Superliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2021, 20:13

Mnie zastanawia jeszcze jedno, brak oburzenia i jawengo hejtowania UEFA przez piłkarzy, którzy za to, że prezesi ich klubów podjęli jakąś decyzję byli straszeni wykluczeniem z turniejów gdzie mieli reprezentować swoje kraje. Te groźby były po prostu śmieszne i jedynie taki Danilo o tym wspomniał, a reszta cicho.

Takie zachowanie powinno się tępić, a UEFA nie jest od tego aby straszyć piłkarzy.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2021, 21:53

A dodam ze Perez dał pstryczka w nos Bayernowi wytykając fakt ze grają w Eurolidze w kosza, i tam nie narzekają.
Co też ogólnie jest warte zauważenia.
Troszkę Hipokryci.

Ps. Liverpool jak znajdzie się poza LM to raz dwa wróci w łaski.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 11:17



Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 14:42

Iwanow i Kołtun XD
chyba dwa największe dna dziennikarskie o zerowej wiedzy.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:38

Do usuniecia


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 00:13

Gdyby 15 lat temu ktoś powiedział, że o finał Ligi Mistrzów zagrają PSG i Manchester City, prawdopodobnie zostałby skierowany na oddział zamknięty w strzeżonej placówce bez okien. Jedna z drużyn była ligowym średniakiem we Francji, a druga starała się za wszelką cenę uniknąć spadku z Premier League. Ale kilkanaście lat i kilka miliardów euro później…

https://www.meczyki.pl/newsy/jak-kupic- ... a/164868-n


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 10:13

Maly pisze:
02 maja 2021, 00:13
Gdyby 15 lat temu ktoś powiedział, że o finał Ligi Mistrzów zagrają PSG i Manchester City, prawdopodobnie zostałby skierowany na oddział zamknięty w strzeżonej placówce bez okien. Jedna z drużyn była ligowym średniakiem we Francji, a druga starała się za wszelką cenę uniknąć spadku z Premier League. Ale kilkanaście lat i kilka miliardów euro później…

https://www.meczyki.pl/newsy/jak-kupic- ... a/164868-n
Czytałem.

Oj Mały, przecież to wzory do naśladowania :prochno:


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 20:33

Dziwię się, że tak tu cicho - 9 klubów założycielskich Superligi pokajało się przed Uefą i dostali jakieś śmieszne kary (zrzeczenie się 5% przychodów z kolejnej edycji i usankcjonowana kara za ewentualne podobne działanie w przyszłości). Agnelli z Realem i Barcą twardo stoi przy swoim. Został nam jeden jedyny argument - że nie jesteśmy w tym sami. I że hiszpański sąd uznał, że teoretycznie wszystko działo się legalnie. Sam nie wiem... Wykończy mnie ten klub.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 20:48

Wklejam całość bo w newsie zginie za kilka dni:
Każdy z dziewięciu wymienionych klubów:

- bez żadnych zastrzeżeń uznaje i akceptuje wiążący charakter statutu UEFA,
- zobowiązuje się do wzięcia udziału we wszystkich organizowanych przez UEFA rozgrywkach, do których się zakwalifikuje,
- dołączy z powrotem do Europejskiego Stowarzyszenia Klubów (ECA), które jest jedynym organem reprezentującym kluby piłkarskie uznawanym przez UEFA,
- podejmie wszelkie możliwe kroki w celu opuszczenia spółki stworzonej w celu zorganizowania Superligi oraz zaprzestanie powiązanych z tym działań prawnych,
- w geście dobrej woli, wspólnie z innymi klubami, przekaże darowiznę o łącznej sumie 15 milionów euro, która zostanie przekazana na rzecz dzieci, młodzieży i futbolu amatorskiego w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii,
- zgadza się na potrącenie 5% sumy łącznych przychodów z tytułu udziału w rozgrywkach UEFA w jednym sezonie – środki te zostaną rozdystrybuowane,
- zgadza się na nałożenie znaczących kar pieniężnych w sytuacji, w której będzie chciał brać udział w tego typu nieautoryzowanych rozgrywkach (100 milionów euro) lub naruszy jakiekolwiek inne zobowiązanie podjęte w deklaracji (50 milionów euro),
- przedstawi UEFA indywidualne zobowiązanie, w którym zaakceptuje wszystkie zasady określone w porozumieniu między UEFA a ECA w 2019 roku.
https://juvepoland.com/2021/05/07/juve- ... ie-z-uefa/

Nie ma co komentować. Jak nas Uefa wywali na 2 lata a pozostałe 9 klubów zapłaci po 130mln każda to jesteśmy do przodu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 21:32

Bardzo dobrze, że te trzy kluby idą w zaparte. Nic nam nie zrobią a 9 tchórzy są na smyczy. To tak jak było z Conte, Bonuccim i Pepe. Conte się pokajał i na pół roku go zdyskwalifikowali. Bonucci oraz Pepe na których niczego sensownego nie mieli zostali oczyszczeni. Myślę, że Agnelli, Perez o raz Laporta wiedzą co robią. inter oraz milan pokazały to co wiemy, nie mają jaj.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 22:00

Hołd lenny założycielskiej dziewiątki. Piękny gest skruchy i wiernopoddaństwa. Wiem, że na dłuższą metę możemy fatalnie na tym wyjść, ale chyba jednak cieszę się, że Juventus nie podpisał się pod tym gównem.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 22:19

Ale podobno umowa z SuperLigi mówi ze jeżeli 9 klubów się wycofa, to przestane istnieć, stad chyba po ptokach.


Milan bez kasy ale lekka ręka 15 baniek wyłoży na stół.

Jedyne co ich może motywować to Ew. Fakt ze nas wywala i wskoczą na nasze miejsce jeżeli się nie zakwalifikujemy.

Ja czuje tez ze jeżeli nas ktoś ukarze to pójdziemy z tym do trybunału europejskiego i wygramy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 23:16

Nie wiem jak rozumiecie ten zapis: "w geście dobrej woli, wspólnie z innymi klubami, przekaże darowiznę o łącznej sumie 15 milionów euro, która zostanie przekazana na rzecz dzieci, młodzieży i futbolu amatorskiego w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii"

ale jak dla mnie to te 15 melonów ma wyłożyć wspólnie 9 klubów a nie każdy z osobna po 15 ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 23:24

Pewnie, że wygramy, tak jak Calciopoli ;) UEFA powie, że zawieszą włoską federację jeśli pójdziemy zbyt wysoko i podkulimy ogon jak w 2006 akceptując mniejszą liczbę ujemnych punktów. Wygramy tak samo jak później wygraliśmy 400mln odszkodowania.

To jest mafia, świat na to patrzy i nic nie robi a wręcz przyklaskuje. Przecież nie ma żadnego zapisu prawnego, który pozwalałby nakładać takie kary. Nie został złamany żaden punkt regulaminu UEFA czy coś a 9 klubów zgodziło się dobrowolnie poddać karze ;)

Czy my mamy się czym martwić? Włoskim klubom od lat nie jest po drodze z sędziami w LM. Niech się Real i Barca martwią.

@Tony Montana: uważaj na takie odważne stwierdzenia bo Adrian27th napisze zaraz, że jesteś naprawdę po prostu głupi ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 09:35

Wywalą nas z LM, będzie wyprzedaż zawodników lub sami odejdą i będzie znowu odbudowa 10 lat. Nie zmienia to faktu, że cieszę się że nie poszliśmy na współpracę z tymi mendami, co ma być to będzie.


Obrazek
ODPOWIEDZ