Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 09:50

Antoś w Totkach robi robotę, nie ma co :prochno: , skompromitował się z jakimiś pastuchami. A inter ? Awansował wreszcie do fazy pucharowej, wystarczyło, że super coach odszedł i już im lepiej w LM poszło. Ciekaw jestem kiedy Antoś walnie focha i ucieknie z Totków, chyba, że po takich cudownych wynikach w Europie sami go pogonią. Totki muszą przyzwyczaić się, że teraz będą mieli problemy z pastuchami, podobnie jak Juventus i inter :)


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 11:03

MRN pisze:
26 listopada 2021, 09:50
Antoś w Totkach robi robotę, nie ma co :prochno: , skompromitował się z jakimiś pastuchami. A inter ? Awansował wreszcie do fazy pucharowej, wystarczyło, że super coach odszedł i już im lepiej w LM poszło. Ciekaw jestem kiedy Antoś walnie focha i ucieknie z Totków, chyba, że po takich cudownych wynikach w Europie sami go pogonią. Totki muszą przyzwyczaić się, że teraz będą mieli problemy z pastuchami, podobnie jak Juventus i inter :)
:prochno:
Przecież poza dotarciem do finału LM raz kilka sezonów temu to ten zespół był właśnie tymi pastuchami, z przebłyskami raz na kilka sezonów. Kibice totków raczej są przyzwyczajeni do bycia pośmiewiskiem i kompromitowania się raz co jakiś czas. Lads, it's Tottenham!


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 11:04

A no tak, czyli trafił swój na swego ;)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 11:25

Ten Conte to prawdziwy pastuch. Drugi mecz w klubie i nie wygrał grając w osłabieniu przez zaledwie godzinę w jakimś gówno pucharze, z którego tak na prawdę najlepiej jak najszybciej odpaść. Co za amator. Allegri by ich rozjechał 4-0 i to grając 9 na 11.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 11:26

Jestem święcie przekonany, że właśnie po sukces w Lidze Konfederacji został Antonio ściągnięty do Tottenhamu. ;)


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 11:50

Ja wiem, że jesteście zaślepieni tym Conte. Nie zmienia to faktu, że to gówno trener na arenie międzynarodowym i o Allegrim (którego nikt nie broni) tutaj nie rozmawiamy.


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 12:09

Tylko ja tutaj Conte nie bronię za porażkę z jakimiś pastuchami z wysp owczych czy skąd oni tam są. Mówię tylko, że wyniki Tottenhamu w europejskich pucharach to żadne zaskoczenie na przestrzeni... w sumie całej ich historii. Conte wzięli by odbudować ten klub na pewno w lidze, gdzie aktualnie zajmują zaszczytne 7 miejsce, czyli o 1 oczko wyżej niż Juventus w Serie A. Conte da im wyższą lokację w lidze i powrót do LM/LE i wtedy można się bardziej czepiać wyników w europie. Poza tym nie miał okresu przygotowawczego, pamiętaj. ;)


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 12:36

Ale to nie było do Ciebie tylko do @Malego, który przed Conte nagle zaczyna stawiać tarczę w postaci Allegriego. My tutaj o Conte i jego wspaniałych do tej pory wynikach w Europie. Każda z drużyn przez niego prowadzonych była za słaba, nagle inny trener ją przejmował, zawodnicy stanowiący o sile drużyny odchodzili a oni i tak lepsze wyniki osiągali niż ten tępy buc.


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 12:43

Po 1 napisałeś "jesteście" więc mogłem to odebrać jako prztyczek do mnie. ;)

Czepianie się Conte, że nie robi wyników z Totkami w Lidze Konferencji możesz postawić na równi z czepianiem się o to, że Torino nie wygrało Ligi Europejskiej jak tam ostatnio grali czy jakieś inne Sassuolo. Totki to był zawsze średniak aspirujący do bycia w topie i tyle.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 12:48

Nie kłam, Allegriemu NIKT nie odszedł a doszło 2 zawodników co dla takich jak ty znaczy, że miał ten sam skład (nie lepszy i bardziej doświadczony dzięki 1/2 LE ale ten sam, identyczny).

I nie zasłaniaj się Allegrim bo wypaliłeś z tymi pastuchami jak nikt o Allegrim jeszcze nie napisał. Po prostu ciśniesz po Conte bo przegrał gówno warty mecz grając w 10 przez godzinę kompletnie rezerwowym składem, z tylko dwoma zawodnikami którzy grali w lidze - miej litość.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 13:01

Ale Allegriemu rozmontowali pomoc a i tak w 2017 roku doszedł do finału. Inzaghiemu zabrali Lukaku i Hakimiego a i tak z tymi samymi rywalami wyszedł na lajcie z grupy.
Porównania Torino do Totków, kooorwa :prochno:
Wszyscy to widzą, Mały nie.


Obrazek
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 13:35

Maly i jego gównoposty, ktore mają bronić Conte po kolejnej kompromitacji w Europie. Niezły kabaret do poczytania.

Maly zacznij być stand-up'erem.

Słusznie Ci MRN wytknął, że rozmowa o Conte, a Ty wyskakujesz z Allegrim.

WIELKI TRENER CONTE wyjaśniony przez jakiś śmieszny klub z prowincji.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 14:10

Kolejna bzdura, którą powtarzają obrońcy Maksia... Allegriemu przebudowali pomoc tak jak sobie tego życzył a nie rozmontowali. To on chciał mieć takich a nie innych zawodników by jak najlepiej grać gównopiłkę. Dostał dwóch doświadczonych zawodników, mistrzów świata, oraz najlepszego asystenta w Serie A ale wg kibiców z JP to oznaka rozmontowania pomocy :)

Inzaghi z tymi samymi rywalami? No nie wiedziałem, że BM zmieniło nazwę i przeniosło się do Mołdawii, dzięki za oświecenie. Ogólnie też ten Zidane słaby jest bo z Szachtarem miał gorsze wyniki niż teraz Ancelotti, łysy amator z niego.

A Maly widzi, że Antkowi nie idzie w Europie ale porażka rezerwami i w osłabieniu przez godzinę w gównopucharze, z którego trzeba się ewakuować ma być powodem do obśmiechujek? Litości.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 14:16

Juve_Forever_88 pisze:
26 listopada 2021, 13:35
Maly zacznij być stand-up'erem.
Jak zacznie cytować obrońców Maxa, ciężko będzie się wyczerpać z materiału. :prochno:

Dobra, podsumuję tę rozmowę bo tu nic ciekawego nie będzie - Allegri frajer i Conte frajer, obaj frajerzy, zero tituli w europie i włoski beton. Pozdrawiam serdecznie. :hello:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 listopada 2021, 17:26

Maly pisze:
26 listopada 2021, 14:10
Kolejna bzdura, którą powtarzają obrońcy Maksia... Allegriemu przebudowali pomoc tak jak sobie tego życzył a nie rozmontowali. To on chciał mieć takich a nie innych zawodników by jak najlepiej grać gównopiłkę. Dostał dwóch doświadczonych zawodników, mistrzów świata, oraz najlepszego asystenta w Serie A ale wg kibiców z JP to oznaka rozmontowania pomocy :)
Bzdurą to jest twierdzenie, ze Allegri miał cokolwiek do powiedzenia w kwestii nazwisk, które ściągał klub :prochno:


ODPOWIEDZ