Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 21:27

@San Holo
Jakoś nie odniosłeś się do braku drugiej żółtej dla Casemiro czy braku karnego dla Lazio w meczu z Bayernem. Jakoś sporo tych krzywdzących dla włoskich drużyn decyzji arbitrów jak na przypadek.

Czyżby PSG znowu było w stanie roztrwonić zaliczkę z pierwszego spotkania.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 21:39

Co Messi odpalił atomówkę :nod: Jakby Leo się sklonował i mógł podawać sam do siebie, zamiast mieć obok Dembele, to na koncie miałby już hattricka.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 21:40

Do Lazio-Bayern nie będę się odnosił, bo nie widziałem meczu, ale gdy jedna drużyna wygrywa go 5-1, to nie ma takiej możliwości, by pojedyncza decyzja sędziego wypaczyła wynik meczu.

Z kartką dla Casemiro masz rację, ale wszedłbym od tego, że pierwsze żołtko nie powinno zostać pokazane, to nie był faul na żółtą kartkę moim zdaniem. Druga sytuacja z końcówki - jak najbardziej, według mnie Casemiro powinien ujrzeć kartkę.

Heh, Navasowi znów zabrakło centymetrów. 1-1.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 21:49

@San Holo z tą zasłużoną czerwoną to bym się nie rozpedzał ;)

Miał być wykorzystany penalciak do szatni na podłamanie morale, a tu Navas :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 21:56

Widzę pewne podobieństwo między Barca i Juve. Obie cisną nieraz i czasem jeden głupi błąd, głupi karny i plan legł w gruzach


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 21:57

Przecież gol PSG niewiele zmienia, bo i tak Barca musi wcisnąć 4. Tyle tylko, że będzie dogrywka...


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:02

rammstein pisze:
10 marca 2021, 21:56
Widzę pewne podobieństwo między Barca i Juve. Obie cisną nieraz i czasem jeden głupi błąd, głupi karny i plan legł w gruzach
Porównanie dzisiejszej Barcelony z wczorajszym Juventusem jest co najmniej niestosowne. Juve przez 120 min nie wypracowało sobie tylu dobrych sytuacji co dziś Barca przez 45 min. I jasne, że Katalończycy mogą dziś skończyć blamażem i kilkoma bramkami w plecy, ale znajmy proporcje - oni dziś cisną PSG na ich terenie, a nas wczoraj w pierwszej połowie cisnęło Porto na naszym terenie.

A jeszcze kilka miesięcy temu klepalismy ich 0-3 na Camp Nou...


Pozdrawiam!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:06

@San Holo
Wiadomo, że Lazio jest na ten moment drużyną o kilka klas gorszą od Bayernu i nikt (łącznie ze mną) nie dawał im szans na awans, ale jestem pewien, że jakby wtedy był karny i Rzymianie go wykorzystali, to z pewnością tamte spotkanie nie zakończyłoby się takim pogromem. Strzelona bramka podnosi morale i wiarę w drużynie, a jak zamiast jedenastki za chwilę przeciwnik trafia na 0:2 to jest praktycznie po meczu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:08

jackop pisze:
10 marca 2021, 21:49
@San Holo z tą zasłużoną czerwoną to bym się nie rozpedzał ;)
Dokładnie, zdania sędziów są podzielone bo piłka odchodziła od światła bramki i literalnie trzymając się przepisów to nie była czerwona, więc przyjmij do wiadomości, że w drugą stronę sędzia nie dałby czerwonej kartki na 100%.

I zrozum, że my Hernandeza Hernandeza mamy w niemal każdym meczu LM.

Barca gra dobry mecz ale (wracając do naszych wczorajszych wrzutek) nawet oni nie pchają się na siłę środkiem a jeśli pchają to nic z tego nie ma. Tworzą przewagę ze skrzydeł i po prostopadłych za obrońców. Jedyne co godne uwagi to jak szybko wymieniają piłkę i przenoszą się z lewej na prawą, czyli element o który zawsze walczył Sarri i o którym Pirlo mówił jeszcze w tamtym roku na konferencjach.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:15

Maly pisze:
10 marca 2021, 22:08
I zrozum, że my Hernandeza Hernandeza mamy w niemal każdym meczu LM.
Nie przesadzaj z tą martyrologią, nie bez przyczyny Hernandez Hernandez nie sędziuje meczów LM, a otrzymuje do sędziowania najważniejsze mecze Realu w lidze. W każdym Klasyku przekręcał Real, czynił to już kilka razy i za każdym razem dostaje kolejne spotkania. W pojedynkę zaliczył tyle błędów na niekorzyść Realu, że naprawdę ciężko znaleźć innego sędziego, który żywi taką awersję do którejś z drużyn w top5 lig Europy.

Zresztą w ogóle sędziowie w LL to temat na osobną dyskusję, równie dobrze mogliby postawić na boisku ślepca w żółtej koszulce i z gwizdkiem, myślę, że poziom byłby porównywalny.


1902 Para Siempre

Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:25

Azrael pisze:
10 marca 2021, 22:02
rammstein pisze:
10 marca 2021, 21:56
Widzę pewne podobieństwo między Barca i Juve. Obie cisną nieraz i czasem jeden głupi błąd, głupi karny i plan legł w gruzach
Porównanie dzisiejszej Barcelony z wczorajszym Juventusem jest co najmniej niestosowne. Juve przez 120 min nie wypracowało sobie tylu dobrych sytuacji co dziś Barca przez 45 min. I jasne, że Katalończycy mogą dziś skończyć blamażem i kilkoma bramkami w plecy, ale znajmy proporcje - oni dziś cisną PSG na ich terenie, a nas wczoraj w pierwszej połowie cisnęło Porto na naszym terenie.

A jeszcze kilka miesięcy temu klepalismy ich 0-3 na Camp Nou...
Nie napisałem, że porównuje dzisiejszą Barcę do wczorajszego Juve. Tylko bardziej z tego sezonu, A ten karny Lengleta to swego rodzaju symbol. Z drugiej strony Juve nie rzuciło się bo uznali że im 1 gol tak naprawdę starczy. Barca musiała się rzucić, by w ogóle coś spróbować. Juve oczywiście zaczęło coś działać, jak zaczął nam się palić grunt pod nogami. Tak samo jak ktoś zauważył, nie potrafiliśmy od 63 min do 116 zdobyć gola, wystarczyło, że rywal strzelił i nasi od razu gol..

Ktoś powie Barca 9 strzałów w 1 połowie i tylko 1 gol w dodatku z dystansu. Barca Jak Juve zaprzepaścila szanse na awans w 1 meczu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:29

Marquinhos <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zatrzymał. Mbappe wygląda dzisiaj jak piłkarz specjalnej troski, a Verratti chyba dawno nie miał Snickersa w gębie - strasznie irytujące te jego reakcje kierowane do arbitra.

20 min. do końca, trzeba strzelić jeszcze 3, a Pjanić wciąż przyspawany do ławki i prędzej na boisku pojawi się Brajtłajt :prochno:


Liverpool chyba na serio przymierza się do zaklepania miejsca w LM dzięki zdobyciu Uszatka a nie TOP4 w lidze :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:38

Od przynajmniej kwadransa PSG tylko się broni, coraz bardziej rozpaczliwie. Niesamowicie nieskuteczna Barca, ale to po stronie Paryżan jest dziś szczęście.

Tak czy siak tak dobrego meczu Barcy nie widziałem jeszcze w tym roku. Świetnie się patrzy na tę szybką grę na jedno, dwa podania.


1902 Para Siempre

Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 22:44

@ rammstein
Sytuacja Barcelony przed rewanżem była diametralnie różna od naszej mimo, że zarówno oni jak i my przegraliśmy pierwsze spotkania. Tylko, że Juve rozgrywało spotkanie u siebie i nam do awansu wystarczyło dowiezienie skromnego 1:0, a Blaugrana po przegranej 1:4 w Paryżu nie miała już nic do stracenia i od początku musieli się rzucić do ataku, by jak najszybciej zdobyć bramkę.
Odnośnie naszej wczorajszej wtopy, to odnoszę wrażenie, że nawet jakbyśmy podwyższyli prowadzenie na 3:1 powiedzmy w 80 minucie, to ostatni kwadrans (licząc z czasem doliczonym) byłby zapewne obroną Częstochowy w naszym wykonaniu i pewnie zdesperowane Porto i tak wcisnęłoby nam jakiegoś farfocla, więc zakończyłoby się i tak naszym odpadnięciem (tylko zaoszczędzilibyśmy sobie męczarni w dogrywce).

@jackop
Pisałem o tym kilka dni temu, że jeśli w Premier Leaguea w ciągu najbliższych dwóch kolejek bezpośredni rywale Liverpoolu do top 4 odjadą im jeszcze bardziej, to oni rzucą wszystkie siły na LM, bo tylko wygranie obecnej edycji pozwoli im na uczestniczenie w tych rozgrywkach w sezonie 2021/22, a to czy ostatecznie będą w lidze na 5 czy na 8 miejscu i tak im nic nie zmieni (oprócz strat finansowych za niższą pozycję).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2021, 23:01

Jak Chelsea przejdzie Atletico to wyjdzie, że tylko z naszej grupy G oba zespoły odpadły na etapie 1/8 :laugh:
Ostatnio zmieniony 10 marca 2021, 23:03 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ