Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 11:54

Maly tylko tu akurat nie musisz patrzeć na to jak bardzo nie lubisz Maxa, lecz na to że jest to dla nas duża kasa.

Jeżeli Inter odpadnie z Liverpoolem to mamy sporo kasy za awans jako jedyna włoska drużyna.
Przy odrobinie farta, możemy dojść do 1/4 i zarobić 100 baniek.

Jeżeli cokolwiek chcemy mieć w przyszłości to nawet Tobie powinno na tym zależeć.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 12:04

Moim zdaniem sytuacja win win z tym losowaniem. Potrzebujemy jako klub kasy i przejście Hiszpanów te pieniądze nam da, później i tak ktoś nas ośmieszy w 1/4, ale zawsze na koncie będziemy mieć + kilkadziesiąt baniek. Na dodatek jak nie przejdziemy Villarealu no to będzie kolejne wiadro zimnej wody na nasz zarząd, choć ja nie wierzę w zwolnienie Maxa bez odejścia AA, no ale nie będzie wówczas wymówek że nas PSG odprawiło.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 12:11

@Adrian27th: pisałem szczerze - przejdziemy ich. To czy go nie lubię czy nie raczej nie ma tu znaczenia chyba, że nie zgadzasz się ze stwierdzeniem co do szczęścia Allegriego w LM i do tego nawiązywałeś.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 17:20

Adrian27th pisze:
14 grudnia 2021, 11:54
Jeżeli Inter odpadnie z Liverpoolem to mamy sporo kasy za awans jako jedyna włoska drużyna.
Przy odrobinie farta, możemy dojść do 1/4 i zarobić 100 baniek.
Niedawno czytałem, że brak awansu do LM w przyszłym sezonie do dla nas strata 80 mln, oznaczająca konieczność sprzedaży kogoś z dwójki DeLigt/Chiesa. Teraz czytam, że za awans do 1/4 mamy dostać 100 mln. Czy to oznacza, że odbijemy sobie tym samym przyszłoroczny brak kwalifikacji do LM i nie będzie trzeba sprzedawać nikogo z naszych golden boyów? :think:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 18:47

Vanquish pisze:
14 grudnia 2021, 17:20
Czy to oznacza, że odbijemy sobie tym samym przyszłoroczny brak kwalifikacji do LM i nie będzie trzeba sprzedawać nikogo z naszych golden boyów? :think:
Nie, to znaczy że tym co dostaniemy za ten sezon zasypiemy część dziury budżecie, żeby się nie doczepili 1 lipca ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2558
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 18:49

Vanquish pisze:
14 grudnia 2021, 17:20
Adrian27th pisze:
14 grudnia 2021, 11:54
Jeżeli Inter odpadnie z Liverpoolem to mamy sporo kasy za awans jako jedyna włoska drużyna.
Przy odrobinie farta, możemy dojść do 1/4 i zarobić 100 baniek.
Niedawno czytałem, że brak awansu do LM w przyszłym sezonie do dla nas strata 80 mln, oznaczająca konieczność sprzedaży kogoś z dwójki DeLigt/Chiesa. Teraz czytam, że za awans do 1/4 mamy dostać 100 mln. Czy to oznacza, że odbijemy sobie tym samym przyszłoroczny brak kwalifikacji do LM i nie będzie trzeba sprzedawać nikogo z naszych golden boyów? :think:
To oznacza, że będzie nas stać żeby zapłacić Violi za Chiesę oraz Sassuolo za Locatellego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2021, 21:29

Vanquish pisze:
14 grudnia 2021, 17:20
Adrian27th pisze:
14 grudnia 2021, 11:54
Jeżeli Inter odpadnie z Liverpoolem to mamy sporo kasy za awans jako jedyna włoska drużyna.
Przy odrobinie farta, możemy dojść do 1/4 i zarobić 100 baniek.
Niedawno czytałem, że brak awansu do LM w przyszłym sezonie do dla nas strata 80 mln, oznaczająca konieczność sprzedaży kogoś z dwójki DeLigt/Chiesa. Teraz czytam, że za awans do 1/4 mamy dostać 100 mln. Czy to oznacza, że odbijemy sobie tym samym przyszłoroczny brak kwalifikacji do LM i nie będzie trzeba sprzedawać nikogo z naszych golden boyów? :think:
Dziwnie na takie pytania odpowiadać komuś ze statusem "Qualità Juventino" ale doprecyzuję wypowiedzi wyżej - "100" baniek dostaniemy za ten sezon LM jeśli my awansujemy dalej a Inter nie co nie znaczy, że jak nie awansujemy to nie dostaniemy nic bo dostaniemy po prostu kilka(naście) baniek mniej. Te kilkanaście baniek raczej nie zrobi nam różnicy pod kątem czy sprzedawać MDL czy nie jeśli nie będzie w przyszłym sezonie LM bo tych "80" i tak nam będzie "brakować".


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2021, 04:35

No ale każda nadwyżka z tego sezonu, zmniejsza ew. stratę w przyszłości, więc warto zarobić jak najwięcej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2021, 11:29

@MRN: zapomniałeś odnotować, że Conte nawet w LN nie potrafi wyjść z grupy i to obejmując drużynę z 7 punktami po 4 kolejkach ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2022, 11:31

Jutro wraca Liga Mistrzów. Bardzo się cieszę, że idiotyczna zasada goli na wyjeździe juz nie obowiązuje. Skończą się głupie kalkulacje i wyliczenia. W meczach rewanżowych zawsze będzie nadzieja dogrywki dla drużyny przegrywającej.

Chciałbym zobaczyć minę Allegriego na to, że bramkowy remis na wyjeździe nie daje przed rewanżem zupełnie nic. Teraz będzie trzeba grać a nie jak kiedyś 1-1 w Amsterdamie i godzina gry a ten idiota kazał remisu bronić bo już czuł się jak król życia.

Znając tego betona to juz pewnie opracował super taktykę na wygranie dwumeczu - wystarczy szybko strzelić na 1-0 a potem tego bronić przez 170 minut...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2022, 23:00

Mecze jak dzisiejsze ratują przed utratą wzorku po oglądaniu Juventusu :nod:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2022, 23:08

A mogliśmy to my dziś wygrać 5-0... :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 lutego 2022, 09:08

Real Carlo Ancelotti'ego zagrał perfekcyjny mecz. Nawet nie wyszedł z dwoma skrzydłowymi, żeby grać z kontry. Na ten ruch zdecydował się dopiero w końcówce. Do tego czasu 9+1 zawodników broni i spokojnie rozgrywka piłkę, żeby nie stracić. Tylko Vinicius Jr nadawał się tam do kontrataków. Calma, calma i gra na 0-0. Niemalże perfekcja.

Jak słabe taktycznie jest PSG, że mając tyle przestrzeni i takich zawodników, wygrywają u siebie po golu w samej końcówce?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2022, 10:10

Real wczoraj grał kunktatorsko i calmowo jak my...mogli przycisnąć Maxa i obiecać mu bajoński kontrakt to mieliby teraz prawdziwą calmę z piekła rodem.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2022, 10:20

Wprawdzie oglądałem jednym okiem, ale...wiedziałem, że Messi nie trafi, bardzo słabo wygląda jego gra. Chłopak zgasł jak świeczka, gdy odszedł z Barcy, trochę szkoda, bo mało obecnie takich czarodziei co potrafią w pojedynkę wygrać mecz. Realu bym nie skreślał i w sumie trzymam za nich kciuki w tym pojedynku. Nawet jakbyśmy przeszli dalej, to wolałbym na nich trafić niż na PSG, którego kompletnie nie znamy.


ODPOWIEDZ