomiast, iz w obu tych starciach podjelismy rekawice, walczylismy z nimi naprawde na dosc zblizonym poziomie, bylismy wyzwaniem. Gra w tych pojedynkach z jednym z faworytow rozgrywek mogla sie podobac, widac znaczny progres. Mysle, ze zdecydowaly indywidualnosci - jakosc Realu na ten moment jest wieksza - oraz doswiadczenie. Krolewscy byli bardzo kliniczni pod nasza bramka (w obu meczach), natomiast zespolowi Inzaghiego wyraznie brakowalo skutecznosci. Porazka boli, jednak bierzemy to na klate i jedziemy dalej z podniesionymi glowami.

Co do losowania to najgorzej byloby trafic na ponizsze ekipy, ktore bylyby mocnym faworytem w starciu z Interem:

- Bayern
- City
- Liverpool
- Chelsea (jesli utrzyma 1 lokate)

Z kolei z tymi ponizszymi zespolami moglibysmy spokojnie rywalizowac:

- Ajax (chociaz z tej 3ki ich obawialbym sie najbardziej)
- United
- Ktokolwiek z grupy G

Do rozpoczecia fazy pucharowej ogrom czasu, wiele sie moze zmienic. Jesli jednak Nerazzurri utrzymaja obecna forme lub ewentualnie podniosa jeszcze jakosc gry to jestem pewny, ze bedziemy trudnym rywalem praktycznie dla kazdego.


Twitter: @K_Kamciu
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 10:57

Właśnie przeczytałem, że Inter awansował pierwszy raz od 10 lat. Aż trudno uwierzyć.
Co do karnego na Kessim to na początku byłem na 100% przekonany, że powinien być, ale kolejne powtórki zasiały ziarno niepewności. Dziwi mnie jednak, że sędzia błyskawicznie wznowił akcję, skoro to nie była taka oczywista sytuacja.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 11:45

W LM nie ma VAR więc na co miał czekać? ;) A tak poważniej to chyba zanim akcja została przerwana to minęło jednak z pół minuty więc może zdążyli wykonać telefon do Ceferina i dowiedzieć się czy mają to sprawdzać czy nie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 12:39

Dziś w Petersbugu -12 stopni, przedwczoraj rekord zimna: https://tvn24.pl/tvnmeteo/najnowsze/pet ... ku-5515321
Do tego w bramce Kepa zamiast Mendy'ego i problemy z zestawieniem środka pola.
Śmierdzi mi tu jakimś 0:0, jeśli gracze Zenita ze względu na powiązania Gazpromu z Abramowiczem nie wbiją sobie jakiegoś samobója :whistle:

Jeśli zajmiemy 1. miejsce w grupie:
- City
- Liverpool
- Ajax
- Real
- Bayern
- United
- Lille/Salzburg/Sevilla/Wolfsburg

Jeśli zajmiemy 2. miejsce w grupie:
- PSG
- Atletico
- Sporting
- Barcelona/Benfica
- Villarreal
- Lille/Salzburg/Sevilla/Wolfsburg

Gigantyczna różnica! Poprzednie 3 sezony + nasza aktualna forma sprawiają, że niczego nie można traktować jako pewnik, ale jednak w dwumeczu z takim City, Liverpoolem czy Bayernem ciężko liczyć na cokolwiek innego niż brak pogromu.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 12:59

Chyba coś przegapiłem, bo kiedyś był var, czy nigdy w LM nie?

@Crunny, na odwrót te opcje ;)
No i skoro taka gigantyczna różnica, to wątpię, że Chelsea oleje mecz.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2021, 13:42

Niby VAR jest a jakby go nie było ;)

@Crunny: pisałem już to wyżej - stadion Zenita ma zamykany dach i w środku będzie 20 stopni na plusie, tak podawały angielskie media.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ