Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 23:10

Spokojnie można było dać karnego a wręcz dziwne, że nie dali. Tzn. nie dziwne bo w LM nie ma przecież VARu. Wynik dużo lepszy niż gra bo to Porto wg mnie wyglądało lepiej, CFC mnie zawiodła bo nie tego się po niech spodziewałem.

PSG wykorzystało wszystko co miało, dużo szczęścia bo wycisnęli z przodu tyle ile mieli a z tyłu też kupa szczęścia. Miałem wrażenie, że jakby grali ten mecz jeszcze 9 razy to 9 razy wygrałby Bayern.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 23:11

Garreat pisze:
07 kwietnia 2021, 22:59
Drugi gol Mbappe trochę jak Del Piero 2003... ;).
Też o tym pomyślałem, tyle, że ADP jak strzelał tę swoją bramkę był dużo starszy, niemniej logika ta sama - znaleźć lukę mając dwóch obrońców przed sobą i uderzyć z tego kąta przez nią na krótki słupek, choć bramkarz jest dobrze ustawiony.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 23:28

Garreat pisze:
07 kwietnia 2021, 22:59
Wynik drugiego meczu to przykre podsumowanie miejsca, w którym znajduje się Juventus.
Jak tracisz bramkę w 1 i 46 min. to z czym do ludzi.. niestety frajersko odpadlismy, a dziś powinniśmy byli oglądać mecz w LM, a nie zaległy z Napoli.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 23:33

PSG, City, Real, Chelsea - ciężko mi wyobrazić sobie bardziej znielubione przeze mnie ekipy w półfinałach. Dlatego w rewanżach trzymam kciuki za LFC i BVB.


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 23:42

Maly pisze:
07 kwietnia 2021, 23:10
Wynik dużo lepszy niż gra bo to Porto wg mnie wyglądało lepiej, CFC mnie zawiodła bo nie tego się po niech spodziewałem.
Mialem wlasnie ten temat poruszyc. To bardzo dziwny mecz (chwilami przelaczalem na Psg- Bayern, ale jednak zdecydowana wiekszosc poswiecilem naszym pogromcom). W momencie kiedy pojawiala sie statystyka podan i posiadania bylem zaskoczony, bo to Porto wygladalo troche lepiej a statystki bezwzglednie wskazywaly na The Blues. W pamiec zapadlo przyjecie kierunkowe i wykonczenie Mounta i strzal Rudigera. Ten drugi dzis tez sporo ryzykowal, a i Azpiliqueta blisko byl oslabienia wlasnego zespolu.

W rewanzach chyba najciekawiej zapowiada sie mecz Psg - Bayern. Po skrotach meczu mozna mowic o frajerstwie Bayernu, bo przegrali bedac lepsi. Choc i rewanz Real - Liverpool moze byc godnym tej fazy LM, mimo dwubramkowej przewagi, jesli tylko Lpool podejmie rekawice, bo wczoraj tego nie zrobili.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 14:29

Push3k pisze:
07 kwietnia 2021, 23:11
Garreat pisze:
07 kwietnia 2021, 22:59
Drugi gol Mbappe trochę jak Del Piero 2003... ;).
Też o tym pomyślałem, tyle, że ADP jak strzelał tę swoją bramkę był dużo starszy, niemniej logika ta sama - znaleźć lukę mając dwóch obrońców przed sobą i uderzyć z tego kąta przez nią na krótki słupek, choć bramkarz jest dobrze ustawiony.




Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 14:39

Widać, że czyta JP ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 21:35

Ogladam sobie mecz Ajax - Roma, widze jak radzi sobie Spinazzola i zaczynam myslec, czemu my sie go pozdbylismy (a zalowalem tego ruchu). Pamietam, ze jego zdrowie stalo pod znakiem zapytania ale w rotacji z Sandro bylby idealny. No i juz nie obejrze sobie dalej jak ten zawodnik sie spisuje bo zszedl z kontuzja. O ironio.

Roma broni honoru Wlochow w Europie, narazie zle to nie wyglada.
E: to sie pospieszylem, Ajax 1.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 22:20

mogło być po dwumeczu, a tu Roma broni karnego i strzela na 1:1


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 22:34

2;0 i po dwumeczu ? Nie wierzysz w Rzymian ?:D

Od 65 minuty Brobbey, ktorego ostatnio wspominalem .. zmarnowal juz jedna setke :)

E: Bardzo ladna bramka Ibaneza - taka bramka nie tylko robi sie wynik ale takze mentalnosc druzyny rosnie.
93 minuta - zolta dla Kalafiora, za to ze wylapal pilka w twarz od frajera od podawania pilek. Komentator "ze takie rzeczy moze robic mlodziez w Holandii" - a co on myslal, ze tam hamstwa nie ma bo sa bogaci ?XD


Youve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2021
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2021

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 23:23

Crunny pisze:
07 kwietnia 2021, 23:33
PSG, City, Real, Chelsea - ciężko mi wyobrazić sobie bardziej znielubione przeze mnie ekipy w półfinałach. Dlatego w rewanżach trzymam kciuki za LFC i BVB.
Psg, City, Chelsea to drużyny, w które właściciele wciąż tylko wpompowują kasę. Bardzo lubię, kiedy takie zespoły przegrywają (zwłaszcza sensacyjnie), to piękne przykłady, że pieniądze nie grają. Do tego jeszcze Real... Oby nie było takich półfinalistów o jakich mówisz.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 23:41

jeshu pisze:
08 kwietnia 2021, 22:34

93 minuta - zolta dla Kalafiora, za to ze wylapal pilka w twarz od frajera od podawania pilek. Komentator "ze takie rzeczy moze robic mlodziez w Holandii" - a co on myslal, ze tam hamstwa nie ma bo sa bogaci ?XD
Żółtą dostał za to, że nie chciał wznowić gry z autu piłką, którą miał w rękach, tylko tą którą miał ten chłystek 15 metrów za nim. :D
Swoją drogą nie rozumiem trochę nagonki na Fonsekę, zwłaszcza porównując sytuację Romy do nas czy Napoli. Kadra jak to w Romie- trochę doświadczenia (Dżeko, Pedro), trochę solidnych wyrobników (Pellegrini, Mancini), trochę zapchajdziur, ale generalnie skład dupy nie urywa. A prawda jest taka, że po 3/4 sezonu chłop uzbierał raptem 8 pkt mniej od Andrzeja, w Europie póki co fajna przygoda, a mimo to od dłuższego czasu wie, że żegna się ze stanowiskiem (w tle jeszcze jakieś drapanie się z Dżeko). Za to Andrzej z Gattuso dysponując wyraźnie silniejszymi personalnie zespołami, grając gówno-piłkę niby siedzą na gorących krzesłach, ale gdzieś z tyłu głowy mają to, że jeśli doczłapią do 4ego miejsca to mogą spać w miarę spokojnie. :snack:


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2021, 16:27

Lambi120 pisze:
08 kwietnia 2021, 23:41

Swoją drogą nie rozumiem trochę nagonki na Fonsekę, zwłaszcza porównując sytuację Romy do nas czy Napoli. Kadra jak to w Romie- trochę doświadczenia (Dżeko, Pedro), trochę solidnych wyrobników (Pellegrini, Mancini), trochę zapchajdziur, ale generalnie skład <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie urywa.
Nie no spokojnie. Pellegrini i Mancini to akurat całkiem dobrzy zawodnicy, ba taki Pellegrini, Veretout i Miki mieliby u nas pierwszy skład czy Spinazzola, który w obecnej formie wygryzłby Sandro. Taki Mayoral rozgrywa pod Fonseca najlepszy sezon w karierze.
Kadry zła nie jest, ale trzeba przyznać, że Fonseca naprawdę nieźle rozwija niektórych zawodników. Wystarczą 2-3 udane transfery i w przyszłym sezonie mogliby spokojnie powalczyć o coś więcej, pytanie czy uda się to zrobić bez dużych sprzedaży.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2021, 16:47

Kadziel pisze:
09 kwietnia 2021, 16:27
Lambi120 pisze:
08 kwietnia 2021, 23:41

Swoją drogą nie rozumiem trochę nagonki na Fonsekę, zwłaszcza porównując sytuację Romy do nas czy Napoli. Kadra jak to w Romie- trochę doświadczenia (Dżeko, Pedro), trochę solidnych wyrobników (Pellegrini, Mancini), trochę zapchajdziur, ale generalnie skład <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie urywa.
Nie no spokojnie. Pellegrini i Mancini to akurat całkiem dobrzy zawodnicy, ba taki Pellegrini, Veretout i Miki mieliby u nas pierwszy skład czy Spinazzola, który w obecnej formie wygryzłby Sandro. Taki Mayoral rozgrywa pod Fonseca najlepszy sezon w karierze.
To tylko dowód na solidną robotę Fonseci. Jest jakiś powód dla którego Veretout, który nigdy nie rozegrał meczu w dorosłej reprezentacji Francji mógłby mieć u nas 1-szy skład, kosztem np. Rabiota (chociaż to zawodnicy o trochę innym profilu), który jest pewniakiem do gry u Francuzów. Co do Pellegriniego i Manciniego, również uważam, że odnaleźliby się u nas bez problemu (Mancini moim zdaniem zjada Demirala na śniadanie), wbrew opinii, która na JP do niedawna panowała, że żaden Włoch nie nadaje się do ściągnięcia przez nas.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2021, 19:00

Nie śledzę gry Romy ale na starcie sezonu typowałem, że nie awansują do LM bo po prostu kadrowo nie są na Top4 obecnie. Nie dojeżdżają chyba także organizacyjnie więc fajnie, że się w tej Europie pokazują ale kolejny sezon to też nie będzie walka o LM wg mnie. Na ten moment jest aż 5 lepszych drużyn więc musiałyby się wykoleić aż dwie żeby żeby Roma wróciła do LM. Wygranie LE to ich jedyna szansa.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ