Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 21:32

Agenci Bodo i Glimt (oni nie grali we Władcy Pierścieni?) rozbijają Mou i jego chłopaków 6-1, a dokładnie 7 lat temu ekipa ASR przebombiła z Bayernem 1-7 :prochno:
bodo.PNG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 21:51

Spoko, Roma to specjalista od takich kompromitacji więc nie ma co się dziwić. Roma genem frajerstwa zapisała się po raz kolejny na kartach futbolowej historii.


Obrazek
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2021, 19:47

W internetach natknąłem się na ciekawe spostrzeżenie. Tylko 4 drużyny nie zgubiły jeszcze punktów w tej edycji Ligi Mistrzów: Ajax, Bayern, Liverpool i właśnie Juventus. Jak na drużynę w przebudowie, która ma w grupie aktualnego mistrza to całkiem nieźle.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 października 2021, 20:04

Kompletnie nie ma się czym podniecać, prawdziwa LM zaczyna się w marcu. Zresztą to fajna ciekawostka bo trzy pozostałe ekipy wygrały swoje 3 mecze niszcząc rywali atakiem i jakoś trudno oprzeć się wrażeniu, że zupełnie nie pasujemy do tego grona. Jesteśmy (póki co) wyjątkiem potwierdzającym regułę.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2021, 20:22

Maly pisze:
22 października 2021, 20:04
Kompletnie nie ma się czym podniecać, prawdziwa LM zaczyna się w marcu.
Nie ma się czym podniecać ale spokojnie idziemy po awans, bardzo często musieliśmy ten awans gonić. Gdyby było inaczej to byłbyś tutaj głównym hejterem.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 października 2021, 21:17

Już dawno nie musieliśmy więc odwykłem. Oczywiście wygrana z CFC cieszy ale ogólnie grupa taka, że ciężko byłoby z niej nie wyjść więc tak - jakby coś nie szło pisałbym o tym, myślę że ty też ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2021, 22:09

Ostatnimi czasy, każdy słaby rywal okazywał się dla nas zbyt mocny więc pomijając pewne wiadome aspekty staram się z tego cieszyć gdyż ostatnie dwa lata nie były zbyt łaskawe.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2021, 00:32

Serio? Sarri 16 punktów w grupie, Pirlo 15. Allegri póki co chyba nie miał takiego wyniku nigdy i jeśli nie spapra tego będzie mógł pochwalić się takim samym lub nawet lepszym osiągnięciem ale i tak prawdziwa LM zacznie się dla niego i dla nas na wiosnę. Rosjanie w 1/16 nie grali już chyba kilka lat a Szwedów nawet szkoda komentować... Na prawdę nie ma się co podniecać. nie pyknęliśmy Benfiki 4-0 a Barcelony 3-0, nie ograliśmy 4-0 BVB notując łącznie bilans 11-1 w trzech meczach ani nie zanotowaliśmy trzech wygranych z drużynami pokroju Milanu, Porto i Atletico. Ograliśmy jednego mocnego rywala i to by było na tyle.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2021, 10:57

Mając na uwadze ostatnie dwa lata bo nieprecyzyjnie napisałem chodziło mi o to, że odpadaliśmy z pyrami dlatego ostatnie dwa lata nie były dla nas łaskawe.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2021, 11:46

Przecież ta Barcelona jest jeszcze gorsza niż rok temu, a wtedy Mały deprecjonowałeś zwycięstwo Juve w takim samym stosunku. Teraz zaś jest ono dla ciebie wyznacznikiem siły zespołu?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2021, 14:03

Nie nie jest, dochodzi tam jeszcze styl i 4-0 z Benficą.
Jak chcesz to zobacz sobie ich 3-0 i nasze 3-0, jak wyglądały mecze, kto przeważał, kto miał ile sytuacji etc. Pojedynczy mecz można wygrać bez stylu ale na dłuższą metę to nie przejdzie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2021, 11:09

Kolejna kolejka i kolejne decyzje sędziów z kosmosu. Czerwona dla Hummelsa czy Felipe to jakiś żart. Brak czerwonej dla piłkarza PSG za pierwszego karnego także (nie był w ogóle zainteresowany piłką i nie mógł jej zagrać więc powinna być podwójna kara - karny + czerwona). Niby w teorii jest VAR a już chyba każdy wie, że go nie ma, że sprawdza tylko spalone.

Milan też może mieć pretensje o straconego gola bo chyba był ich zawodnik faulowany przy przejęciu piłki przez Porto ale to już norma i nie warto nawet wspominać o takich rzeczach. Nam też przecież nie przerwali akcji z karnym gdzie Morata raczej nieprzepisowo odzyskał piłkę.

EDIT:
@down: nie wiem, być może, meczu nie oglądałem więc nie wypowiem się. O faulu przed golem dla Porto piszą niż "wszystkie" dzienniki we Włoszech.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2021, 12:03 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2021, 11:37

W końcówce meczu chyba i Porto powinno mieć karnego, nie była to klarowna sytuacja ale kontakt z zawodnikiem Porto był i sędzia bez problemu wybroniłby się z tej decyzji.


Obrazek
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2021, 17:18

Dybala najlepszym piłkarzem 4. kolejki LM (wg. WhoScored).
A z największą ilością kluczowych podań… :O



Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2021, 19:14

@woe
Cancelo oczywiście nie nadawał się do Juventusu, bo nie przykładał się do treningów i nie potrafił bronić. Teraz pełni kluczową rolę w niezwykle słabym City dowodzonym przez Pepusia... I jak w tym Juventusie ma być dobrze jak zamiast leszczy typu De Sciglio czy Rugani pozbywamy się zawodników, którzy mogliby stanowić o sile tego zespołu przez lata.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ