Superliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 09:55

Maly pisze:
07 maja 2021, 23:24

@Tony Montana: uważaj na takie odważne stwierdzenia bo Adrian27th napisze zaraz, że jesteś naprawdę po prostu głupi ;)

Nie, to tyczy się tylko Ciebie i nie szukaj pod tym względem kolegów.
Jesteś typowym typem człowieka który w ogóle nie uczy się na błędach, jest przekonamy o swoim geniuszu we własnym świecie, bo nikt inny tego nie potwierdza. Znając takie przypadki, to jesteś pełen frustracji, bo wg. Ciebie zasługujesz w życiu na więcej, a głupsi od Ciebie osiągają większe sukcesy.
Brzmi znajomo, co nie?

Mały - nasz forumowy ekonomista, filantrop i wiodący taktyk.

Co do tematu, osobiście nie chce mi się wierzyć że Real idzie w zaparte nie mając planu B.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 10:30

Zazwyczaj nie odpowiadam na takie zaczepki bo to nie mój poziom dyskusji ale skoro skumulowałeś takie kombo w jedną dobę to w ramach wyjątku wyłożę ci to jak małemu dziecku ;) Najpierw nazwałeś mnie głupim bo nie zrozumiałem postu szczypka, który przyznał, że pomylił spójniki i użył za dużego skrótu myślowego więc jak najbardziej mogłem go nie zrozumieć a co więcej nikt nie powinien go zrozumieć chyba, że czyta w jego myślach. Następnie ty nie rozumiesz zdania "wspólnie z innymi klubami, przekaże darowiznę o łącznej sumie 15 milionów" ;)

Niestety zamiast używać argumentów najlepiej napisać, że ktoś z kim się nie zgadzasz jest głupi by następnie nazwać go "typowym typem" i samemu mieć problem ze zrozumieniem prostego zdania ;)


Przez poziom sędziowania miałem dość LM już od wielu lat. Po tym co teraz zaprezentowała UEFA człowiek ma już na prawdę dość tych leśnych dziadków.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 12:10

Fajnie, że coś się dzieję w tej smutnej jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> piłce. Niech No mnie ktoś poprawi, ale czy na polu bitwy nie zostały tylko kluby, którymi nie rządzi obcy kapitał ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 12:29

Tak dokładnie jest. Oświadczenie klubów ok i cieszę się że Juve nie podpisało niczego.


Obrazek
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 13:07

MRN pisze:
08 maja 2021, 12:29
Tak dokładnie jest. Oświadczenie klubów ok i cieszę się że Juve nie podpisało niczego.
Na VS nastroje raczej minorowe, naprawdę wierzycie, że zagramy w przyszłym sezonie w LM? Dla mnie reszta tego sezonu też traci znaczenie, bo co z tego, że ew. wygramy z Milanem, jeśli później zostanie nam to odebrane przy stoliku. Agnelli może być moralnym zwycięzcą czy kim tam tylko chce, ale jeżeli pogrąży w ten sposób klub, chyba daję sobie spokój z piłką, która traci sens przy wszystkich tych biurokratycznych zawirowaniach.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 13:23

Adrian27th pisze:
08 maja 2021, 09:55
Mały - nasz forumowy ekonomista, filantrop i wiodący taktyk.
O nie, moje tytuły zostały przejęte. Nie sądziłem, że znajdzie się jeszcze ktoś bardziej "hejtowany" ode mnie, ale @Maly ma ostatnio dobrą passę :prochno:
notquite.mytempo pisze:
08 maja 2021, 13:07
Dla mnie reszta tego sezonu też traci znaczenie, bo co z tego, że ew. wygramy z Milanem, jeśli później zostanie nam to odebrane przy stoliku.
Osobiście postanowiłem zbojkotować wszystkie rozgrywki ligowe przynajmniej do końca tego sezonu. Pomysł Superligi ciągle siedzi mi w głowie i nie mogę przeboleć, że prawdopodobnie skończy się na niczym. Namiastką była końcówka Ligi Mistrzów, dlatego obejrzę też finał, a potem zobaczymy co dla Juventusu i piłki przyniesie sezon ogórkowy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 13:39

jackop pisze:
08 maja 2021, 13:23
@Maly ma ostatnio dobrą passę :prochno:
Czy ja wiem czy passę? Raczej poziom forum spada skoro tak dużo ludzi ma problem z rozumieniem prostych zdań i w wyniku swojej frustracji tym faktem robią wycieczki osobiste ;)

Zaczęło się od tego, że jeden nie rozumiał kiedy jest spalony, kolejnych kilku miało problemy z matematyką na poziomie podstawówki a niektórzy nawet na poziomie języka polskiego. Wszystko to oczywiście, może się zdarzyć. Jak dziecko czegoś nie wie lub nie rozumie to pyta, kulturalni ludzie robią tak samo co widać było z mojej wymiany zdań ze szczypkiem. Na tym forum jednak od pewnego czasu najczęściej dzieje się inaczej i walka na argumenty zastępowana jest walką na inwektywy.

Jeśli wykluczą 3 kluby z LM na 2 lata to to będzie prawdziwy początek SuperLigi. Wtedy już pójdzie walka na noże.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 13:58

Przecież w tym momencie to już kabaret.

Nic nie przygotowane, zero szczegółów, tylko Perez udziela wywiadu, że wszystko będzie lepsze niż w LM. Na co oni liczyli? Zero szerszej akceptacji, badania rynku, zdecydowanego poparcia wielkiego inwestora, szczegółowego regulaminu rozgrywek, wsparcia zespołów z top5. Do tego Agnelli robił w ch... Ceferina (ojca chrzestnego swego dziecka) do końca, wiecie jak to wygląda PRowo? City i PSG, które były traktowane ulgowo, teraz, jako obrońcy wartości w futbolu, będą w ogóle bezkarni. No i wytłumaczcie mi, jak oni mogą trwać przy swym chorym pomyśle, skoro wg. ich własnego statutu przy braku 4 drużyn zostaje automatycznie rozwiązana? Wytłumaczcie również, dlaczego nie może UEFA nam nic zrobić? Wg. ich statutu, my go złamaliśmy.

"Zgodnie ze statutem UEFA organizacja wszelkich rozgrywek, w której uczestniczą krajowe federacje oraz jej kluby należy do tej organizacji" - powiedział Szymon Kaczmarek, ekspert prawa sportowego, założyciel kancelarii Loewen Legal Hub.

W tym momencie jesteśmy na przegranej pozycji i to kompletnie.

Z czym Agnelli chce iść do sądu? Jakiego? Za co chce pozwać UEFA? Ostatecznie po prostu może zabronić nam grać w LM i możemy ich cmoknąć. Uefa nie pozwoli sobie na wykluczenia bo kasa? To nie idioci, surowa kara odstraszy w przyszłości resztę. Mała strata w porównaniu z przyszłymi zyskami i spokojną głowę z SL. PRowo Ceferin wygrał na loterii, bez głównych oponentów zrobi reformy jakie chce. Reszta ich poprze, na czele z PSG i City - wiadomo czemu.

Kto poprze renegatów? Już teraz mniejsze kluby chcą ukarania odstępców. Jak możecie chwalić AA? Za wciąganie Juve w bagno? To co zbudował może zostać kompletnie zniszczone w najbliższym czasie. Nie oszukujmy się - tu szła walka o kasę i olanie rywalizacji sportowej, skoro założyciel nie może spaść. Sport dla kibiców 20-25 drużyn, dla reszty nie było miejsca w Europie. Stanęli naprzeciwko UEFA, dziesiątkom klubów, FIFA, ECA, milionom kibiców z hasłem "bo bogaci potrzebują więcej", a przynajmniej tak wyszło.

UEFA to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ale sprytni <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, a AA z Perezem wyszli na czarne charaktery, co dla ich klubów może skończyć się tragicznie. Jeśli będzie tu jeden kozioł ofiarny - będzie nim Juve.
No ale jak chcecie to chwalcie naszego prezia za "honor".

Brawo Agnelli. :|
Maly pisze:
08 maja 2021, 13:39
jackop pisze:
08 maja 2021, 13:23
@Maly ma ostatnio dobrą passę :prochno:
Czy ja wiem czy passę? Raczej poziom forum spada skoro tak dużo ludzi ma problem z rozumieniem prostych zdań i w wyniku swojej frustracji tym faktem robią wycieczki osobiste ;)

Zaczęło się od tego, że jeden nie rozumiał kiedy jest spalony, kolejnych kilku miało problemy z matematyką na poziomie podstawówki a niektórzy nawet na poziomie języka polskiego. Wszystko to oczywiście, może się zdarzyć. Jak dziecko czegoś nie wie lub nie rozumie to pyta, kulturalni ludzie robią tak samo co widać było z mojej wymiany zdań ze szczypkiem. Na tym forum jednak od pewnego czasu najczęściej dzieje się inaczej i walka na argumenty zastępowana jest walką na inwektywy.

Ty do dziś nie wiesz i nie śmiesz doczytać.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 14:49

Serio ktoś tu myśli, że będą jakieś kary dla Realu i Barcy? Juve ma szczęście, że ma takich kamratów w tej batalii, gdyby zostały same włoskie kluby, już by było po ptokach.
Szkoda że Anglicy obsrali zbroje, bo gdyby było jeszcze takie MU, to UEFA by na kolanach do Pereza przyszła.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 14:54

No dobra, co tam. To klub Agnellich, nie chcą go sprzedać a szkoda, Agnelli zbudował dobry klub a teraz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i ma do tego prawo. Przynajmniej nie będziemy się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że gra kaleczy oczy, że mamy pseudotrenerzynę a inter teraz na przekór zdobędzie 10 scudetti z rzędu :ok:

Ja też zaoszczędzę, nerwy ukoję bo emocji nie będzie, zrezygnuję z Eleven, NC+i zostawię sobie tylko Netflix i HBO GO. Bo o ile mecze Serie A oglądałem, o tyle nie oglądałem już od dawna innych lig, LM nie oglądam od 3 lat, nawet finałów i ograniczam się tylko do meczów Juventusu. Zresztą, sędziowie w LM zawsze wala nas w kakao bez mydła i wielkiemu przyjacielowi Agnellego i obrońcy wartości futbolu Ceferanowi to nie przeszkadzało bo liczył się tylko interes jego i UEFY.
Nie będziemy płakać, że nie możemy pozbyć się drewna, które za dużo zarabia, samo odejdzie i zostaniemy z Dragusinami i Faggiolimi, odbudujemy się za kolejne 10-15 lat ale niektórzy z nas już mogą nie dotrwać do tego czasu.
Dobra, walić to :juveflag:

Acha, ME także nie będę oglądał bo w ogóle mnie nie interesują, chyba, że popatrzę jedynie na mecze Włochów.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 15:15

Maly pisze:
08 maja 2021, 13:39

Czy ja wiem czy passę? Raczej poziom forum spada skoro tak dużo ludzi ma problem z rozumieniem prostych zdań i w wyniku swojej frustracji tym faktem robią wycieczki osobiste ;)

Zaczęło się od tego, że jeden nie rozumiał kiedy jest spalony, kolejnych kilku miało problemy z matematyką na poziomie podstawówki a niektórzy nawet na poziomie języka polskiego. Wszystko to oczywiście, może się zdarzyć. Jak dziecko czegoś nie wie lub nie rozumie to pyta, kulturalni ludzie robią tak samo co widać było z mojej wymiany zdań ze szczypkiem. Na tym forum jednak od pewnego czasu najczęściej dzieje się inaczej i walka na argumenty zastępowana jest walką na inwektywy.

Jeśli wykluczą 3 kluby z LM na 2 lata to to będzie prawdziwy początek SuperLigi. Wtedy już pójdzie walka na noże.
XD

To tylko podsumowuje moją ocenę Twojej osoby.

Przeinaczyłeś zdanie szczypka, więc musiał Ci je wyłożyć jak kurczakowi, byś znowu nie powędrował do swojego świata matematyki/ekonomii w której wyliczasz korzyści z LM i odejścia Ronaldo i zrozumiał jego wypowiedz jak każdy.

Żaden z Twoich postów nie jest merytoryczny, a oparty o swoje 'ale', bazujące na wydmuchanym bezpodstawnie ego.

Mamy oficjalne komunikaty ze strony Juve,Barcy, Realu - zostają przy projekcie i nawiązują do gróźb Fifa.

https://www.realmadryt.pl/news/103678-k ... -superligi


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 15:18

DonPatch pisze:
08 maja 2021, 14:49
Serio ktoś tu myśli, że będą jakieś kary dla Realu i Barcy? Juve ma szczęście, że ma takich kamratów w tej batalii, gdyby zostały same włoskie kluby, już by było po ptokach.
Szkoda że Anglicy obsrali zbroje, bo gdyby było jeszcze takie MU, to UEFA by na kolanach do Pereza przyszła.
Pójdę krok dalej, ja uważam, że to doborowe towarzystwo nic nam nie pomoże. Tutaj jest jak w polityce, liczy się interes, jak będzie trzeba, Perez i Laporta też się na nas wypną i całkiem możliwe, że zostaniemy w tym sami. A nawet jeśli nie, to Ceferin nie będzie miał żadnych problemów z tym, żeby dotychczasową komedię uczynić jeszcze zabawniejszą i np. wyrzucić za burtę tylko Juventus, "bo tak". Jego cyrk, jego małpy, robi co chce, a środowisko mu klaszcze, nawet kiedy pojawiają się takie kwiatki jak ostatnio, świadczące o tym, że w sumie wszyscy o projekcie ESL wiedzieli.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 17:27

Ceferin może się z nami zabawić teraz. Poczeka do koca z ewentualnymi sankcjami do momentu aż okaże się czy awansujemy do LM czy też nie. Zresztą jak nas wykluczą to z tego klubu zostanie niewiele w obecnych okolicznościach. Już to widzę jak De Ligt zostaje a Donnarumma przychodzi :D
Wtedy wszyscy nas opuszczą, nawet Pirlo :D


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 17:46

Sky:

Mozliwe wykluczenie Juve z rozgrywek Serie A przez FIGC. Decyzja prawdopodobnie po finale LM.

Ciekawe jak to sie zakonczy.


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 17:53

Czyli już UEFA straszy jak w 2006.

Widzisz @jackop? Zacytowali takiemu przepisy pod postami gdzie wygadywał bzdury o spalonym ale dalej brnie w to, że ja nie znam przepisów. Jak żyć? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ