Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2021/22

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2021, 23:56

Chyba przepisy się zmieniły i jak wybijasz piłkę a rywal kopnie cię w stopę piszczelem to karny


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 września 2021, 12:47

Obejrzałem sobie ten skrót meczu Barcelony z Benficą...media opisywały to jako miazgę, a tak patrzę i tam spokojnie Barcelona mogła strzelić 2-3 bramki. Nie umniejszam niczemu Benfice. Pierwsza bramka spoko, druga to dobitka, a 3 karny bo Dest pomylił dyscypliny sportowe. Ewidentnie pewna formuła się wyczerpała i wcale nie dziwie się Laporcie, że sprząta ile się tylko da. Tam już nawet Ter Stegen robi głupoty jak to wyjście w drugiej połowie. Koeman to parodia trenera, ale tak serio to nie wiem co można więcej wycisnąć z tych zawodników.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2021, 08:08

Maly pisze:
29 września 2021, 23:56
Chyba przepisy się zmieniły i jak wybijasz piłkę a rywal kopnie cię w stopę piszczelem to karny
To jest właśnie opieranie się na stop-klatce. Pewnie z tej samej akcji, można by zmontować faul w drugą stronę. Parodia...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 15:54

Kolejna kolejka i znów sędziowie dali popis ;) Ibra atak karate na głowę rywala = żółta, Griezman = czerwona. Gdzie był VAR nie wie nikt. Pewnie nigdzie bo tak samo przy golu dla Porto nie interweniował gdy ewidentnie faulowany był zawodnik ACM tuż przed strzałem. Nie było też VAR w meczu PSG gdy PSG strzelało pierwszego gola po kontrze zapoczątkowanej faulem. Nie ma sensu oglądać tych rozgrywek, UEFA jest w stanie przedrukować co tylko im się podoba.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 16:53

No to nie oglądaj, po co narzekasz ? Milan wiecznie na sędziów narzeka, my jak na sędziów narzekamy to się z nas idioci nabijają. Milan wiecznie pokrzywdzony bo w Serie A hurtowo dają im karne z kapelusza, które pozwalają im wygrywać mecze. W zeszłym sezonie dawali im karne jak z kałacha, obecnie to samo. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nam karnych praktycznie w ogóle za podobne rzeczy nie dają. Milan za słaby na LM, nie ta mentalność i jakość, widać ile korzystają w lidze na przychylności sędziów. Płaczki z Mediolanu (jedni i drudzy) lecą z LM wraz z końcem rozgrywek grupowych czyli zgodnie z planem.


Obrazek
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 18:10

United już urabia rywali z Bergamo.

Obrazek


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 19:15

Na boisku nie będzie tak różowo.


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 20:39

Niby człowiek jest fanem Juventusu, ale Atalanta at MU bardzo kusi. Kurcze, dwóch z trzech naj piłkarzy świata na boisku (Ilicić, CR, Robert).


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 22:00

Chłopaki z Bergamo na pierwszym miejscu, a wicemistrzowie najlepszej ligi na świecie nawet na Ligę Europy się w tej chwili nie załapują.

Obrazek


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 22:04

Ja dziś bez żadnych skrupułów darowałem sobie ten paździerz i przełączyłem na Atalante.
I nie żałuje. Ekipa z Bergamo dziś prezentuje to co domyślnie chciałby widzieć u nas Max - skuteczność, wyrachowanie, konkrety, interwałowe tempo i trzymanie przeciwnika na dystans.
No i Demiral - dziś niczym Cannavaro na WC2006. Szkoda że znów złapał uraz...


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 22:58

Baczu pisze:
20 października 2021, 22:04
Ja dziś bez żadnych skrupułów darowałem sobie ten paździerz i przełączyłem na Atalante.
I nie żałuje. Ekipa z Bergamo dziś prezentuje to co domyślnie chciałby widzieć u nas Max - skuteczność, wyrachowanie, konkrety, interwałowe tempo i trzymanie przeciwnika na dystans.
No i Demiral - dziś niczym Cannavaro na WC2006. Szkoda że znów złapał uraz...
Tylko, że nie mają korzystnych rezultatów...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2021, 22:59

Baczu pisze:
20 października 2021, 22:04
Ja dziś bez żadnych skrupułów darowałem sobie ten paździerz i przełączyłem na Atalante.
I nie żałuje. Ekipa z Bergamo dziś prezentuje to co domyślnie chciałby widzieć u nas Max - skuteczność, wyrachowanie, konkrety, interwałowe tempo i trzymanie przeciwnika na dystans.
No i Demiral - dziś niczym Cannavaro na WC2006. Szkoda że znów złapał uraz...
I ostateczny przebieg meczu również niczym Juventus w LM. 😂


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 09:31

Szkoda, że Zapata tego nie strzelił. Z 1:3 United chyba by się nie podniosło już. Trudno. Atalanta wciąż spokojnie może wyjść nawet z pierwszego miejsca.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 12:47

Po bramce MU na 2-2 przełączyłem na Juventus po czem Kulusevski strzelił dla nas na 0-1 :D.

+ Oglądanie fajnej Aty przez większość meczu
+ Przełączenie na J w idealnym momencie

profit

btw jakość transmisji z Petersburga była straszna na Polsacie. Przełączenie z Manchesteru na Petersburg było jak przejście z full hd na sd XD


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2021, 15:05

MRN pisze:
20 października 2021, 16:53
Milan wiecznie na sędziów narzeka, my jak na sędziów narzekamy to się z nas idioci nabijają.
Nie interesuje mnie jakim jesteś człowiekiem i jakie wartości sobą reprezentujesz. Mnie interesuje żeby każdy mecz był sprawiedliwie sędziowany, czy to nasz czy to innych drużyn. Nazywasz ich idiotami a kim jesteś w oczach innych?

Atalanta sfrajerzyła, mieli wynik, mieli akcję na 3-1 a nie potrafili wyciągnąć nawet remisu z przeciętnym tego dnia MU.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ