Superliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 18:06

Kamciu pisze:
08 maja 2021, 17:46
Sky:

Mozliwe wykluczenie Juve z rozgrywek Serie A przez FIGC. Decyzja prawdopodobnie po finale LM.

Ciekawe jak to sie zakonczy.
Tak się zakończy, że czekają czy Juve załapie się do przyszłej edycji LM. Jeśli tak to nałożą na nas jakąś karę, np. odjęcie punktów, by ktoś inny zajął nasze miejsce. Natomiast jeśli się nie zakwalifikujemy to wszystko rozejdzie się po kościach. Zresztą jakby FIGC wykluczył nas z Serie A, to Juventus nigdy już do tego bagna nie wróci.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 18:10

Wtedy ten klub zniknie z piłkarskiej mapy Włoch i zostanie zdeptany ale co niektórym zapewne o to chodzi a teraz nadarza się odpowiedni ku temu pretekst. Tak to się może skończyć i wszyscy poza sympatykami Juve będą szczęśliwi.


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 18:14

dimebag11 pisze:
08 maja 2021, 18:06
Kamciu pisze:
08 maja 2021, 17:46
Sky:

Mozliwe wykluczenie Juve z rozgrywek Serie A przez FIGC. Decyzja prawdopodobnie po finale LM.

Ciekawe jak to sie zakonczy.
Tak się zakończy, że czekają czy Juve załapie się do przyszłej edycji LM. Jeśli tak to nałożą na nas jakąś karę, np. odjęcie punktów, by ktoś inny zajął nasze miejsce. Natomiast jeśli się nie zakwalifikujemy to wszystko rozejdzie się po kościach. Zresztą jakby FIGC wykluczył nas z Serie A, to Juventus nigdy już do tego bagna nie wróci.
Szczerze to osobiscie uwazam to wszystko za spektakularny cyrk, niepodparty zadnymi podstawami prawnymi. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze UEFA wyszla przed calym swiatem na te "dobra" i mozliwe, iz poczuja sie tam jeszcze pewniej. Szkoda slow.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 18:23

@kamciu...kopiuj - wklej, juvepoland - acmilan.com.pl i odwrotnie.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 18:26

Ja tam jestem pewien, że jednak Agnelli, a przede wszystkim Perez mają od dawna przygotowany plan. Powiedzmy sobie szczerze, że Real będąc najbardziej utytułowaną drużyną w LM nie odwalałby jakiejś spontanicznej akcji mając świadomość jakie mogą być tego konsekwencje i wiedząc, że UEFA wytoczy przeciwko buntownikom najcięższe działa (łącznie z wykluczeniem z LM). Zastanawiam się czy przypadkiem nie czekamy na końcowe rozstrzygnięcia w Anglii, bo jak wiadomo Arsenal stracił szansę na udział w LM poprzez wygranie LE, Tottenhamu też nie zobaczymy w przyszłej edycji, a i jakoś nie bardzo widzę Liverpool grający w pucharze pocieszenia. Temat Superligi powróci szybciej niż się wszyscy spodziewają.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2021, 18:30 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 18:28

MRN pisze:
08 maja 2021, 18:23
@kamciu...kopiuj - wklej, juvepoland - acmilan.com.pl i odwrotnie.
Tam tez lubie sie udzielac, wymieniac opinie czy po prostu wrzucic swoja mysl/informacje. Zamiast pisac wiec 2 razy podobna wiadomosc, latwiej jest skopiowac i wrzucic. Cos w tym zlego?


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 19:29

Nic w tym złego @Kamciu, śmieszy mnie to trochę :prochno:
dimebag11 pisze:
08 maja 2021, 18:26
Ja tam jestem pewien, że jednak Agnelli, a przede wszystkim Perez mają od dawna przygotowany plan.
W sumie to na początku także w to wierzyłem ale po tym jak SL w łatwy sposób została stłumiona to mam wątpliwości.


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 19:45

MRN pisze:
08 maja 2021, 19:29
Nic w tym złego @Kamciu, śmieszy mnie to trochę :prochno:
Dziwne masz poczucie humoru :D


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 19:51

Oj tam, czepiasz się :prochno:


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 19:54

MRN pisze:
08 maja 2021, 19:51
Oj tam, czepiasz się :prochno:
Ja? :D


Twitter: @K_Kamciu
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 20:20

W związku z tym, że na placu boju pozostaliśmy tylko my z Realem i Barceloną sytuacja robi się coraz bardziej poważna. Ale szczerze? Jestem zadowolony z faktu, że, niezależnie od tego jakim pomysłem była chęć założenia Super Ligi, twardo trzymamy się swojego zdania i mamy przy tym jakieś zasady i twarde postanowienie. Pozostali? Zero problemów z przyznaniem się do "błędu", byle tylko nikt ich z niczego nie wykluczał. Najpierw umawiają się na coś, podpisują umowy, a potem co? Swoją drogą, ciekawe jakim prawem UEFA chce karać kluby, które chciały się odłączyć, wiążą nas jakieś bezpośrednie zobowiązania wobec tej organizacji, czy to tylko widzimisię ich prezesa? Czytając o tym ma się wrażenie, że robią tam co chcą, jeszcze jak do tego dorzucimy doniesienia o jakichś karach finansowych dla tych, którzy jednak pokornie wrócili pod skrzydła UEFY to już w ogóle absurd. Najbardziej chyba ubawiło mnie jednak to, na jakich to obrońców moralności czy sportowej rywalizacji UEFA zaczęła się mianować. Na to brak mi słów, każdy wie doskonale jak to wygląda i ile w tym prawdy. Jeszcze w dodatku wielkie oburzenie w Italii, a dopiero co pojawiły się informacje o chęci zmiany formatu Pucharu Włoch, który miałby być bardziej elitarny i pozbawiałby jedynej szansy klubów niższych szczebli na to, by się pokazać całemu krajowi - tu też widzę spójność poglądów, przecież była mowa o sportowej rywalizacji? Gdzie ona?

Calciopoli wykorzystano, by nas zniszczyć, więc i tym razem nic by mnie już nie zdziwiło. Tak wiele osób zdaje się nam mówiąc delikatnie nie sprzyjać, że wywalenie z LM czy w ogóle Serie A wcale by mnie nie zaskoczyło, bo okazja trafiła się jedna na milion. Oby się nie okazało, że jesteśmy świadkami ostatnich dni tego klubu.

Tak czy inaczej - ti amo e fino alla fine :juveflag:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 20:51

mrozzi pisze:
08 maja 2021, 20:20
ciekawe jakim prawem UEFA chce karać kluby, które chciały się odłączyć
Z dzisiejszego komunikatu wynika, że SL miała być tak jakby przy współpracy z FIFA i UEFA - "kluby założyciele wyraźnie ustaliły, że Superliga powstanie tylko wtedy, gdy rozgrywki zostaną uznane przez UEFA i/lub FIFA".


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 21:01

mrozzi pisze:
08 maja 2021, 20:20
Oby się nie okazało, że jesteśmy świadkami ostatnich dni tego klubu.

Tak czy inaczej - ti amo e fino alla fine :juveflag:
Uważasz że Real i Barca znikną razem z Nami z piłkarskiej mapy świata?

Jak dla mnie to moga nas wykluczać. Sikam na to. Kocham ten klub i będę mu kibicowal do usranej śmierci. Popieram każdy ruch.

# Cwelferinout.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 21:07

Z perspektywy UEFY Barcelona oraz Real zdają się być jednak bardziej wartościowymi klubami niż my, choć tu nie spodziewałbym się, że klub A zostanie potraktowany inaczej niż zespoły B i C. Natomiast o ile nie jestem sobie w stanie wyobrazić wykluczenia obu hiszpańskich klubów z rywalizacji ligowej, tak w naszym przypadku nie można niczego wykluczać. Gdybyśmy mieli jedno stanowisko z Milanem i Interem to inna historia, a tak pozostaliśmy na placu sami i wszystko nam mogą zrobić.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 21:21

No mogą i na to liczą milan oraz inter, podobnie jak w 2006 roku. Te dwa kluby nigdy nie będą naszymi przyjaciółmi i przy pierwszej możliwej okazji wbiją nam nóż w plecy.
Nie wiem jak z motywacją naszych zawodników jutro będzie, mogą mieć już na wszystko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po tych rewelacjach.


Obrazek
ODPOWIEDZ