Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 11:50

Ja nie zamierzam umniejszać ale kiedy my wygraliśmy tam 3-0 przy silniejszej ekipie Barcy to każdy umniejszał nam, nie było tak ? ;)


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 12:21

Umniejszali tutaj kibice na forum, wymyślając milion powodów, żeby się nie cieszyć. Ludzie z zewnątrz raczej szanowali ten wynik i gratulowali. Ot typowe JP


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 12:28

Bo my wygraliśmy oddając 3 strzały z czego 2 z karnych ;)
Tak serio to było 15 do 6 w celnych, do tego dochodzi ten obrazek z porównaniem Messiego i Ronaldo z tego meczu. Nie oglądałem Bayernu ale my grając kolejne 9 meczów żadnego z nich nie wygralibyśmy 3-0.

Aktualna wygrana Bayernu nie była żadną niespodzianką, nawet te 0 oddanych strzałów nie budzi żadnych emocji. Nasze 3-0 było niespodziewane, nawet bardzo.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 14:46

Wg oficjalnych statystyk UEFA zawodnicy Bayernu przebiegli w tym meczu 124.7km. Chyba trzeba im zrobić testy antydopingowe bo wygląda, że wynaleźli jakieś nowe prochy.
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... s/?iv=true

EDIT:
A Benfika z Dynamem Kijów a Villareal z Atalanta to chyba grali w stojanowa
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... s/?iv=true
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... s/?iv=true


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 21:12

Mistrz Mołdawii wygrywa 2-0 z Szachtarem... Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić mistrza Polski na miejscu Mołdawian. :ahsisi:

BTW: Sorry za offtop - powiedzcie mi jak tą miniaturkę z podpisu zmniejszyć bo sam uważam że jest zbyt duża... ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 07:32

Maly pisze:
15 września 2021, 14:46
Wg oficjalnych statystyk UEFA zawodnicy Bayernu przebiegli w tym meczu 124.7km. Chyba trzeba im zrobić testy antydopingowe bo wygląda, że wynaleźli jakieś nowe prochy.
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... s/?iv=true

EDIT:
A Benfika z Dynamem Kijów a Villareal z Atalanta to chyba grali w stojanowa
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... s/?iv=true
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... s/?iv=true
Bez urazy, ale po przeczytaniu Twoich zarzutów, mało co nie spadłem z krzesła 🤣 Jeżeli mówimy już o środkach dopingowych, to prędzej Ruscy je stosują 😉 Każdy pokrzywdzony może zgłosić ten fakt komisji anty-dopingowej, a do czasu ewentualnego wyjaśnienia sprawy, nikt nie ma prawa nas oskarżać, o używanie niedozwolonych wspomagaczy.

💖 Mia San Mia 🔴🔷⬜️


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 07:44

Nie przejmuj się tym co pisze @Maly, on wiecznie pierdoły pisze i my już tutaj przywykliśmy do tego, że coś zakłóca mu logiczne rozumowanie.

Wielki inter w łeb a już interiści umieszczali wielki inter na tronie jako grupy, wczoraj znowu gonga dostali od przeciętnego Realu dzięki między innymi ułomności wartego 100 mln ojro pokemonowi Lautaro. Mam bekę z tych paziów.


Obrazek
Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 09:00

MRN pisze:
16 września 2021, 07:44
Nie przejmuj się tym co pisze @Maly, on wiecznie pierdoły pisze i my już tutaj przywykliśmy do tego, że coś zakłóca mu logiczne rozumowanie.

Wielki inter w łeb a już interiści umieszczali wielki inter na tronie jako grupy, wczoraj znowu gonga dostali od przeciętnego Realu dzięki między innymi ułomności wartego 100 mln ojro pokemonowi Lautaro. Mam bekę z tych paziów.
Zapomniałem ostanio dopisać, że pomeczowy hymn Barcelony, wybrzmiał niczym pieśń żałobna 😆 Nawet komentatorzy potwierdzili, wypowiedziane przed kilkoma laty, słowa Karl'a-Heinz'a Rummenige, na temat idiotycznego zarządu Katalończyków 😅 „ Nie da się prowadzić klubu, na ciągłą kreskę ... ”

Btw, kibice Bayernu Monachium też mieli niezłą polewkę, ale z powodu wyjazdowych blamaży United, P$G i AC Milanu 😂

💖 Mia San Mia 🔴⬜️🔷


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 09:13

@ Beckenbauer Sn
Akurat Milanu nie dopisywałbym do grona wyjazdowych blamaży. Chyba nikt trzeźwo myślący nie wskazywał ich w roli faworyta (i to jeszcze rozgrywając mecz na Anfield). W drugiej połowie może nie zaprezentowali się wyśmienicie, ale końcowej porażki 3:2 z pewnością nie można uznać za blamaż (zwłaszcza, że wrócili do LM po bodajże siedmiu sezonach przerwy).
Odnośnie idiotycznego zarządzania, to Rummenige te słowa mógłby równie dobrze skierować w kierunku Juve. Mieliśmy się wzorować na Bayernie, zdominować własne podwórko (co się oczywiście udało), ale i wejść na stałe do grona 6-8 najlepszych ekip LM, a przy tym nie szastać bezmyślnie kasą. Natomiast z różnych dziwnych powodów wyłożyliśmy ponad 110 mln € za Ronaldo i daliśmy mu gigantyczną pensję, gdy jeszcze nie obowiązywało we Włoszech te zwolnienie podatkowe (tak przez 3 lata zostałoby nam w klubowej kasie około 90 melonów). Wiadomo, że nikt nie mógł przewidzieć pandemii i braku przychodów z dnia meczowego, więc pewnie nie wycisnęliśmy marketingowo w całości faktu pozyskania takiej gwiazdy, ale od początku ten transfer i wysokość poborów miały jedynie sens gdyby Cristiano przychodził do nas za darmo, ale za +/- 20-30 baniek. Potem rzuciliśmy koło 90 mln € za De Ligta, który w Ajaxie rzeczywiście prezentował się wyśmienicie i chrapkę na niego miały pewnie wszystkie topowe ekipy. Jednocześnie w podobnym czasie wyłożyliśmy spore środki na kolejnych dwóch stoperów (Romero i Demirala), których już nie ma w Juve (w przypadku Turka możliwe, że tylko tymczasowo), a tym samym zablokowaliśmy sobie fundusze na wzmocnienie najsłabszej formacji, czyli pomocy, która od czasów Vidala, Pirlo, Pogby, Marchisio nie została odbudowana (wiadomo, że transfery Pjanica i Khediry jeszcze się obronią). Jestem pewien, że gdybyśmy nie podjęli tylu błędnych decyzji (w co wpisuje się także zatrudnienie totalnego amatora Pirlo w roli trenera pierwszej drużyny), to Scudetto passę ze zdobywaniem Scudetto dociągnęlibyśmy spokojnie do 12-13 z rzędu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 14:31

Charles De Ketelaere - skoro szukamy młodych i zdolnych to powinniśmy się zainteresować młodym Belgiem. Pomijając już wczorajszy mecz z PSG, gość drugi sezon z rzędu robi kozacką robotę dla Brugge! :pray:


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 14:54

gucio_juve pisze:
16 września 2021, 14:31
Charles De Ketelaere - skoro szukamy młodych i zdolnych to powinniśmy się zainteresować młodym Belgiem. Pomijając już wczorajszy mecz z PSG, gość drugi sezon z rzędu robi kozacką robotę dla Brugge! :pray:
W Belgii ogólnie jest sporo talentów i częściej powinniśmy się tam kręcić - można wyciągać spore talenty w granicach 10-20mln. Co prawda taki De Ketelaere pewnie za sezon/dwa pójdzie za 30+, ale i tak lepiej ryzykować z takimi Tielemansami niż z brązowymi obywatelami brazylijskich faveli.

//

Wczoraj asysta Camavingi, już się skubaniec spłaca!


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 15:23

Może i w belgijskiej lidze jest sporo talentów. ale my nie mamy możliwości ich ogrywania i szukamy już gotowych produktów, dlatego ściągamy ich z mocniejszych lig. Przykładowo taki SMS trafił do Lazio z Genk, ale nie wiadomo czy gdyby przeszedł bezpośrednio do Juve to czy by się tak rozwinął.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 15:38

dimebag11 pisze:
16 września 2021, 15:23
Może i w belgijskiej lidze jest sporo talentów. ale my nie mamy możliwości ich ogrywania i szukamy już gotowych produktów, dlatego ściągamy ich z mocniejszych lig. Przykładowo taki SMS trafił do Lazio z Genk, ale nie wiadomo czy gdyby przeszedł bezpośrednio do Juve to czy by się tak rozwinął.
Mamy możliwość ich ogrywania tylko z tego nie korzystamy i wolimy wpuszczać 30latków przy stanie 2-0 dla nas w 85 minucie niż dać jakiegokolwiek młodzika bądź wychowanka. Ale ten temat już wałkowany był tyle razy, że chyba mi się nie chce po raz kolejny. :prochno:

Z Belgii fajnie jakby Chakvetadze odpalił, chociaż ta poprzednia kontuzja solidnie zablokowała jego postęp. Jeśli chodzi o ten kraj polecam bacznie obserwować Maartena Vandevoordta (bramkarz Genku), Yari Verschaeren (Anderlecht), Marco Kana (Anderlecht), Nicolas Raskin (Standard Liege).


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 18:17

@Rozgrzany Sturaro
Trochę zbaczamy z głównego tematu.
Ogrywanie młodzików po 5-6 minut, to według mnie żadne ogrywanie. Taki Kean (mimo, że nie jest już nastolatkiem) powinien przy tak korzystnym rezultacie wejść od początku drugiej połowy meczu z Malmo. Pellegrini już rok temu mógł pełnić rolę zmiennika Alexa Sandro. Rozgrywaliśmy sporo spotkań (często co 3-4 dni) i w Coppa Italia czy ze słabszymi ekipami spokojnie mógł występować Luca, a jestem przekonany, że taka rotacja dobrze wpłynęłaby również na formę Brazylijczyka. W Pucharze Włoch też powinno być do składu dorzuconych ze trzech wyróżniających się zawodników z U23 i wychodzić w podstawie oraz spędzać na boisku chociaż 60-70 minut na mecz (i to bez względu czy jest to 1/4 CI czy też finał, bo jeżeli dobrze się prezentowali i z nimi w składzie tam dotarliśmy, to w nagrodę powinni grać). Na drużyny z dołu tabeli Serie A też można byłoby dorzucić do składu jednego najbardziej uzdolnionego z młodzików.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 21:09

Dziwi mnie trochę masowa podjarka PSG. Póki co ta ekipa to zlepek indywidualności. Ekipa, w której klimat determinuje państwo Katar ze swoim skarbcem bez dna. Jeden piłkarz dostaje górę hajsu za odstąpienie od wykonywania jedenastek, inny dostaje górę hajsu za zrezygnowanie z ekspresji religijnej... Dobra, takie niuanse nie grają, ale wydawało mi się, że oni muszą iść raczej w budowanie drużyny od strony mentalnej. Tymczasem na to wchodzą Messi i Ramos. I od razu ma być wspaniale? Jasne, że kadrowo to jest super-mega-team, ale żeby się jeszcze nie okazało, że piłkarsko będzie słabiej niż ostatnio bywało. Przykład. Wiadomo, że Neymar nie będzie się angażował w defensywę, bo nigdy tego nie robił. Tak jak zresztą Mbappe. A Messi? Nagle doszedł trzeci facet, który koncentruje się tylko na ataku. Efekt było widać w pierwszym meczu w CL: wysoki pressing tam nie istnieje. Póki co kuleje też wyprowadzenie piłki i są zdani na błyski geniuszu swoich gwiazd. Zadania zapewne nie ułatwia fakt, że w we Francji nie mają właściwie żadnego rywala, który wymaga czegoś więcej niż takiego indywidualnego zrywu. Jak przyjdzie im nagle zmierzyć się z Chelsea w dwumeczu to wszystkie bolączki znikną?

Jasne, że oni się zgrają i będą groźni, ale pomimo mega nazwisk, to groźniejsze wydają mi się chociażby drużyny City i Chelsea. Dochodzi do tego jeszcze osoba trenera. W ostatnich latach Tuchel i Flick pokazali przez parę miesięcy ile znaczy odpowiedni facet na ławce. Pochettino jakoś mnie nie przekonuje. Wyżej cenię trenerów wspomnianych ekip, czy chociażby Kloppa, Allegriego, Ancelottiego, Nagelsmanna... każdy z tych panów dostrzeże mankamenty PSG i będzie tylko kwestia, czy piłkarze będą je potrafili wykorzystać. A w tych drużynach może nie ma ataku MNM, ale też są znakomici piłkarze.


ODPOWIEDZ